3

2

5.

Kanonýři Kladno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:6pn
branky: 12. Jakub Bohuslávek, 33. Jakub Bohuslávek, 34. Hugo Hübner, 47. Karel Frýba, 49. Filip Molhanec, 51. Jakub Svoboda, N Hugo Hübner - 8. Ondřej Svoboda, 18. Jáchym Kuběna, 39. Tomáš Janek, 47. Nikolas Vizváry, 56. Ondřej Svoboda, 57. Tomáš Janek; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 5:6; využití: 3:3; diváků: 86; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 25 - Matyáš Dušan Bazala 12; po třetinách: 1:2, 2:1, 3:3, 0:0
Komentář domácích Novák Jan (Trenér): Škoda včerejšku, mohlo být hotovo. Ale nevadí, rozhodneme ve středu.
Komentář hostů Veselý Jaromír (Vedoucí): Až se naučíme základní florbalovou dovednost, nefaulovat, budeme mistři. nTeď 0:0.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #69 Hugo Hübner a vstřelil rozhodující gól (7:6).
5 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #22 Nikolas Vizváry , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #2 Filip Molhanec , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #80 Michal Hložanka a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #10 Matyáš Bachmaier a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #71 Adam Palčinský , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #19 Jakub Šolle a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #20 Jáchym Kuběna , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #20 Dominik Prudil , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #14 Lukáš Fukala a vstřelil gól.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Střely v prodloužení: 1:9
70:00 Ukončení prodloužení
69:28 Kladno přečkalo oslabení.
67:21 Vyloučen hráč #3 Jakub Svoboda družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
65:00 Bazala z protiútoku vyráží střelu helmou.
64:47 Janoušek čape ránu Vítkovic.
64:30 Vyloučen hráč #29 Jakub Bohuslávek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování florbalky
62:30 Šolle skvěle blokuje vítkovickou ránu.
61:36 Kladno stále na balonku na obranné polovině, snaží se prodrat do útoku.
60:30 Vítkovice pokračují v pressu.
60:01 Úvodní buly prodloužení vítězí Kladno.
60:00 Střely ve 3. části: 8:12
58:44 Janoušek čape vítkovickou ránu.
57:00 Chybí poslední tři minuty třetí třetiny, oba týmy nasazují vysoké tempo hry.
56:32 Timeout Kanonýři Kladno
56:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #37 Tomáš Janek, asistoval #71 Adam Palčinský (6:6)
55:30 Vyloučen hráč #2 Filip Molhanec družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
55:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #63 Ondřej Svoboda, asistoval #20 Jáchym Kuběna (6:5)
54:40 Šolle se snažil procpat balonek mezi nohy Bazaly, ten si ale pokus Kladna pohlídal.
53:43 Vítkovice se snaží udžet vysoké tempo hry i v oslabení a akčně napadají.
53:02 Vyloučen hráč #14 Lukáš Fukala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
52:04 Sochor vyzkoušel Bazalu, ten byl ale pozorný.
51:00 Šolle pálí z dobré pozice, nejprve byla rána zblokována a míří vysoko nad.
50:11 GÓL Kanonýři Kladno! 6:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #3 Jakub Svoboda, asistoval #12 Filip Sochor (6:4)
50:11 Svoboda pálí z první a prosazuje se.
48:20 Kladenská obrana trochu zaspala a nedůrazem dovolila Vítkovicím kličku před Janouškem, až ten hasí akci.
48:10 GÓL Kanonýři Kladno! 5:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #2 Filip Molhanec, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (5:4)
46:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Nikolas Vizváry, asistoval #14 Lukáš Fukala (4:4)
46:54 Vítkovice rychle reagují a dorovnávají.
46:38 GÓL Kanonýři Kladno! 4:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #89 Karel Frýba, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (4:3)
46:38 Frýba se perfektně trefuje mezi ruku a nohu Bazaly.
45:19 Svoboda pálí z poloviny a těsně míjí kladenskou branku.
42:37 Vizváry skvěle vyslal nahrávku na Petereka, akce gólem neskončila.
41:39 Přízemní střela Hložanka cíl ani dorážku nenalezla.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
38:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #37 Tomáš Janek, asistoval #20 Jáchym Kuběna (3:3)
38:36 Vítkovice třemi rychlými nahrávkami rozkládají obranu Kladna a vstřílí vyrovnávací branku.
37:40 Tomášek nahrává na Bachmaiera a ten pálí, Kladno i v oslabení vzdoruje.
37:25 Vyloučen hráč #69 Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení
36:24 A opět výborně Janoušek, který se zvládl skvěle přesunout.
36:16 Kuběna pálí pouze do Janouška.
33:32 GÓL Kanonýři Kladno! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner, asistoval #7 Matěj Zíka (3:2)
33:32 Podobný gól jako druhý vstřelený předvádí duo Zíka-Hübner a Kladno jde poprvé do vedení.
33:10 Bachmaier pálí, Bazala čape.
32:12 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #29 Jakub Bohuslávek, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (2:2)
32:12 Kladno přehrává hru na mantinel a vstřílí branku.
31:51 Vyloučen hráč #79 Jakub Galia družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
31:51 Vyloučen hráč #71 Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování
31:51 Kladno má skvělou příležitost v podobě hry 5na3.
31:35 Skvělý blok Vinárka proti Bachmaierovi.
29:57 Janoušek rukou výborně zachytil ránu Vítkovic.
29:47 Svoboda z poloviny také míjí kladenskou branku.
28:46 Hložanka vysílá ránu z poloviny hřiště, těsně míjí kladenskou branku.
27:33 Molhanec výborně zachytil balónek a prokličkoval celé hřiště. Jeho následná střela těsně minula růžek branky hostí.
25:51 Molhanec se pokoušel dorazit skákavý balónek před Bazalou, neúspěšně.
24:16 Janoušek skvěle chytá ránu Vítkovic.
23:40 Galia pálí v poloviny pouze do mantinelu.
22:26 Skvělý blok Prudila.
20:01 ​Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 3:4
19:46 Bachmaier posílá balónek před brankou na Prudila, kterému se střela vůbec nevydařila.
17:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jáchym Kuběna, asistoval #14 Lukáš Fukala (1:2)
17:12 Vítkovice přesilovou hru po křižné nahrávce a střele z první rychle proměňují.
17:01 Vyloučen hráč #10 Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování florbalky
17:01 První přesilovou hru si zahrají i hosté.
14:10 Zíka měl před sebou poloprázdnou bránu, ale střela mu nesedla a pálí pouze do mantinelu.
13:49 Bohuslávek pouze do mantinelu.
12:55 Vyloučen hráč #71 Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za opakované přestupky
12:55 A do třetice přesilových her, Kladnu se nabízí možnost dostání se do vedení.
12:40 Bachmaier posílá balónek přes celou šíři hřiště na Šolleho, ten ale nebyl připravený a balonek nazpracoval.
11:14 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
11:14 Bachmaier z poloviny lehce nastřeluje balónek na Bohouška, který ho bez problémů doťukává za Bazalova záda. .
10:43 Vyloučen hráč #14 Lukáš Fukala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:24 Kladno v 6ti, uvidíme další přesilovou hru Kanonýrů.
09:19 Novotný skvěle zabránil nahrávce přes velké brankoviště hostí.
08:31 Molhanec střílel těsně nad Bazalovu nohu, ten ale čape.
08:00 Vítkovice vyzkoušely nastřelení na dorážku, příjemce náhry ale promáchl.
07:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
07:30 Svoboda z poloviny krásně trefuje kladenskou šibenici.
06:53 Bachmaier ještě vypálil, střela cíl nenašla.
06:11 Zatím jediná střela v přesilové hře letěla mimo brankovou konstrukci.
04:54 Vyloučen hráč #71 Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:54 První přesilovou hru v utkání si vyzkouší Kladno.
02:41 Janoušek si připisuje první zákrok v utkání.
02:30 Obě družstva vstoupila do utkání opatrně a zatímnevidíme žádné větší akce.
00:01 Úvodní buly utkání vyhrávají hosté.