• 53 52:21
    2
    Barbora VAŇKOVÁ

BLACK ANGELS - Florbal Chomutov 8:0
branky: 18. Veronika Říhová, 19. Ema Košťálová, 23. Ema Košťálová, 29. Anna Vinklerová, 40. Eliška Koželuhová, 40. Markéta Chaloupecká, 41. Adriana Fricová, 53. Eliška Nová; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Lukáš Drahný; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Natálie Churáčková 19 - Lucie Brandejská 27; po třetinách: 2:0, 4:0, 2:0
60:01 Komentář domácích Jarolímová Anet (Trenér): Celkem vydařený a zodpovědný výkon, jsme rádi, že jsme udrželi nulu, nicméně zítra to bude ještě těžší zápas a jde se do boje znovu. nDěkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům za zápas a soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:01 Komentář hostů Blahník Martin (Vedoucí): Soupeř byl dnes lepší. Děkujeme za zápas a těšíme se na zítra.
60:01 Po dohodě obou týmů byla uspořádána sbírka "Podpora pro Ukrajinu" a vybráno 2797 Kč. Tímto děkujeme účastníkům dnešního zápasu za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 18:7
59:45 Konec zápasu se odehrává pod taktovkou domácích, kteří kontrolují míček a hru.
57:55 Golmanka hostí si připisuje pěkný zákrok po nepříjemné skákavé střele domácích.
56:57 Golmanka domácích Naty Churáčková úspěšně likviduje šanci domácích.
52:52 GÓL BLACK ANGELS! 8:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová, asistoval #54 Ema Košťálová (8:0)
52:52 Kapitánka domácích Eliška Nová po pěkné krosové přihrávce zvyšuje náskok domácích na 8:0 gólem v přesilovce.
52:21 Vyloučen hráč #8 Barbora Vaňková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
50:29 Domácí kontrolují hru, soupeřky nepouští do větších šancí.
48:36 V další velké šanci domácích před brankou hostí míjí Markéta Chaloupecká.
48:05 Ve velké šanci domácích Eliška Koželuhová, těsně míjí branku.
46:56 Šanci hostí likviduje golmanka domácích Naty Churáčková.
43:48 Přesilovka se hraje v poklidném tempu. Domácí nikam nespěchají.
42:06 Vyloučen hráč #17 Petra Malecká družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
40:40 Domácí vstupují do třetí třetiny rychle dalším gólem a zvyšují svůj náskok již na 7:0.
40:32 GÓL BLACK ANGELS! 7:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #95 Eliška Koželuhová (7:0)
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
39:54 GÓL BLACK ANGELS! 6:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Markéta Chaloupecká, asistoval #46 Eliška Nová (6:0)
39:38 GÓL BLACK ANGELS! 5:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #5 Karolína Majerová (5:0)
39:38 Standardka domácích a gól!
38:39 Chybná rozehrávka domácích, hosté šanci neproměňují.
37:30 Hráčky hostí se velmi těžko dostávají do šancí. Hráčky domácích se stíhají vracet.
36:32 Hráčky hostí začínají chodit agresivněji do soubojů.
34:40 Hosté ubránili šanci domácích před vlastní bránou.
34:02 Domácí se dostávají častěji do šancí.
33:45 Obrankyně domácích zlikvidovaly nebezpečnou situaci hostí před vlastní bránou.
31:07 Šanci hostí likviduje golmanka domácích Naty Churáčková.
30:05 Hra se přiostřuje. Přibývá osobních soubojů.
28:30 A domácí v další šanci.
28:16 GÓL BLACK ANGELS! 4:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #82 Anna Vinklerová bez asistence (4:0)
25:36 Eliška Nová mířila přesně, golmanka hostí dobrým zákrokem vyrazila.
22:40 Domácí velmi rychle využívají svou přesilovku.
22:36 GÓL BLACK ANGELS! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #95 Eliška Koželuhová (3:0)
22:10 Vyloučen hráč #71 Tereza Suková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
20:01 Hosté pokračují v přesilovce.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:22 Vyloučen hráč #73 Veronika Říhová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra bez florbalky
18:22 Domácí se 2 rychlými góly dostávají do vedení o dva góly.
18:21 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #43 Adriana Fricová (2:0)
17:44 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Veronika Říhová bez asistence (1:0)
17:30 Nevyužité šance na obou stranách.
15:51 Střela domácí Elišky Koželuhové zblokována.
13:32 Hráčka hostí šla nyní do šance a střetla se s domácí brankářkou. Situace zdá se bez zranění. Zápas pokračuje.
13:23 Zápas je zatím vyrovnaný s šancemi na obou stranách.