• 57 56:46
    2
    Agáta SAFFERTOVÁ

Tatran Střešovice - Panthers Praha 6:3
branky: 1. Anežka Herešová, 2. Tereza Tkadlecová, 7. Adéla Bořilová, 13. Adéla Bořilová, 24. Barbora Lovíšková, 38. Lucie Vernerová - 9. Anna Bartušková, 10. Markéta Míchalová, 35. Lucie Retová; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Monika Šolleová 14 - Kateřina Macounová 24; po třetinách: 4:2, 2:1, 0:0
60:00 Komentář hostů Jenšík Lukáš (Trenér): Dneska asi rozhodl špatný vstup do utkání, potom jsme začaly hrát. Je hrozně těžké proti Tatranu dotahovat tří brankovou ztrátu. Škoda nevyužitých přesilovek a naší produktivity. Zítra je taky den a snad vysvitne pro nás slunce a zasměje se na nás štěstí a srovnáme na 1:1. Děkuji za milou slečnu na zápisu :) a děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Benda Marek (Vedoucí): V prvé řadě bych chtěl náš tým pochválit za skvělý vstup do zápasu, koncentrovanost po celou dobu a hlavně za skvěle zvládnuté oslabení, kterých dnes tedy bohužel nebylo málo. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na zítřejší odvetu.
60:00 prvníí krůček do čtvrtfinále mají domácí krásky za sebou, zítra je čeká druhý zápas, který se odehraje v Rudné.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
57:31 Tatranky mají skvělá oslabení!!
56:46 Vyloučen hráč #53 Agáta Saffertová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
55:31 Vyloučen hráč #5 Kristýna Máchová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
55:31 Kristýna opět na trestné lavici, tato dívka povede statistiku trestných minut.
54:09 krásná akce domácích krásek gólem bohužel neskončila
52:57 Tatranky neskutečně odolaly mohutné power play
52:23 Bořilová je bránící stroj!!!
51:11 Panterky v šesti. hrajeme 6 na 3
51:07 Timeout Panthers Praha
51:07 Vyloučen hráč #39 Lucie Bicková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
51:07 domácí supernovy čekají perné chvilky v oslabení 5 na 3
50:03 Kristýna je největší kriminálník na světě!
49:45 Bicková poslala jedovatou střelu okolo hlavy, ale pouze do břevínka :(
48:36 Lovíšková musí ještě poladit mířidla.
48:24 hra je hodně nahoru dolů
46:02 Bořilová označkovala tyčku!!:(
45:00 Panešová vytáhla dělovku jako Ovechink.
44:14 Tahle sekera bolela do očí
44:10 Vyloučen hráč #17 Valerie Mídová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
42:56 Panešová blokuje jako o život.
42:42 Šolleová se v bráně roztáhla a předvedla výborný zákrok.
42:19 Viková netrefuje prázdnou branku.
41:09 Oba týmy vstoupily do třetí třetiny naplno a aktivně.
40:01 Úvodní bule druhé části pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
39:19 Hosté si v přesilovce nevytvořili žádnou šanci.
37:48 GÓL Tatran Střešovice! 6:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #92 Tereza Tkadlecová (6:3)
37:48 Cigiiii  v oslabení dostala po dorážcce míček za zmatenou golmanku.
37:19 Vyloučen hráč #77 Adéla Bořilová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:59 Máme tady odložené vyloučení, Tatranky budou hrát v oslabení.
34:35 Bláženka je bůh!!
34:29 GÓL Panthers Praha! 5:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Lucie Retová, asistoval #64 Eliška Tázlerová (5:3)
34:29 Retová ze středu vymetla šibenici a snižuje náskok domácích.
32:37 Lucinka Kubová doskákala na střídačku, Bude to dobrý!!<3
30:17 Lovíšková se drží za hlavu, nikdo nechápeme, jak to nemohla trefit.
29:39 Bořilová totálně poslala k zemi Mídovou.
28:01 Tatranky mají více ze hry.
26:00 Ježdíková si důrazně brání Šolleovou, potom co jí Panterky osekaly.
25:27 Bicková-Lovíšková-Panešová-Vernerová předvádí krásné kombinace.
23:34 GÓL Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #24 Sofie Gocová (5:2)
23:34 V hale nám zní Pátá.
23:34 Lovíšková konečně prolomila svou střeleckou smůlu a navyšuje!!!
22:20 Kubová si ukopla balónek až příliš.
21:11 Lovíšková si ze své střely sedla na zadek.
20:01 Úvodní bule druhé části pro Panterky, kvůli neůčasti domácích hráček.
20:00 Střely v 1. části: 10:5
19:23 Bořilová střílí z každé pozice.
18:34 tempo hry si určují domácí krásky
17:45 Goocová pouze do boční síťky.
15:46 I Šolleová si sáhla na balónek a ukázala výborný zákrok.
15:07 Bartůšková bude mít asi solidní berušku po střele Vernerové.
14:14 Bořilová výborně odzbrojila soupeřku.
13:21 Ježdíková to zkusila z půlky, ale tentokrát to tam nespadlo:(
12:20 GÓL Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Adéla Bořilová, asistoval #19 Lucie Kubová (4:2)
12:20 Bořilová z půlky vyslala jedovatou střelu, která zastavila až za golmankou.
11:39 Ježdíková je nezastaviitelná!
10:42 Domácí i po dvou inkasovaných brankách zůstávají na balónku.
09:10 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #14 Markéta Míchalová, asistoval #9 Lucie Retová (3:2)
09:10 Panterky po dvou rychlých akcí snižují na rozdíl jedné branky.
08:59 GÓL Panthers Praha! 3:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #19 Anna Bartušková bez asistence (3:1)
08:59 Bartůšková označkovala tyč Šolleové.
08:42 Vernerová ve velké šanci nedostala balńek do brány.
07:45 Domácí zatím jednoznačně více na balónku.
06:39 GÓL Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Adéla Bořilová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (3:0)
06:39 Připravená Bořilová před brankou doťukla balónek a zvyšuje už na 3:0
05:52 Kubová teď pouze nastřelila Tázlerovou.
05:19 Vyloučen hráč #28 Adéla Vlčková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
05:15 Bude se vylučovat, máme tady odložené vyloučení.
04:20 První akci hostí, zastavila neskutečně připravená Boooořilová.
04:09 tohle nebylo hezké pohlazení pro oči, sekera od Panterek.
03:20 Tatranky stále vytváří tlak a hrají na polovině soupeře.
01:54 GÓL Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Tereza Tkadlecová, asistoval #58 Natálie Nesnídalová (2:0)
01:54 domácí královny zatím 100% dvě střely dva góly, nebojácná dívka z Moravy Tkadlecová to ze středu uklidila k tyči.
00:22 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #20 Anežka Herešová, asistoval #19 Lucie Kubová (1:0)
00:22 Kubová našla na mantinelu volnou Hereš a ta to namazala nepřipravené golmance na přední.
00:01 Úvodní bule pro hosty
00:00 Krásný odpolední den posílám z Řep, kde se odehraje první kolo osmifinále playoff 1. ligy Juniorek. V dnešním zápase proti sobě nastoupí domácí královny Tatran Střešovice a hosté Panthers Praha. V posledním vzájemném zápase ještě v základní části domáci rozstřílely hosty poměrem 8:0. Uvidíme, jak se dneska bude domácím střelkyním dařit.