59
  • 59 58:50
    Troopers

S.K. P.E.M.A. OPAVA - TROOPERS 7:6
branky: 28. Patrik Posselt, 44. Karel Boželník, 46. Lukáš Rychlý, 47. Petr Pavelek, 49. Petr Pavelek, 50. Petr Pavelek, 51. Petr Pavlík - 4. Jiří Knotek, 5. Jan Grábl, 27. Petr Voltner, 36. Petr Voltner, 45. David Mati, 49. Ondřej Beránek; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:4; využití: 0:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 13 - Michal Melichar 24; po třetinách: 0:2, 1:2, 6:2
60:00 Komentář hostů Bartek Ivo (Trenér): Dvě třetiny jsme byli lepším týmem a kontrolovali jsme hru. Ve třetí třetině jsme po kuriozní chybě, kdy jsme si přestali věřit a dostali jsme se do velké defenzivy. Domácí předvedli ve třetí třetině výborný výkon, proto zítra pokračujeme.
60:00 Komentář domácích Trunkát Michal (Trenér): Zpráva pro všechny týmy: I Troopers se dá v play off porazit. nA teď k utkání: První třetina byla z naší strany strachová. V druhé třetině se náš výkon lehce zlepšil a ve třetí třetině jsme měli i štěstíčko v kombinaci s darovanými góly soupeře a dotáhli jsme zápas k vítěznému konci. Uvidíme se zase zítra. Ahoj čau.
60:00 Střely ve 3. části: 20:6
59:59 Všechno nejlepší přejeme Dacane!!!
59:20 Hosté bez brankáře...
59:00 Voltner netrefuje prázdnou branku.
58:50 Timeout TROOPERS
57:40 Sova vs. Melichar ... Golman úspěšný...
57:00 Rychlého střelu z křídla nohou vyráží Melichar.
56:37 Vyloučen hráč #8 Vít Mlejnek družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
55:40 Další skvělý zákrok Bezděka!!!
55:11 Voltnera vychytal Bezděk!
54:07 Boželníkova střela těsně míjí hostující branku.
53:06  Další střely Opavy!!!! Sova a Mazur nebyli úspěšní...
52:33 Kostolány z běhu na Melichara nevyzrál...
52:21 Závar na opavském brankovišti hasili všichni svatí...
51:40 Šimera zkušeně teď podržel míček...
50:25 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 7:6
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #10 Petr Pavlík, asistoval #21 Karel Boželník (7:6)
50:21 Boželník poslal do samostanéno nájezdu Pavlíka, ten propaluje Melichara!!!! Opava otáčí zápas....
49:45 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 6:6
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #72 Petr Pavelek bez asistence (6:6)
48:43 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:6
48:33 GÓL TROOPERS! 4:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #24 Ondřej Beránek, asistoval #66 Daniel Minich (4:6)
46:30 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #72 Petr Pavelek, asistoval #66 Štěpán Kostolány (4:5)
45:25 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #11 Lukáš Rychlý, asistoval #66 Štěpán Kostolány (3:5)
45:25 Využitá standardka Opavy! Kosta rozehrál na Rychlého, který našel volné místo na vzdálenější tyči. Jasná chyba Melichara, který si nepohlídal postavení.
44:11 GÓL TROOPERS! 2:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #10 David Mati, asistoval #15 Vojtěch Potáček (2:5)
44:11 Střelu Mati Bezděk nechytl a hosté tak zase odskakují na rozdíl 3 branek.
43:43 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #21 Karel Boželník, asistoval #90 Daniel Šimera (2:4)
43:43 Odražený míček na velkém brankovišti doklepl Boželník!
42:58 Knotek ze vzduchu trefuje míček, ale netrefuje branku Opavy.
42:28 Posseltova střela od mantinelu končí po teči za brankou hostů.
41:32 Pavelek se jen těžce zvedá zvedá po faulu na něj.
40:26 Budík fauloval Šimeru, Opava má rozehrávku na vlastní polovině.
40:01 Opava vyhrála buly a zakládá útok.
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
37:50 Boželník ani na dvakrát netrefil míček na velkém brankovišti.
35:31 GÓL TROOPERS! 1:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #27 Petr Kadlec (1:4)
35:31 Opava špatně rozehrála na půlce, a hosté šli do brejku, kdy Voltner v úniku propálil kolem těla Bezděka.
35:01 Mazur zkusil štěstí, ale netrefuje zařízení.
34:52 Budíkův centr končí za mantinelem, Opava na míčku...
32:14 Hosté se ubránili...
30:14 Vyloučen hráč #21 Daniel Budík družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
30:14 Budík došvihl Bezděka, který měl již míček ve svých rukou.
27:42 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #57 Patrik Posselt, asistoval #36 Marek Klečka (1:3)
27:42 Opava se konečně prosazuje!!! Klečka našel mezi kruhy volného Posselta, který propálil vše co mu stálo v cestě.
26:55 GÓL TROOPERS! 0:3
26:55 Neviděl... ale prý vyklepáno do prázdné...
26:14 Rychlého táhlá střela těsně míjí branku Melichara, brankář hostů podle mě nic neviděl, ale zasahovat nemusel.
23:59 Sova vyvážel míček, byl faulován, tak máme zase míček :)
23:42 Bezděk si připisuje další zákrok.
23:00 Hra se nám vyrovnala....
21:05 Rychlého ránu k tyči vytahuje konečky prstů Melichar!
20:13 Klečka z bezprostřední blízkosti nevyzrál na Melichara...
20:01 Opava na míčku.
20:00 Střely v 1. části: 4:8
19:50 AKCE 4 na 2, Pavla ze středu netrefuje branku Opavy!
18:47 Mátl utekl domácím, Bezděk chytá!
18:11 Klečkova střela z mezikruží těsně míjí pravou branku hostů.
17:45 Mazurův centr končí až za brankou hostů.
17:13 Vyloučen hráč #28 Jiří Knotek družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
16:55 Šimera zkusil štěstí, Melichalr na dvakrát musel zasahovat.
16:37 Olda Sova měl nabito, ale z první trefuje jen roh haly....
16:13 Boželníkovi odskakuje míček za mantinel....
15:11 Vyloučen hráč #31 Tomáš Suchomel družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
15:11 Vylegala vypíchnul míček, hostující obránce hasil akci za cenu faulu.
13:07 Troopers v úniku 3 na 1, statečně se vrátil Kukla a vychytal hosty.
12:30 Klečka vybojoval míček, ale namazal.... Peška ranou od modré nechal vyniknout Bezděka.
11:31  Voltner vyklepal pravý beton opavského brankáře.
10:44 Kostolány vyvezl míček za půlku, našel volného Kuklu na středu, ale tomu střela nesedla....
10:22 Denis Kukla střelou po zemi odevzdal míček hostům.
10:00 Mátlova střela zblokována. Opava má zase na chvíli míček.
09:30 Mlejnkovu střelu zblkokoval Klímek. Opava na míčku...
08:50 Hosté lepší na míčku... Opava nevěřícně stojí a čučí...
07:55 Dvě střely za sebou měli hosté, Bezděk chytá.
07:11 Opava získala balonek, ale jen na chvíli, kdy musel zasahovat Bezděk... a hosté mají rozehrávku.
06:08 Petr Pavlík vybojoval míček, obhodil si obránce, ale Melichar byl připraven.
04:32 GÓL TROOPERS! 0:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #38 Jan Grábl, asistoval #28 Jiří Knotek (0:2)
04:32 Troopers v laufu, Knotek našel volného Grábla, ten trefuje z velkého úhlu.
03:15 GÓL TROOPERS! 0:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #27 Petr Kadlec (0:1)
03:15 Kadlec našel na křídle volného Knotka, který využívá přesilovku střelou mezi nohy Bezděka.
02:45 Akce 3 na 1, ale akce končí špatnou nahrávkou Dalera.
02:31 Knotek od mantinelu trefuje jen nad branku Bezděka,
02:07 Vyloučen hráč #44 Marek Vylegala družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za špatné střídání
01:50 Opava se zatím jen brání, oba týmy vystřídali, tak uvidíme, kdy nám hosté pujčí míček.
00:40 Zblokovanou střelou se prezentovali hosté, kteří sbírají odražený balonek a zakládají nový útok.
00:01 Utkání nám již začalo, hosté drží míček.