60
  • 60 59:22
    Štíři Č. B.

FBC Štíři Č. Budějovice - Kanonýři Kladno 4:5
branky: 4. Jiří Dědič, 24. Matyáš Kouba, 53. Vojtěch Fišer, 57. Matyáš Sirotek - 4. Jakub Šolle, 6. Dominik Prudil, 9. Dominik Prudil, 29. Filip Sochor, 34. Jakub Šolle; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 106; zásahy brankářů: Martin Hanousek 15 - Jakub Janoušek 15; po třetinách: 1:3, 1:2, 2:0
60:00 Komentář hostů Novák Jan (Trenér): Dneska klasické play off utkání plný emocí, soubojů a ve skvělé atmosféře. Závěr byl o nervy, ale určitě nám to pomůže do další série. Nicméně udělali jsme jen první krok. Děkujeme Budějovicím za sérii a divákům, kteří za námi dnes dorazili.
60:00 Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Vedoucí): Nemám dnes hráčům co vytknout. Bojovali se silným soupeřem do poslední vteřiny a do posledních dechu. Škoda, že tam nepadl vyrovnávací gól a nezkusili jsme si i prodloužení. Děkuji divákům za podporu, naši mladí hráči i díky tomu nabrali nové zkušenosti, které se jim budou v budoucnu hodit. Gratuluju Kladnu k postupu.
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:22 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
59:00 Domácí zkoušejí power play.
58:00 Probíhají poslední dvě minuty 3. třetiny.
56:55 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #58 Vojtěch Basík (4:5)
56:45 Hra se přelévá ze strany na stranu.
55:35 Domácí hrají v plném počtu.
53:35 Vyloučen hráč #13 Adam Severin družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
52:34 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #79 Matyáš Kouba (3:5)
52:34 Domácí snižují na rozdíl dvou branek, postaral se o to Fišer.
50:58 Vyloučen hráč #69 Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:04 Burgr prověřil Hanouska svižnější střelou.
48:56 Domácí opět tlačí Kladno.
46:32 Zápas se opět dostal do velmi vysokého tempa.
44:45 Dnešní utkání sleduje 106 diváků.
42:19 Domácí na Janouška pálí odkud to jen jde, zatím neůspěšně.
41:11 Domácí mají obrovskou střeleckou smůlu.
40:01 Uvodní buly třetí třetiny vyhrál domácí tým.
40:00 Střely ve 2. části: 5:6
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
36:00 Hnousek inaksoval hit od protihráče, po několika minutách je Hanousek schopný dál pokračovat v zápase.
33:17 GÓL Kanonýři Kladno! 2:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Jakub Šolle, asistoval #69 Hugo Hübner (2:5)
33:17 Šolle si vychutnal Hanouska a zvýšil náskok svého týmu už 3 branky.
32:17 Hra se uklidnila, oba celky začínají více kombinovat.
30:03 Zápas se hraje ve velmi vysokém tempu.
28:15 GÓL Kanonýři Kladno! 2:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Filip Sochor, asistoval #69 Hugo Hübner (2:4)
28:15 Hosté přesilovou hru nevyužily, ale dali gol 2 vteřiny po jejím skončení.
27:18 Hanousek drží svůj tým výbornými zákroky.
26:13 Vyloučen hráč #94 Šimon Kaluža družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
26:13 I hosté mají k dispozici přesilovou hru.
23:55 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #38 Jiří Dědič (2:3)
23:55 Domácí přesilovou hru využili postaral se o to Kouba.
23:35 Domácí jsou stále aktivnější.
22:19 Vyloučen hráč #2 Filip Molhanec družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
22:19 Domácí  mají k dispozoci další přesilovou hru.
20:01 Uvodní buly druhé třetiny vyhrál hostující tým.
20:00 Střely v 1. části: 7:9
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:04 Vyloučen hráč #76 Lukáš Spurný družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
16:33 Janeček má mnohem více práce než jeho protějšek Hanousek.
14:23 Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #20 Dominik Prudil.
14:23 Skore se zatím měnit nebude. Prudil neproměnil trestné střílení.
12:41 Domácí mají střeleckou smůlu, dvakrát nedokázali dorazit míček do branky.
10:33 Prokop nedorazil miček do prazdné branky.
08:38 GÓL Kanonýři Kladno! 1:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil, asistoval #19 Jakub Šolle (1:3)
08:23 Vyloučen hráč #29 Vojtěch Prokop družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:27 Domácí opět tlačí svého soupeře.
05:16 GÓL Kanonýři Kladno! 1:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil bez asistence (1:2)
05:16 O rychlý obrat skore se postaral PRUDIL.
04:30 Hanousek předvedl krádným zákrok proti střele Frýby.
03:48 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Jakub Šolle, asistoval #2 Filip Molhanec (1:1)
03:40 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Jiří Dědič, asistoval #22 Matyáš Sirotek (1:0)
02:26 Domácí jsou od začátku zápasu aktivnějším týmem.
01:15 Basík krásnou střelou tahem prověřil Janouška.
00:01 Uvodní buly vyhrál domácí tým.