0:4
    David FRÝBA
    (Kejzlar)

TJ Sokol Jaroměř - Orel Rtyně v Podkrkonoší 0:4
branky: 6. Filip Mrkos, 7. Richard Gall, 8. Lukáš Hejna, 25. David Frýba; rozhodčí: Tereza Rejmanová - Jan Matějka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Denis Jirka 16 - Jan Zaorálek 5, Josef Novák 7; po třetinách: 0:3, 0:1
28:00 Střely ve 2. části: 7:10
28:00 Ukončení 2. části
24:40 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #5 David Frýba, asistoval #14 Martin Kejzlar (0:4)
24:40 Rtyně střílí další branku, tentokrát trefuje z půlky a v oslabení.
24:00 Vyloučen hráč #9 Filip Frýba družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
24:00 Frýba Filip naprosto zapomněl hrát míček, za což si vysloužil dvou minutový trest.
19:48 Jaroměř stále hledá skulinku, kterou by mohli dostat míček do Pepovy svatyně.
16:28 Hned v úvodu druhé části domácí prověřují nově nastoupeného Rtyňského golmana Pepose. Ten zatím úspěšný...
14:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Josef Novák družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší
14:00 Zahájení 2. části
14:00 Střely v 1. části: 5:10
14:00 Ukončení 1. části
11:11 Jaroměř střelami dotahuje Rtyni, šance ale ne a ne proměnit.
07:07 Rtyně teď svými třemi góly potvrzuje jasnou dominanci na hřišti.
07:06 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #21 Lukáš Hejna, asistoval #18 Filip Mrkos (0:3)
06:07 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #8 Richard Gall, asistoval #25 Patrik Dufek (0:2)
05:42 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #18 Filip Mrkos bez asistence (0:1)
02:55 První střely zápasu vysílá Rtyně.