60
  • 60 59:59
    2

1. SC TEMPISH Vítkovice - Kanonýři Kladno 10:2
branky: 4. Martin Ostárek, 7. Michal Hložanka, 7. Martin Gattnar, 10. Ondřej Svoboda, 19. Adam Palčinský, 36. Ondřej Jankovský, 47. David Slončík, 51. Martin Gattnar, 52. Adam Palčinský, 55. Lukáš Fukala - 17. Ferdinand Tomášek, 18. Jakub Svoboda; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 139; zásahy brankářů: Ondřej Glogar 10 - Jakub Janoušek 16; po třetinách: 5:2, 1:0, 4:0
60:00 Komentář domácích Veselý Jaromír (Vedoucí): Škoda neděle. nPostup hladký jako šmirgl papír. Série s kompaktně hrajícím nahecovaným soupeřem, těžká jako tatra s nákladem kovadlin. Tak to v playoff je. nDisciplinovaný přesný výkon v kvalitní atmosféře, hodné playoff.  nCestovní kancelář 1. SC Tempish Vítkovice pořádá další sérii zájezdů po vlastech českých. nVálec, Lauf, nKlobouk dolů
60:00 Komentář hostů Novák Jan (Trenér): Smutek, prázdnota, zklamání. Ale jsem na kluky za celou sezonu nesmírně hrdej. Pro naše mladé hráče to byla obrovská škola. Gratulujeme Vítkovicím. Dnes byly jasně lepší a zasloužili si postoupit.
60:00 Nejlepší hráči: Vítkovice 12 - Martin Gattnar, Kladno - 10 Matyáš Bachmaier
60:00 Střely celkem 25:12
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:59 Vyloučen hráč #71 Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vysoká florbalka
59:59 Nakonec ještě nejkratší Palčovo vyloučení v kariéře
59:21 Jinak se utkání už jen dohrává
57:55 A totéž učinil na druhé straně i Bachmaier
57:12 Gattnar ještě nastřeluje tyč
56:21 Kladno to už v šesti nezkouší
54:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #15 Filip Novotný (10:2)
54:27 Fukala do prázdné a Vizy kontroluje cestu míčku do branky
54:09 6 na 5
53:36 Dva neúspěšné pokusy Bachmaiera
52:48 Bloky domácích a vzápětí neproměněný brejk
51:55 6 na 4
51:53 Vyloučen hráč #71 Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou
51:53 A vzápětí to jde oslavit na trestnou
51:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský z trestného střílení (9:2)
51:17 Palča bekhendem proměňuje trestné střílení
50:56 Ale jen na chvíli
50:15 Kladno jde do šesti
50:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #71 Adam Palčinský (8:2)
50:12 Gatty vyšťoural míček a věší ho pod břevno
48:57 Další situace, kterou chtěli domácí dohrát až do kuchyně a skončili v předsíni
47:56 Fuky kouzlí na útočné polovině
47:30 Glogymu propdla střela jednoho z kladenských hráčů ale míček pak sbírá Palča
46:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 David Slončík, asistoval #20 Jáchym Kuběna (7:2)
35:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #20 Jáchym Kuběna (6:2)
35:32 Jáša nahrává o tyčku Jankovi a ten bekhendem v pohodě zvyšuje
35:00 Dneska sem přišlo 139 diváků
34:48 Teď si nikdo nějakou dobu nevšiml opuštěného míčku v brankovišti Kladna. Nakonec ho beci hostí uklízí
34:12 Bachmaier trefuje prostředek kasy a tam je Glogy
32:08 Hübner ve velké šanci těžký míček promáchl
31:21 Novotného pokus si pohlídal Janoušek
30:45 Na šance ve čtyřech 1:1
29:00 Vyloučen hráč #2 Filip Molhanec družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
29:00 Vyloučen hráč #80 Michal Hložanka družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
29:00 Přesilovka teda nic moc, tak si to hráči obou týmů zkusí ve čtyřech
26:37 Vyloučen hráč #10 Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
26:37 Gatty se rozběhl s míčkem a po zákroku Bachmaiera se i solidně proletěl vzduchem
18:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #30 Ondřej Jankovský (5:2)
18:25 Palča doráží svou střelu pod rukou Janouška. Pro toho to zatím není příliš úspěšný mač
17:46 GÓL Kanonýři Kladno! 4:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #3 Jakub Svoboda, asistoval #20 Dominik Prudil (4:2)
17:46 Teď vyšel hostům postupný útok a Svoboda se trefuje na zadní tyč
16:32 GÓL Kanonýři Kladno! 4:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek bez asistence (4:1)
09:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #63 Ondřej Svoboda, asistoval #14 Lukáš Fukala (4:0)
09:55 Na druhé straně dostal prostor Svoboda a neminul
09:32 Ke střele se dostal Bachmaier a minul
06:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
06:42 Úvod domácím vychází, teď se bekhendem zblízka trefuje Gattnar
06:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #80 Michal Hložanka, asistoval #81 Martin Ostárek (2:0)
06:05 Hloža dostal náhru přesně na střed a zvyšuje
04:52 Teď proběhlo pár polobrejků na obou stranách
03:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Martin Ostárek, asistoval #30 Ondřej Jankovský (1:0)
03:19 Teď už Ostárek usměrňuje Jankovského nahrávku přesně na zadní tyč!
02:16 Teď si zase s míčkem hraje Kladno. Ani jeden tým ale zatím není nebezpečný
01:07 V prvním střídání domácí půjčili míček hostům asi tak na 3 vteřiny
00:00 Dobrý den, dnes nás čeká superčtvrtfinále mezi juniory Vítkovic a Kladna. Vítěz jde do semifinále, poraženému za pár dní začne letní příprava