57
  • 57 56:48
    Bohemians

ACEMA Sparta Praha UNYP - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 7:3
branky: 1. Robin Havlina, 2. Lukáš Mervart, 24. Lukáš Mervart, 35. Jakub Čech, 38. Jakub Mühlfait, 42. Radek Drba, 56. Lukáš Mervart - 6. Matěj Vosátka, 30. Šimon Batkovič, 31. Matěj Vosátka; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Michal Norek 18 - Miroslav Kovařík 25; po třetinách: 2:1, 3:2, 2:0
60:00 Komentář hostů Grigar Tomáš (Trenér): Od nás špatný vstup do utkání, poté se hra vyrovnala a myslím, že se hrálo slušné utkání juniorské soutěže. V závěrečné třetině ukázala Sparta zkušenost a zaslouženě zvítězila. Zítra se hraje druhé utkání a my ho musíme odehrát lépe, aby pro nás sezóna neskončila.
60:00 Komentář domácích Thompson Oliver-James (Trenér): Zápas v našem podání trochu jak na houpačce, kdy se střídaly světlé momenty s horšími. Po skvělém startu jsme se dostali pod tlak hloupými vyloučeními a menšími chybami, kterými jsme soupeři nabízeli nebezpečné brejky. V pasážích, kdy jsme drželi koncentraci a byli trpěliví se ukazoval rozdíl v kvalitě, což rozhodlo o našem vítězství. Zítra budeme jistější a sérii ukončíme.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:00 Poslední minuta třetí části.
56:49 Bohemians jdou do šesti.
56:48 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
55:09 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #76 Lukáš Mervart, asistoval #88 Vojtěch Krupička (7:3)
55:09 Fantasmagorický signál z rohu teď předvedla Sparta. Míček nakonec uklidil do branky už tří gólový Mervart.
53:52 Sedláček na středu lyšácky naznačil nahrávku a pak vyslal granát ze svého zápěstí. Kovařík vyráží za mantinel.
52:37 Krupička si zkušeně počínal, když ho napadali hráči Bohemians.
50:21 Cígler svém při prvním střídání fantasticky vybojoval faul na svou osobu.
48:56 Krupička to teď nezahrál jako kapitán a předvedl nám něco ze své sbírky fatálů. Bohemians tuto šanci nevyužívají.
48:40 Norek famózně chytil laser od hráče Bohemians.
48:10 Václavík oloupen na mantinelu.
47:18 Narozeninový Kuchynka střílí mimo.
44:33 Andrášek při samostatném úniku pod tlakem dvou klokanů nedokázal usměrnit míček za záda Kovaříka.
44:10 Havlina dostal krosček do zad.
43:50 Sparta vaří obranu Bohemians.
42:45 Mervart neskutečně při napadání vybojoval balónek. Následně nahrál Pleskačovi, který tuto šanci spálil jak papír.
41:36 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #12 Robin Havlina (6:3)
41:36 Už to vypadalo, že míček neskončí za brankovou čáru, ale nakonec se míček po razantní střele přeci jen došoural do branky.
40:01 Po buly je míček na hokejkách Sparty.
40:00 Střely ve 2. části: 13:6
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
38:03 Krupička spálil gólovou šanci.
37:09 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #7 Adam Kos (5:3)
37:09 Kos našel na druhé straně hřiště Muhlfaita, který měl práce relativně už snadnou.
36:19 Krupička se nemohl dívat na ofenzívu svého týmu a vydal se na pravé křídlo.
35:43 Mervart se v úniku i přes všechnu sílu a odhodlanost nedokázal prosadit
34:23 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #29 Jakub Čech, asistoval #53 Josef Sedláček (4:3)
34:23 Kovařík nezkrotil tvrdou střelu a Čech doklepl nikým nechtěný míček do branky.
33:30 Kos svým blokem vychytal jasný gól Vosátky.
33:05 Krupička neskutečný sprint z poloviny hřiště do obranného rohu.
31:53 Bohemians hrají v pěti.
30:15 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka bez asistence (3:3)
30:15 Kuchynka narozeninový fatál a Vosátka se při samostatném úniku nemýlil.
29:11 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #50 Šimon Batkovič, asistoval #74 Filip Brynda (3:2)
29:11 Vyloučen hráč #11 Adam Václav Kyselka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování
29:11 Kyselka neodolal a šel slavit s týmem  z trestné lavice. Vysloužil si tak další dvě minuty.
29:11 Jednoduše zahraná standardka na hranici velkého brankoviště. Ťukec, zátah, gól.
27:53 Vyloučen hráč #11 Adam Václav Kyselka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
27:53 Kuchynka se prohnal celým hřištěm jak vítr. Přitom se mu snažil sebrat míček Kyselka, ale sekl Kuchynku do hokejky.
26:58 Mervart je ve střelecké náladě a trefuje tyčku.
26:11 Steller od mantinelu pálí jen do rukou Norka.
24:22 Muhlfait si pohrál v útočném rohu s dvojicí hráčů Bohemians.
23:36 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #76 Lukáš Mervart, asistoval #91 Hubert Hais (3:1)
23:36 Mervart vymetl všechny pavučiny v dolním rohu branky.
22:50 Zápas se nějak uklidnil a není o čem psát.
20:42 Vosátka trefuje od mantinelu jen boční síťku.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Kuchynka a hned se vrhá do útoku.
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:00 Poslední minuta první třetiny. Bohemians v klidu na míčku.
14:39 Sparta hraje v pěti.
14:00 Bohemians si nahrávají okolo bloku Sparty.
12:39 Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost
12:39 Drba si při vracení dovolil až příliš.
11:44 Sparta hraje v pěti.
11:08 Kuchynka si udělal z protihráče dobrej den, když mu nasadil gajdy.
09:44 Vyloučen hráč #85 Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování
09:44 Mlluviti stříbro, mlčeti zlato.
08:25 Čech nezkrotil žabičku a míček skončil za mantinele. V naštvání kopl do mantinelu, což nepotěšilo našeho hlavního pořadatele, který musel toto neštěstí napravit, jelikož zde nemáme úplně dost lidí.
07:16 Pleskač před brankou jen těsně netrefil Škodovu střílenou nahrávku.
05:29 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #21 Lukáš Vašíček (2:1)
05:29 Zmatku v obraně využil Vašíček, který předložil Vosátkovi do prázdné branky.
04:00 Krupička si jako správný kapitán ukazuje, kam mu mají hráči naběhnout.
03:01 Drba se neohroženě rval u mantinelu, nakonec se dostal na střed, kde trefil tyč.
02:21 Nebezpečnou střelu od mantinelu čape Norek.
01:10 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:0
00:58 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #12 Robin Havlina, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (1:0)
00:58 Havlina uklidil do branky po křižné nahrávce Andráška.
00:40 Sparta se drží zkušeně na balónku.
00:01 Úvodní buly vyhravá Sparta.