11:5
    Jakub VÍT
    ()

Zlín Lions - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 11:5
branky: 4. Ondřej Balner, 8. David Vodica, 21. David Vodica, 22. Adam Jiříček, 28. Jakub Vít, 31. Jakub Holiš, 34. Jakub Holiš, 37. Ondřej Balner, 53. Lukáš Kubíček, 58. Jan Veselý, 60. Jakub Vít - 1. Aleš Fanta, 7. Martin Kadlec, 9. Ondřej Valeš, 39. Ondřej Valeš, 50. Michal Konrád; rozhodčí: Ondřej Hošek - Martin Plaček; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Lukáš Slovák 21 - Daniel Hampl 22; po třetinách: 2:3, 6:1, 3:1
60:00 Komentář hostů Menšík Jan (Trenér): Dobrý vstup do zápasu nám zajistil výhodu po první třetině, kterou jsme však bohužel soupeři ve druhé třetině odevzdali, když se nám nepodařilo opakovaně zastavit soupeřovu souhru. Zítra musíme být důslednější v naší defenzívě. Díky soupeři za utkání a divákům za atmosféru.
60:00 Komentář domácích Blažek Vladimír (Vedoucí): Z naší strany byla první třetině hodně opatrná, ve druhé třetině jsme přešli na naši obvyklou hru, díky ní jsme získali rozhodující náskok, který jsme ve třetí třetině udrželi. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům a těšíme se na zítřejší odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
59:59 Loučíme se ze zlínské haly s konstatováním, že Zlín Lions se po vítězství 11:5 ujímají vedení 1:0, už zítra se hraje odvetné utkání na půdě Gullivers v Brně. Série se hraje na dvě vítězná utkání. Přejeme všem hezký večer a obyvatelům Ukrajiny hodně sil.
59:27 GÓL Zlín Lions! 11:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít bez asistence (11:5)
59:27 Vít krásnou stahovačkou a střelou do prázdné branky ukončuje šance hostů.
59:01 Vodica těsně mimo, Brno v pěti.
58:13 Gulls to zkouší v šesti hráčích, Lions čeká krušná dvouminutovka.
57:34 Stručně, je to 10:5.
57:33 GÓL Zlín Lions! 10:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #21 Jan Veselý, asistoval #87 Adam Jiříček (10:5)
57:09 Domácí pětka na hřišti teď těžce oddychuje po šancích hostů, Slovák drží skóre na stejné hodnotě.
54:24 Dle doslechnutých informací by si někteří diváci přáli desítku ve skóre na straně domácích, zbytek bude spokojený s prvním bodem z 1. kola play-off pro domácí.
52:54 GÓL Zlín Lions! 9:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #28 Lukáš Kubíček, asistoval #27 Ondřej Balner (9:5)
52:54 Nádherná střela Kubíčka a Zlín ve skóre opět uniká.
52:25 Nervově labilnější diváci se při šancích Gullivers začínali zvedat ze sedaček, ale štěstí stálo při domácích a diváci si opět sedají.
50:00 Brněnští to nevzdávají a dotahují na tříbrankový rozdíl po hezké souhře. Čeká nás posledních 10 minut třetí třetiny.
49:45 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 8:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #98 Martin Kadlec (8:5)
49:40 Na Holiše teď čekala prázdná branka, vidina oslavy u střídačky, ale jeho střela těsně míjí branku Gulls.
47:30 Slovák chytá spolehlivě a pokusy hostů kryje s ledovým klidem. Čas utíká pro hosty rychle, pro domácí pomalu.
45:47 Play-off je play-off a oba týmy lítají po hřišti jako by je zítřejší odveta nečekala.
43:40 Slovák se stihl přesunout, skóre se nemění. Start třetí třetiny je plný nepřesností a drobných faulů.
42:30 Hostující Hampl teď drží akcie Gulls v utkání.
41:06 Vyloučen hráč #57 Ondřej Kos družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
41:06 Hostující Kos nezpracoval kvalitně nahrávku, přiřítil se na něj Vodica a je z toho druhá přesilovka pro domácí.
40:01 DJ vypíná hudbu a jdeme na třetí třetinu.
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
39:59 Druhá třetina je za námi, Zlín se dostal hned ze začátku do tempa a pěknými akcemi průběžně navyšoval skóre. Hosté jsou přesto stále ve hře, rozdíl je čtyřbrankový.
39:15 Hosté snižují na rozdíl čtyř branek a začíná se lehce přiostřovat...
38:29 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 8:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #37 Ondřej Valeš, asistoval #44 Marek Habler (8:4)
37:46 Vodica si šel pro rozehrávku tempem jako do práce, následně netrefuje odkrytou branku a připisuje hostujícímu Hamplovi další zákrok.
36:11 Díky osmé brance Lions jsme na tváři trenéra Gofroně zaznamenali lehký úsměv, hosté si naopak vzali oddechový čas.
36:10 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
36:10 GÓL Zlín Lions! 8:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner bez asistence (8:3)
35:30 Brankář Slovák se svezl na vlně skvělé druhé třetiny svých spoluhráčů a předvedl výstavní zákrok, který donutil diváky k silnému potlesku.
33:52 Opět povedený ťukec a Zlín odskakuje na rozdíl čtyř branek. Nerad bych to zakřiknul, ale pro domácí to začíná vypadat dobře.
33:51 GÓL Zlín Lions! 7:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jakub Holiš, asistoval #27 Ondřej Balner (7:3)
33:51 Reflexní zákrok domácího Slováka po střele Hablera a další branka domácích!
32:18 Nestíháme počítat tyčky po střelách domácích, další čárku bere Holiš. Na druhé straně zákrok Slováka po delší době.
30:56 Domácí jdou do brejku, luxusní podívanou po ose Balner-Vít-Holiš ocenili snad i hráči hostů.
30:55 GÓL Zlín Lions! 6:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jakub Holiš, asistoval #25 Jakub Vít (6:3)
30:19 Další tyčka domácích! Kos si málem srazil střílenou nahrávku do vlastní branky.
29:39 Domácí v plném počtu, zajímavou šanci hostů jsme nezaznamenali.
27:39 Vodicova sekyrka rozhodčím neunikla, a tak si i on odpočine na trestné lavici, hosté si zahrají přesilovku.
27:38 Vyloučen hráč #13 David Vodica družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
27:26 GÓL Zlín Lions! 5:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #11 Jakub Holiš (5:3)
26:40 Krásná individuální akce, kterého stav utkání evidentně rozhodil, zakončeno střelou těsně mimo.
25:44 Balner bohužel zklamal, špatně zvolil střelu, přímo do brankáře.
25:43 Trestné střílení družstva Zlín Lions neproměnil #27 Ondřej Balner.
25:43 A máme tu trestné střílení pro domácí!
24:40 Hostující Synek neudržel nervy na uzdě a vysloužil si dvouminutový trest za nesportovní chování s odpočinkem na trestné lavici. Domácí mají první výhodu přesilovky.
24:25 Vyloučen hráč #10 Patrik Synek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nesportovní chování
23:50 Osa domácích Žůrek-Jiříček-Vodica a střela těsně mimo.
23:03 Promluva v šatně zabrala, domácí zvýšili obrátky a z kraje druhé třetiny mají více ze hry.
21:40 Zlín jde poprvé do vedení, Jiříček přízemní střelou nachytal brankáře hostů Hampla.
21:39 GÓL Zlín Lions! 4:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #11 Jakub Holiš (4:3)
20:17 GÓL Zlín Lions! 3:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (3:3)
20:17 Srovnáno! Domácí Vodica hned z první střílí po zemi a začínáme od začátku.
20:01 Dnešní utkání sleduje 103 diváků, děkujeme!
20:00 Střely v 1. části: 10:9
19:59 V první třetině jsme viděli bojovný, ale opatrný výkon od obou soupeřů. Skóre se přelévá a trenéři mají jistě plnou hlavu taktických pokynů, které předají hráčům v šatně...
19:13 Gullivers jsou teď aktivnější na míčku, ale bez výraznější šance.
17:46 S dalekonosnou střelou domácího Žůrka si hostující brankář Hampl poradil, u dorážky Veselého mimo prázdnou bránu se diváci jen chytli za hlavy.
15:18 Slušně zaplněná Strojárna zatím vidí bojovné a vyrovnané utkání.
11:29 Klidnější pasáž utíná domácí Jiříček těsnou střelou mimo, na druhé straně Bílek jen do připraveného Slováka.
08:21 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #37 Ondřej Valeš, asistoval #10 Patrik Synek (2:3)
08:21 Nedůsledná obrana domácích a hosté jdou opět do vedení.
07:49 Časomíra na hale zastávkovala, vyřešeno.
07:09 GÓL Zlín Lions! 2:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #21 Jan Veselý (2:2)
07:09 Vodica výstavní ranou srovnává!
06:30 Fanta nahrává, Kadlec přesnou střelou nedává Slovákovi šanci, Gulls jdou znova do vedení.
06:03 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #98 Martin Kadlec, asistoval #9 Aleš Fanta (1:2)
05:05 Domácí Vodica trefuje tyč!
03:05 GÓL Zlín Lions! 1:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #25 Jakub Vít (1:1)
03:05 Vít střílí, Balner doklepává, máme srovnáno.
02:47 Holišovu střelu vyráží brankář hostů.
00:19 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #98 Martin Kadlec (0:1)