7:5
    Petra BUDSKÁ
    (Vesecká)

SK BIVOJKY LITVÍNOV - TEXAS LONGHORNS 7:5
branky: 2. Nela Havlínová, 22. Laura Vytrhlíková, 31. Laura Vytrhlíková, 34. Aneta Weissová, 43. Natálie Janouchová, 45. Nela Havlínová, 51. Laura Vytrhlíková - 12. Natalie Vesecká, 13. Zuzana Purkrábková, 18. Zuzana Purkrábková, 20. Aneta Rozehnalová, 55. Petra Budská; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Aneta Švátorová 24 - Štěpánka Neumanová 36; po třetinách: 1:4, 3:0, 3:1
60:00 Komentář domácích Všetula Vadim (Trenér): Do 10. minuty 1. třetiny jsme soupeře drtili, jenže vyrovnání nás totálně rozhodilo. Výkon nehodný play-off. Bouře v šatně a korekce nás dostali do tempa a to pomohlo. Díky za informace o taktice na zítra. To se nevidí. Soupeř nás u nich porazil 7:1, takže je na domácí půdě favorit.Zkusíme to ukončit....dnes je mi nějak smutno, asi ze všeho.
60:00 Komentář hostů Škvor Daniel (Trenér): V playoff vždy rozhodují individuality. My musíme tyto individuality ještě více eliminovat a ještě více pracovat jako tým. Tak jsme dnes fungovaly jen v 1. a na konci 3. třetiny. Zítra takto budeme hrát celý zápas, pohlídáme si dvě klíčové hráčky soupeře a vrátíme sérii zpět do Litvínova. Díky všem za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny
57:26 Tanocsová omylem poslal míček před bránu Pavlicové ale Švátorová jí míček ihned bere
56:51 Rumlová nadhazuje míček přes půlku na Vaníčkovou
56:16 Lupačová vybíhá sama na domácí bránu ale před sebou ma domáco obranu a tak vrácí míček zpět Budské
54:24 GÓL TEXAS LONGHORNS! 7:5
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #76 Petra Budská, asistoval #96 Natalie Vesecká (7:5)
53:31 Timeout TEXAS LONGHORNS
53:10 Švátorová maskou vyráží střelu Novákové
51:56 Vaníčková odstrkuje Pavlicovou která je na míčku přes mantinel
50:34 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 7:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková bez asistence (7:4)
49:15 Lupačová zaklekává před střelou vytrhlíkové
46:52 Budská tlačí na manitnel Šalátovou za hostující bránou
44:09 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 6:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #41 Nela Havlínová, asistoval #33 Karolína Slavíková (6:4)
42:20 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 5:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #19 Natálie Janouchová, asistoval #11 Veronika Kundertová (5:4)
33:31 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #7 Aneta Weissová, asistoval #11 Veronika Kundertová (4:4)
32:47 Texas využil chyby litvínova a hned sprintuje ja jejich polovinu aby zakončili
30:32 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #41 Nela Havlínová (3:4)
21:52 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #86 Leona Tancošová (2:4)
21:13 Šalátovou na mantinelu skřípla Jílková
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál hostující tým
20:00 Střely v 1. části: 15:14
19:58 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:4
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #16 Aneta Rozehnalová, asistoval #96 Natalie Vesecká (1:4)
19:50 Špičáková ještě zkouší střelu na Švátorovou v posledních minutách
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny
18:52 Lupačová využila chyby Šalátové a ve sprintu utíka na litvínovskou polovinu
17:27 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:3
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #79 Zuzana Purkrábková, asistoval #21 Anna Jílková (1:3)
15:52 Neumanová vyráží střelu Litvínova maskou
13:12 Texas se rozejl a během pár vteřin otačí hru
12:30 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:2
11:30 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #96 Natalie Vesecká bez asistence (1:1)
10:25 Weissová vybíhá sama na bránu Texasu ale v patách má Rozehnalovou a a Novákovou
10:10 Budskou ve sprintu skřípla Šalátová s Vytrhlíkovou
08:31 Vesecká doráží backhandem do brány
06:43 Vytrhlíková prokličkovala obranu Texasu a zakonřila Neumanové střelou přímo do masky
04:55 Texas se stahuje na svojí polovinu aby ubránili nátlak Litvínova
02:45 Svobodová L. posílá z rohu přihrávku Vytrhlíkové která se snaží zakončit střelou ale míček jí ujíždí po florbalce.
01:33 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #41 Nela Havlínová, asistoval #7 Aneta Weissová (1:0)
00:22 Bivojky hned v prvních vteřinách prověřují Neumanovou
00:01 Úvodní buly v první třetině vyhrál hostující tým