• 59 58:44
    8:5
    (Břeská)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 8:5
branky: 5. Kristýna Jirásková, 9. Kristina Venerová, 31. Dominika Horáčková, 38. Lucie Baldreichová, 45. Andrea Břeská, 52. Tereza Míková, 57. Andrea Břeská, 59. Lucie Baldreichová - 15. Denisa Hebíková, 21. Pavlína Soukupová, 32. Veronika Mandíková, 47. Veronika Mandíková, 48. Pavlína Soukupová; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 4:0 + Aneta Faltová 5; využití: 1:0; diváků: 202; zásahy brankářů: Michaela Galušková 24 - Anita Vlachová 33; po třetinách: 2:1, 2:2, 4:2
60:00 Komentář domácích Neuman Ondřej (Trenér): "Dobrý vstup, několik horších pasáží a fázi, kdy se hra kouskovala a my ztráceli tempo. Jinak dobré - jsme připraveni, ve správný moment jsme zase rozhodli a zaslouženě vyhráli. Víme, že to nebude lehké, ale výzvy máme rádi a poctivě si to odmakáme. Díky moc všem za nádherný Chodovský den na Jižním městě, kdy jsme znovu žili "WE ARE CHODOV". Obrovská hrdost a poděkování rodičům, juniorům, juniorkám, dorostenkám a všem fans v čele s elitními týmy. Také děkuji pořadatelům za to, že připravili důstojné a profi prostředí elitnímu mládežnickému florbalu. Dnešní den na Jižním městě byl Chodovským florbalovým svátkem a věřím, že zítra na něj naváží dorostenci a ženy."
60:00 Komentář hostů Cabejšek Daniel (Trenér): Je to stejné jako před 14 dny. Po prvním poločase odcházíme za stavu 0:1. Zítra ale navážeme na velmi povedené pasáže, vyvarujeme se zbytečných chyb a jedeme dál!
60:00 Střely ve 3. části: 14:9
58:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #48 Andrea Břeská (8:5)
58:44 A je rozhodnuto!
57:00 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny!
56:32 Břeská trefuje přesně nad rameno bránkářky!
56:31 Timeout FbŠ Bohemians
56:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #56 Klára Pabiánová (7:5)
55:20 Začíná to být opravdu velké drama!
53:00 Faltová vystřelila Bačková měla uplně zakrytý výhled ale i tak si stím poradila!
51:32 Míková přibližuje Chodov k vítězstvý!
51:28 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Tereza Míková, asistoval #55 Emilie Skalíková (6:5)
50:30 Skalíková trefuje spojnici!
48:50 Naše zdrvotnice Jana je opravdu pohotová!!
47:52 A je opět srovnáno!
47:44 GÓL FbŠ Bohemians! 5:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová bez asistence (5:5)
47:00 Holky z Bohemky snižují!
46:55 GÓL FbŠ Bohemians! 5:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Veronika Mandíková, asistoval #9 Karolína Mezerová (5:4)
45:45 Fanoušci dnes oprvdu fandí!
45:00 Chodov vede už o dvě branky!
44:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #39 Dominika Horáčková (5:3)
43:32 Bohemka trefuje břevno!
41:31 Venerová poslala krásnou střelu ale brankářka Bohemians i když tolik neviděla tak si sní dokázala poradit!
40:02 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál Chodov!
40:00 Právě začala třetí třetina!
40:00 Střely ve 2. části: 15:11
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny!
37:53 Vyloučen hráč #31 Kristýna Jirásková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:16 Chodov využívá svou dlouhou přesilovou hru! A stále pokračuje!
37:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:3
36:30 Chodov už hraje v pěti!
36:11 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #6 Kristina Venerová.
34:30 V tuto chvíli se koukneme na florbal 4na4, Moravcová hrála bez hokejky!
34:20 Vyloučen hráč #64 Michaela Moravcová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra bez florbalky
33:26 Chodovské holky si zahrají přesilovou hru celých 5 minut!
33:25 Vyloučen hráč #21 Aneta Faltová družstva FbŠ Bohemians na 5 minuty za hrubost
32:15 Bohemka opět srovnává!
31:58 GÓL FbŠ Bohemians! 3:3
31:20 Chodov už zase zvedl svoje tempo hry a je v tuto chvíli lepším týmem na hřišti!
30:33 Horáčková si prošla celé hřiště a trefila levou šibenici!
30:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #39 Dominika Horáčková bez asistence (3:2)
29:00 Fanoušci dnes dávají opravdu najevo podporu obou týmů!
27:15 Hra je plynulá na obě strany se dost střílý!
26:21 Chodov trefuje tyč!
23:52 Chodov obstřeluje Bohemskou branku ale né a né padnout!
22:07 Bohemka do druhé třetiny vlítla úplně jiným tempem a Chodovské holky mají snimi v tuhle chvíli co dělat!
20:33 A máme srovnáno! v šatně asi bylo dusno!
20:31 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová, asistoval #91 Lidija Luklynska (2:2)
20:02 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým Hostů!
20:00 Druhá třetina právě začíná!
20:00 Střely v 1. části: 12:9
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:13 Bačková drží svůj tým co se dá!!
16:50 Bohemka si zahraje druhou přesilovou hru!
16:37 Vyloučen hráč #56 Klára Pabiánová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
16:00 Břeská vystřelila ale golmanka vykrila střelu!
14:58 Bohemka snižuje!
14:57 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #6 Denisa Hebíková, asistoval #9 Karolína Mezerová (2:1)
12:44 standartka pro bohemku končí na hokejkách Chodova!
08:35 Venerová dává na 2:0 v oslabení!
08:31 Chodov ubránil své oslabení!
08:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Kristina Venerová, asistoval #48 Andrea Břeská (2:0)
08:01 Bohemka si zahraje přesilovou hru!
07:31 Vyloučen hráč #58 Nikola Skoková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry
06:25 Chodov je o dost aktivnější. Holky dnes opravdu chtějí vyhrát!
04:05 Jirásková po špatné rozehrávce Bohemians vystihla balónek a překonala gólmanku krásnou střelou k vzdálenější tyči!
04:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková bez asistence (1:0)
01:41 A nečekaná střela od Bohumínské brankářka Bohemians s ní měla celkem problémy ale zvládla to!
00:30 A také slyšíme první hvizd rozhodčího rozehrávat bude Bohemka na půly hřiště!
00:02 Úvodní buly utkání vyhrál Chodov!
00:00 Utkání právě začalo!