58
  • 58 57:11
    Bivoj

Prague Tigers Nehvizdy - SK BIVOJKY LITVÍNOV 6:4
branky: 2. Petra Šebestová, 3. Petra Šusterová, 8. Eliška Horáková, 23. Dominika Steinbachová, 28. Dominika Steinbachová, 35. Nikola Hamerníková - 16. Laura Vytrhlíková, 40. Laura Vytrhlíková, 46. Nela Havlínová, 49. Kristýna Otcovská; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 18 - Aneta Švátorová 23; po třetinách: 3:1, 3:1, 0:2
60:00 Komentář domácích Gattnar Vít (Asistent trenéra): První třetina dnes hodně dobrá, druhá slušná, ve třetí se na nás podepsalo neproměnění šancí a najednou bylo drámo. Je to ale play off a bod bedere my. Zítra čisté hlavy a připravíme se na další dlouhé nakopáváné balóny.
60:00 Komentář hostů Všetula Vadim (Trenér): Opět začátek...bohužel, pak to byl třetí třetinu válec. Takhle zatlačit nejlepší tým ligy je úžasné.Nic nevzdáváme, bojujeme o každý míček a tak můžeme favorita porazit. Zítra ať přijdou jen ty, které se chtějí hrát srdcem a zvítězit.Děkuji, že i současná reprezentantka v biatlonu, nám hned po návratu z Ameriky pomůže.Tohle je bivojství, tohle je srdce a my to zítra ukážem všichni. ...díky všem. Díky i soupeři a díky i kolegům za....oni ví.
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
57:30 Litvínov zkouší hru v šesti.
57:11 Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
54:33 Rozehrávku domácích přečetla litvínovská útočnice, která se v zápětí pokusila ohrozit Pilšákovou.
53:30 Oba týmy se perou o každý míček, hra se začíná přitvrzovat.
52:35 Atmosféra na hřišti začíná houstnoust, přibývají šance i střely jak na běžícím pásu, což začíná probouzet i některé diváky.
50:35 Mrázkové chyběly milimetry aby sama před brankou vykoupala hostující gólmanku.
50:00 Pilšáková nebojácně skočila protihráčce do cesty a usměrnila míček od domácí branky.
49:00 Hostující hráčky nechtějí dát soupeřkám nic zadarmo a snaží se ze zápasu vytěžit víc a víc šančí.
48:43 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 6:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #6 Kristýna Otcovská, asistoval #41 Nela Havlínová (6:4)
48:18 Hamerníková volná uprostřed hrací plochy, její střela ale skončila na zadku litvínovské obránkyně.
47:55 Bursová dostala křižnou přihrávku na střelu, trefila ale pouze protihráčku před ní.
47:25 Skrytá střela Šebestové od půlky hřiště končí kousek od branky.
46:30 Nejedlá se snažila dorážet na brankovišti, Švátorová ale míček našla dříve a situaci uklidnila.
45:50 Zápas začíná nabírat na tempu a obě střídačky se probouzejí k životu.
45:28 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 6:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #41 Nela Havlínová, asistoval #68 Monika Netušilová (6:3)
45:10 Šebestová si hodila míček přes dvě protihráčky, nepodařilo se jí ale dotáhnout to až za golmanku hostí.
45:00 V Nehvizdech je dnes "vyprodáno" - přišlo se podívat neuvěřitelných 60 diváků!
43:18 Bursová střelou ze středu trefuje tyč.
42:00 Mrázkové se nepovedlo protáhnout mezi dvěma litvínovskými hráčkami a nedobrovolně nabídla soupeřkám střeleckou pozici.
40:30 Pilšáková neuvěřitelným skokem přes celou branku zachránila domácí před třetím inkasovaným gólem.
40:01 Závěrečná část dnešního utkání začíná, úvodní buly vyhrály Tigers, Bivojky ale nasadily vysoké tempo a velmi aktivně napadají.
40:00 Střely ve 2. části: 11:7
39:02 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 6:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková bez asistence (6:2)
37:01 Prokšanová setřásla napadající soupeřky a výbornou přihrávkou našla Steinbachovou. Tu však rozhodčí nepustili do útočné kombinace.
34:52 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 6:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #36 Kristýna Viktorová (6:1)
33:15 Litvínov se více vytahuje dopředu a snaží se co nejvíce znepříjemňovat rozehrávky Tigers.
32:10 Veselá nasměrovala balonek směrem k bráně, tam ji ale nepodpořila žádná ze spoluhráček.
30:59 Šebestová zaměstnala protihráčky než ostatní tygřice vystřídaly a snaží se o další útočnou akci.
30:00 Rozehrávka hostujících hráček z poloviny hřiště skoro doskákala až do branky, míček se ale stočil do boční síťky, odkud ho Pilšáková s klidem vylovila.
28:25 Hamerníková se znovu chtěla rozeběhnout směrem do útoku, hráčka Litvínova ale byla proti. Hosté  se snaží vytvořit šanci na polovině Tigers.
27:07 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #13 Pavlína Nejedlá (5:1)
26:00 Hamerníková proběhla s míčkem kolem soupeřek a prověřila gólmanku hostí střelou od mantinelu.
23:40 Bivojky teď několika střelami prověřily obranu domácích i Pilšákovou, gólovou šanci z toho však nevytěžily.
22:45 Střela Šusterové z otočky na hraně velkého brankoviště končí v brance. Tigers navyšují vedení na 4:1
22:43 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #99 Petra Šusterová (4:1)
22:33 Druhá třetina začala ve značně vyšším tempu, hra se začíná přelévat ze strany na stranu a bivojky mají zatím více ze hry.
20:00 Střely v 1. části: 11:8
16:00 Bivojky se díky Vytrhlíkové dostávají do hry a snižují náskok domácích během první dnešní přesilovky.
15:42 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #14 Lenka Svobodová (3:1)
14:51 Vyloučen hráč #2 Kateřina Veselá družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za špatné střídání
13:08 Bivojky rozehrávají od vlastní branky a po delší době se drží na míčku.
11:00 Hra pokračuje v až nezvykle poklidném tempu, sem tam to spestří šance domácích navýšit skóre.
07:01 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #46 Petra Šebestová (3:0)
07:00 Rozehrávka domácích z útočného rohu se vydařila a míček končí v síti.
06:30 Hráčky Tigers hrají sebevědomě na míčku a bivojky zatím do hry moc nepouštějí.
04:40 Zápas zatím probíhá v poklidném tempu, na obou stranách jde vidět soustředěnost hráček s odhodláním dát do dnešního večerního utkání maximum.
03:00 Vítáme vás u sledování prvního osmifinálového utkání mezi domácími Prague Tigers a bivojkami z Livtvínova. Zápas začal značně lépe pro domácí a po třech minutách hry již tygřice vedou 2:0.
02:51 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #46 Petra Šebestová (2:0)
01:25 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #46 Petra Šebestová bez asistence (1:0)