2
  • 52 51:57
    Bohemians

Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians 6:8
branky: 11. Barbora Lovíšková, 18. Barbora Panešová, 40. Sofie Gocová, 41. Sofie Gocová, 50. Marie Wijasová, 52. Barbora Lovíšková - 1. Markéta Seidlerová, 4. Nela Kočvarová, 4. Karolína Mezerová, 4. Markéta Seidlerová, 29. Denisa Hebíková, 36. Nela Kočvarová, 37. Lidija Luklynska, 40. Denisa Hebíková; rozhodčí: Filip Novák - Marek Střída; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Monika Šolleová 19 - Štěpánka Růžičková 4, Anita Vlachová 15; po třetinách: 2:4, 1:4, 3:0
60:00 Komentář domácích Michálek Marek (Trenér): Dnes jednoznačně rozhodl vstup do utkání. Sice jsme se z té noční můry dokázali po timeoutu probudit, ale dolů nás opět srazil konec druhé třetiny. Třetí třetina už byla hop nebo trop a moc mě bavila..... obrovské díky fanouškům obou táborů za dnešní atmosféru, která měla opravdu grády. Moc se těšíme na třetí utkání a zkušenosti, které nám přinese. Samozřejmě díky soupeři za férové utkání. #LKT
60:00 Komentář hostů Krbec Kryštof (Asistent trenéra): Po výborném vstupu do utkání se soupeř oklepal a dokázal se vrátit do zápasu. Průběh utkání dnes plný emocí a vyhrocený až do konce. Těšíme se na třetí rozhodující utkání, které určitě nabídne další suprový zápas.
51:57 GÓL Tatran Střešovice! 6:8
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková bez asistence (6:8)
51:57 Lovíšková v odloženém vyloučení snižuje už na 6:8
51:25 Tatran to zkouší 6 na 4
51:22 Vyloučen hráč #91 Lidija Luklynska družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:06 Šolleová předvedla další dobrý zákrok!
49:12 GÓL Tatran Střešovice! 5:8
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #9 Marie Wijasová, asistoval #19 Lucie Kubová (5:8)
49:12 Kubová sebrala balón Seifertové a Wijasová pod ruku snižuje.
47:47 Panešová dnes hraje výborně!! brání jako o život!!
47:00 Bohemka hraje spíše bez balónu.
46:02 Faltová dostala do oka. měla by se řídit bezbrýlínehraju.
45:26 Tatran více aktivní
44:45 Střelu Goocové chytá golmanka.
44:01 Panešová si vychutnala k obídku Strnadovou.
42:01 Šolleová vytáhla luxusní zákrok.
40:58 GÓL Tatran Střešovice! 4:8
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #24 Sofie Gocová, asistoval #8 Lucie Vernerová (4:8)
40:58 Vernerová vypíchla balónek Hernandézové a předběhla jí a Gocová se do prázdné brány nemýlí.
40:01 úvodní bule pro Kubovou
40:00 Střely ve 2. části: 7:11
39:36 GÓL FbŠ Bohemians! 3:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #6 Denisa Hebíková, asistoval #9 Karolína Mezerová (3:8)
39:26 GÓL Tatran Střešovice! 3:7
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #24 Sofie Gocová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (3:7)
39:26 Po chybě Spoustové, která přihrála Lovíškové přímo na čepel, tak Gocová snižuje jeslema na 3:7
37:21 Bláhová si pochutnala na Mezerové, jako na jeji oblíbené svíčkové.
36:27 GÓL FbŠ Bohemians! 2:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska, asistoval #36 Markéta Seidlerová (2:7)
36:27 Luklynská opět na přední tyč Šolleové.
35:24 GÓL FbŠ Bohemians! 2:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #19 Nela Kočvarová, asistoval #2 Kateřina Strnadová (2:6)
35:24 Kočvarová na zadní tyč Šolleové.
33:57 Mezerová nastřeluju tyč.
33:00 Zatím se neděje nic zajímavého.
31:11 Faltová netrefuje zařízení.
30:10 Gocová vypíchla balónek Šimůnkové, která jí pak tvrdě dohrála na mantinelu.
28:32 GÓL FbŠ Bohemians! 2:5
27:40 Kočvarová pouze vedle brány
26:55 domácí krásky oslabení přežily bez jakéhokoliv zaváhání
26:09 Lovíšková sprintuje jako Usain Bolt.
24:50 Vyloučen hráč #8 Lucie Vernerová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
24:14 Pan Michálek se snaží udržet nervičky na uzdě.
23:07 Kubová si totalně vykoupala celou první lajnu Bohemky.
21:55 Bicková takticky podržela balón.
21:11 Bohemka je na balónu na začátku třetiny.
20:01 Úvodní bule druhé třetiny pro Tatranky.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Anita Vlachová družstva FbŠ Bohemians
20:00 Střely v 1. části: 6:11
19:11 Panešová v brankovišti je bránící stroj!!!
17:53 GÓL Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #89 Barbora Panešová, asistoval #13 Šárka Ježdíková (2:4)
17:53 Nekompromisní kapitán Panešová poslala padáček, který dopadl až za záda golmanky.
17:07 ojojoj to byly housličky od Lovíškové
16:34 Tkadlecovou ve velké šanci vychytala Růžičková.
16:00 Střídačka Bohemky je velmi nervózní a napjatá vůči rozhodčím.
15:13 Amosféra je velmi napjatá.
12:52 Nechci nic zakřiknout, ale vypadá to, že se domácí krásky probraly a snaží se dohnat zaspaný začátek.
12:12 Fialová na mantinelu je neprůchodná!!!
10:56 Na tatranské hale se fandí a žije to tu asi jako u telefonu Šárky babičky.
10:34 GÓL Tatran Střešovice! 1:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková z trestného střílení (1:4)
10:34 Po chybě Strnadové a faulu Kočvarové uvidím trestné střílení.
09:43 Blaženka vyslala skrytou střelu v brance však neskončila.
09:32 Ježdíková si smlsla na Mezerové.
09:14 Domácím se lepí smůla na paty.
07:40 střelu Soukupové zlikvidovala Šolleová.
06:46 Domácí začly obstřelovat branku, chybí jim však přesná koncovka.
05:46 Panešová vyslala kulomet z půlky, však střela šla mimo.
03:44 Timeout Tatran Střešovice
03:44 GÓL FbŠ Bohemians! 0:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová, asistoval #93 Pavlína Soukupová (0:4)
03:44 Bohemians během minuty vstřelily 3 branky, Tatranky jsou zmatené a něvědí co se děje.
03:19 GÓL FbŠ Bohemians! 0:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #6 Denisa Hebíková (0:3)
03:13 GÓL FbŠ Bohemians! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #19 Nela Kočvarová, asistoval #65 Barbora Šimůnková (0:2)
03:13 Kočvarová opět na přední tyč a náskok už je o dvě branky.
02:10 Wijasová sama běžela na brankářku, ale bohužel jí to sjelo
00:55 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová bez asistence (0:1)
00:51 Seidlerová ze středu na přední tyč otevírá stav dnešního utkání.
00:01 Úvodní bule pro Domácí!!!