• 66 65:41
    4:5
    (Vondruška)

FbC Plzeň - BUTCHIS 4:5p
branky: 26. Vojtěch Kuneš, 50. Vojtěch Kuneš, 50. Vojtěch Kuneš, 59. Tomáš Němeček - 22. Matyáš Kalina, 26. Jakub Černý, 53. Adam Drastich, 60. Erik Papež, 66. Matyáš Kalina; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 5:3; využití: 1:2; diváků: 254; zásahy brankářů: Martin Bezděk 19 - Jan Hlinák 19; po třetinách: 0:0, 1:2, 3:2, 0:1
70:00 Komentář domácích Strejček Pavel (Trenér): Co dodat, předně se sluší pogratulovat soupeři k vítězství v sérii i soutěži. Dnešní utkání ve skvělé divácké kulise. Věřili jsme, že sérii vrátíme do Prahy. Kdyby to bylo po první třetině 3:0, tak by se nikdo nemohl divit. Bohužel to tak nebylo, nedali jsme spousty šancí. Teď se musíme soustředit na baráž a 1. ligu do Plzně přivezeme.
70:00 Komentář hostů Zahalka Jan (Trenér): A je to tam!!! Fantastickou sezonu ukončujeme ve velkém stylu. Jediný soupeř který nás letos dokázal porazit, byla právě Plzeň, v prodloužení a v přesilovce. Dnešní zápas, kterým uzavíráme finálovou serii, vyhráváme brankou v prodloužení...a přesilovce. Poslední krok bývá vždy nejtěžší a tento zápas to opět potvrdil. Od začátku utkání jsme byli nervózní a nepovedlo se nám zahrát stejně dobře, jako poslední zápasy, přesto jsme utkání dokázali překlopit na naší stranu týmovým a bojovným  výkonem. Díky divákům za fantastickou kulisu zápasu a soupeři za vynikající zápasy v celé serii.
70:00 Střely v prodloužení: 1:3
70:00 Ukončení prodloužení
65:43 Věrní fanoušci Plzně ještě děkujou hráčům a trenérům za skvělou podívanou
65:42 Bohužel pro Plzeňské hráče, trenéry, fanoušky...no vlastně pro celou florbalovou Plzeň dostáváme v prodloužení poslední a rozhodující gól. Zápas to byl skvělý a vyrovnaný. Bohužel se dnes bude radovat tým hostů
65:41 GÓL BUTCHIS! 4:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #14 Tomáš Vondruška (4:5)
65:37 Úžasný zákrok Bezděka
64:57 Vyloučen hráč #23 Matěj Šebek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za vražení zády
64:57 Atmosféra houstne. Šebek je vyloučen za vrážení
63:35 Skvělý blok Němečka
62:44 Rozehra hostů v nebezpečné blízkosti branky soupeře
62:16 Novotný z týmu hostů má opět problém s rozhodnutím rozhodčího
60:46 Skvělý zákrok Bezděka!
60:01 Jdeme do prodloužení! Jaký tým dnes bude oslavovat?
60:00 Střely ve 3. části: 6:6
59:09 GÓL BUTCHIS! 4:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #14 Tomáš Vondruška (4:4)
59:09 Time a chytrá souhra v šesti dorovnává skóre
58:38 Timeout BUTCHIS
58:38 GÓL FbC Plzeň! 4:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #70 Tomáš Němeček, asistoval #80 Jan Faitenhanzl (4:3)
58:38 Plzeň očividně vyniká ve hře před bránou! Němeček svým gólem dává jeho týmu obrovskou naději!
58:04 Vyloučen hráč #77 Jakub Pecha družstva BUTCHIS na 2 minuty za špatné střídání
58:04 Špatné střídání Butchis nezůstalo bez povšimnutí. Využije Plzeň tuto početní výhodu?
56:45 Kuneš ukázal skvělý přehled o hře
55:29 Skvělý oťuk Vošty na Tomáška bohužel končí bez oslavy
53:52 Vyhrocená, nutno říct na Národní ligu klasická, situace skončila naštěstí bez zbytečného vylučování
52:48 GÓL BUTCHIS! 3:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #4 Adam Drastich, asistoval #44 Petr Novotný (3:3)
52:48 Rychlá a chytrá rozehra Butchis skóre zápasu srovnává
51:07 Fanoušci Plzně mají opět nový nával energie a fandí, co jim síly stačí
50:00 Zápas začíná být vyhrocený. Budou se lámat florbalky? Nebo dokonce kosti?
49:40 GÓL FbC Plzeň! 3:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (3:2)
49:40 Kuneš dneska očividně před bránou hostů bydlí. Protože svým třetím gólem dostává plzeň do vedení!
49:15 GÓL FbC Plzeň! 2:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #39 Václav Zábran (2:2)
49:15 Po souboji v brankovišti se opět prosazuje Kuneš. Co na to říct...dneska to Butchis zadarmo mít rozhodně nebudou!
46:28 Nutno říct, že Zábran pražáky opravdu nešetří
43:00 Všichni v hale by jistě potrvdili, že to co dnes pozorujeme je opravdu florbal na úrovni. Je vidět, že pro oba týmy je to velmi důležitý a náročný zápas
41:54 Zábran svým nasazením vybojoval pro svůj tým míček
40:01 Poslední úvodní buly doslova urvali hosté
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
38:22 Vyloučen hráč #81 Vít Malý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
38:22 Malý fauluje hráče, který zrovna vyšel z trestné lavičky. Karta se tedy obrací a hosté jdou do přesilovky
36:45 Malý si po sprintu dovoluje neskutečnou kličku a úžasnou střelu
36:14 Vyloučen hráč #74 Erik Papež družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
35:50 Nevybíravý pražský zákrok nebude beztrestný
35:00 Fanoušci domácích v hale doslova rozdmýchali neskutečnou atmosféru
34:17 Skvělá střela Brabce
32:57 Skvělý obraný zákrok Zábrana překazil Pražskou útočnou akci
31:28 Hráči Butchis prostě nedokáží překonat skvělého Bezděka, který se rve o každý míček.
26:42 Domácí se nezdají nijak demotivovaní a stále nic nevypouští. Jistě za to budou brzo odměněni
25:40 GÓL BUTCHIS! 1:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý bez asistence (1:2)
25:40 Plzeň si moc dlouho remízu neužívá a Praha se opět dostává do vedení
25:21 GÓL FbC Plzeň! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš bez asistence (1:1)
25:21 Kuneš se urval a ukázal celé Plzni jak se proměňují šance.
24:25 Bezděk zachraňuje svůj tým neobyčejným zákrokem
23:41 Fanoušci domácích jakoby měli nekonečno sil. Poctivě fandí svému týmu celý zápas.
22:08 Němeček vyslal nebezpečnou střelu, gólman hostů bohužel vyráží míček mimo
21:04 GÓL BUTCHIS! 0:1
21:04 Po rychlé souhře Butchis vstřelují první gól dnešního napínavého zápasu
20:01 Buly druhé třetiny získává tým hostů a ihned zamyká Plzeň
20:00 Střely v 1. části: 7:4
19:29 Vyloučen hráč #22 Štěpán Plachý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
19:29 Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
19:28 V jeden moment jsou vyloučeni dva hráči domácích. Dokáže Plzeň být bezchybná i v takové početní převaze?
15:34 Míček a branku domácích dělil pouze blok Täubera
14:49 Vyloučen hráč #15 Vojtěch Kuneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
14:49 Plzeň jde do oslabení. Doufejme, že domácí opět předvedou, že se nebojí hrát ani v oslabení.
13:53 Tomášek netrefuje vzdušný balón mířený přímo do branky Butchis
13:12 Skvělý obraný zákrok kapitána domácích
11:13 Plzeň se očividně z předešlích zápasů poučila a tak předvádí skvělý výkon.
08:30 Krásná akce Horažďovského, bohužel bez oslavy.
08:15 Další štiplavá střela z rozehry hostů. Bezděk ovšem svoji branku kryje bez chyby.
06:05 Plzeň předvádí krásnou souhru, bohužel střela Malého nepronikla do brankoviště hostů
05:33 Hosté výborně zvládají početní převahu
05:06 Vyloučen hráč #74 Erik Papež družstva BUTCHIS na 2 minuty za vražení zády
04:30 Rozhodčí odpískal neflorbalový zákrok a domácí mají výhodu.
02:16 Ani jeden z týmů nevypouští jediný souboj. Vypadá to dnes na zápas na úrovni.
00:42 První střela hostů končí v perfektní zdi Plzně.
00:42 Hosté rozehrávají první rozehru dnešního zápasu.
00:01 Úvodní buly nevyhrává ani jeden z týmů. O míček se hned bojuje na středu.
00:00 Na dnešní zápas se přijelo podívat mnoho diváků. Tribuna dokonce nestačí a někteří diváci budou hráče podporovat ve stoje.
00:00 Dámy a pánové vítáme Vás u třetího zápasu FbC Plzeň proti BUTCHIS. Doufáme ve vyrovnaný a napínavý zápas.