1:2
    Anna STAŇKOVÁ
    (Vachulová)

FBŠ SLAVIA Plzeň - BLACK ANGELS 1:2p
branky: 51. Martina Špetová - 12. Aneta Fryčová, 65. Anna Staňková; rozhodčí: Dalibor Berka - Luděk Lejba; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Kristýna Votýpková 22 - Eliška Svrčková 30; po třetinách: 0:1, 0:0, 1:0, 0:1
70:00 Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér): Dnes vyrovnanější utkání než včera. Škoda těch šancí, bylo jich mnoho, ale mnoho mimo branku nebo do golmanky. Za celou férovou sérii děkuji BA a přeji hodně štěstí dále. Našim holkám děkuji za celou sezónu. Zlepšení bylo zápas od zápasu větší a větší. Peace and love!
70:00 Komentář hostů Kefurt Jiří (Trenér): Vyrovnané utkání. Vyhrál šťastnější. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům za zápas.
70:00 Střely v prodloužení: 5:3
70:00 Ukončení prodloužení
64:34 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Anna Staňková, asistoval #9 Denisa Vachulová (1:2)
61:42 Hráči Bohemians, které čeká za pár chvil utkání proti domácím borcům si utkání juniorek velice užívají. Mnohokrát proběhla publikem mexická vlna.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 10:6
59:00 Probíhá poslední minuta základní hrací doby.
57:44 Vyloučen hráč #9 Denisa Vachulová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:36 Po dlouhé době jsme mohli vidět gól, ale pouze na streamě hokejové extraligy, kde Plzeň vede nad K. Varama.
52:39 Fanoušci tvoří v hale nádhernou atmosféru a ženou domácí tým za vítězstvím.
50:09 A domácí vyrovnávají!!! Špetová zařizuje stav 1:1.
50:08 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová, asistoval #95 Daniela Lorencová (1:1)
50:00 Čas utíká velmi rychle v neprospěch domácích, kteří potřebují minimálně vyrovnat, jinak v soutěži končí.
47:55 Lorencová svým pohybem zvedla hru Slavie.
45:25 Hra se nám ve třetí části výrazně přitvrdila.
43:58 Dnešní utkání sleduje 56 diváků. Děkujeme za návštěvu!!!
42:17 Fuchsová prověřila pozornost Votýpkové, která její pokus v klidu zlikvidovala.
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
39:01 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
36:01 Binědové zakončení nadělalo Svrčkové plné ruce práce.
31:15 Votýpková znova podržela svůj tým.
27:51 Své defenzivní povinnosti si odbyla Binědová, která čistě zastavila rodící se brejk a pomohla svému týmu.
25:02 Hra je velmi rozkouskovaná.
23:13 Lob Binědové si golmanka Angles v klidu stáhla do náručí.
20:00 Střely v 1. části: 4:9
19:31 Standartní situace pro Plzeň, nenadělala hostům žádné větší problémy.
14:38 Šindelářová vystavila tvrdou stopku jedné z protihráček, která se v tu ránu ocitla zemi.
11:21 Zborníková vlastní chybu napravila skvělým blokem, ale Black Angels následnou střelou mění skóre zápasu na 1:0 z jejich pohledu.
11:20 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #33 Aneta Fryčová, asistoval #16 Linda Fuchsová (0:1)
09:46 Skvělá kombinace hostů, gól nepřinesla.
08:34 Branková konstrukce teď stála při domácích.
05:40 Votýpková skvělým zákrokem podržela svůj tým.
04:20 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
02:40 Proti střele Binědové si musela Svrčková připsat první zákrok.
01:14 Standartka domácích, nepřinesla žádné ohrožení branky Svrčkové.