0

1

8.

FBC Vikings Kopřivnice - Spartak Pelhřimov 5:6pn
branky: 20. Jakub Kostelník, 40. Jakub Kostelník, 42. Jakub Kostelník, 42. Ondřej Kubátko, 59. Daniel Opatřil - 17. Patrik Mynařík, 21. Václav Fučík, 38. Jan Knězů, 39. Milan Hendrych, 53. Jan Knězů, N Viktor Vlach; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 185; zásahy brankářů: Michal Bartoň 27 - Libor Domkář 33; po třetinách: 1:1, 1:3, 3:1, 0:0
Komentář hostů Koten Jan (Trenér): Dnešní utkání mělo jiný průběh než včera a stejný výsledek. Soupeř se nevzdal ani za nepříznivého stavu, i my jsme se dokázali po vyrovnání opět zvednout. Škoda nevyužitých šancí za stavu 5:4. Utkání před výbornou diváckou kulisou mělo opět náboj, přidaly se i emoce. Play off se vším co k němu patří. Těšíme se na utkání v Pelhřimově. Díky všem hráčům za nasazení a soupeři za utkání.
Komentář domácích Fojtík Libor (Trenér): Opět super utkání v hodně rychlém tempu. Oproti včerejšímu utkání jsme museli zápas dohánět až v poslední třetině. O osudu utkání opět rozhodly nájezdy. Bohužel, cca. z deseti nájezdů nejsme schopni vstřelit ani jeden gól. Sice prohráváme 2:0, ale do Pelhřimova se pojedeme porvat a zkusíme sérii vrátit zpět. Obě utkání jsou super reklamou na florbal. Díky soupeři za zápas.
8 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč #5 Jakub Kostelník , ale gól nevstřelil.
8 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #22 Viktor Vlach a vstřelil rozhodující gól (5:6).
7 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč #14 Daniel Opatřil , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #27 Václav Fučík , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč #13 Lukáš Vávra , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #17 Jan Knězů , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč #8 Jan Toman , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #7 Dan Kalina , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč #18 Petr Popala , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #92 Ladislav Běhounek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #22 Viktor Vlach , ale gól nevstřelil.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Střely v prodloužení: 4:1
70:00 Ukončení prodloužení
69:30 Zápas spěje opět na nájezdy.
68:30 Vikingové rozehrávají na útočné polovině.
67:44 Každý z týmů po získání míčku se snaží jej co nejdéle podržet a vytvořit si šanci na skórování.
65:26 Velká šance Pelhřimova neskončila gólem.
64:15 Další střela Pelhřimova zcela mimo branku.
63:13 Vikingové měli velkou šanci.
61:30 Pelhřimov si zapisuje první střelu v prodloužení.
60:05 Začalo prodloužení a bully pro Pelhřimov.
60:00 Střely ve 3. části: 13:12
58:50 Zápas opět spěje zřejmě do prodloužení.
58:32 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #5 Jakub Kostelník (5:5)
56:42 Vyloučen hráč #92 Ladislav Běhounek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
54:55 Míček poskakoval po brankové čáře ale gól to nebyl. Vikingové stále bojují.
52:48 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #8 Tomáš Kocián (4:5)
52:30 Na hřišti se začíná jiskřit.
51:34 Vyloučen hráč #21 Jan Baďura družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
48:40 Dalš střelecký pokus Vikingů skončil mimo branku.
46:55 Hra opět pokračuje s Bartoněm v brance.
46:51 Teď došlo k ke zranění domácího brankáře úderem do hlavy a hra byla přerušena. Následuje ošetření.
45:59 Kostelník dalším pokusum provětral brankáře.
44:28 Začíná se opět od za nerozhodného stavu. Vikingové jsou aktivnější a snaží se nasázet další braky Pelhřimovu.
42:16 Jakub Kostelník si zapisuje hattrick.
41:59 Další rychlý gól a je vyrovnáno.
41:25 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #14 Daniel Opatřil (4:4)
41:23 Vikingové překvapili rychlým gólem.
41:06 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #20 Lukáš Michna (3:4)
40:00 Střely ve 2. části: 13:10
39:08 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #6 Jiří Toman (2:4)
38:22 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #33 Milan Hendrych, asistoval #92 Ladislav Běhounek (1:4)
37:17 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #27 Václav Fučík (1:3)
36:51 Vyloučen hráč #13 Lukáš Vávra družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
36:26 Vikingové se snaží vstřelit branku, ale stále se jim to nedaří.
34:06 Velkou šanci Pelhřimova Bartoň vyrazil.
33:31 Průnik domácího MIchny se Pelhřimov pohlídal.
32:50 Další střelecký pokus Vikingů brankář chytá.
32:02 Po skluzu hráče Pelhřimova přerušena hra pro úklid hrací plochy.
30:33 Vikings se pokouší přelstít obranu Pelhřimova.
28:43 Hra má neskutečné temto a téměř se nepřerušuje.
27:21 Střela domácího Popaly mimo branku Pelhřimova.
25:05 Pelhřimov po vstřelení 2. gólu kontroluje hru a domácí jsou v menší herní krizi.
22:44 Pelhřimov teď zatápí domácí obraně.
20:33 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #17 Jan Knězů (1:2)
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:20 Domácí před závarem v brankovišti stříli vyrovnávající gól.
19:04 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #8 Jan Toman (1:1)
17:04 Po ztrátě míčku Lichnovského Pelhřimov využil šanci a střílí první gól utkání.
16:35 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #88 Patrik Mynařík, asistoval #27 Václav Fučík (0:1)
15:50 Hra má velmi rychlé tempo bez vetšího náznaku vyložené šance.
12:41 Hra plyne velmi rychla a hraje se hodně bez přerušení.
08:53 Velkou šanci domácích Vávra spálil.
08:04 Střelu Pelhřimova pokryl domácí  Bartoň.
05:45 Další zblokovaná střela Pelhřimova.
04:26 Na druhé straně domáci měli velkou šanci, která neskončila gólem.
04:10  Chybu domácího Tomana Pelhřimov nevyužil.
03:01 Domácí rozehrávali z nadějné pozice před brankou Pelhřimova, ale střela byla zblokována.
00:44 Pelhřimov překvapil domácího Bartoně a jde do vedení.
00:25 Evidujeme první střelu utkání, kterou si připisuje Pelhřimov
00:05 První bully pro Pelhřimov.