59
  • 59 58:48
    5

Panthers Praha - FBC Liberec 6:12
branky: 4. Lukáš Vejlupek, 6. Lukáš Vejlupek, 12. Petr Havel, 27. Antonín Ježek, 42. Lukáš Vejlupek, 51. Vojtěch Zdrubecký - 7. Bartoloměj Smolka, 12. Daniel Sedláček, 15. Jakub Stejskal, 18. Tomáš Urban, 26. Tomáš Urban, 27. Adam Stýblo, 37. Šimon Stránský, 39. Vojtěch Wiener, 40. Tomáš Urban, 47. Šimon Stránský, 47. Vojtěch Janeček, 55. Daniel Sedláček; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Monzer; vyloučení: 0 + Lukáš Vejlupek 5:1; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Kristián Ulrych 14, Julius Šabler 14 - Mikuláš Futschik 13; po třetinách: 3:4, 1:5, 2:3
60:00 Komentář hostů Salát Petr (Trenér): Děkuji soupeři a divákům za utkání. Těšíme se na odvetu. Dnes to bylo trochu tréninkové tempo. Snad to bude v úterý trochu svižnější.
60:00 Střely ve 3. části: 6:16
58:48 Vyloučen hráč #79 Lukáš Vejlupek družstva Panthers Praha na 5 minuty za hrubost
54:56 GÓL FBC Liberec! 6:12
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #80 Daniel Sedláček, asistoval #28 Šimon Stránský (6:12)
54:46 Timeout Panthers Praha
50:15 GÓL Panthers Praha! 6:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #82 Vojtěch Petráň (6:11)
46:37 GÓL FBC Liberec! 5:11
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #93 Vojtěch Janeček, asistoval #28 Šimon Stránský (5:11)
46:25 GÓL FBC Liberec! 5:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #73 Vojtěch Wiener (5:10)
46:10 Parádní kombinace mezi Urbanem a Hrubým.
44:43 Nový střílí, Futschik vyráží maskou.
42:50 Závar před Šablerovou brankou.
41:11 GÓL Panthers Praha! 5:9
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #94 Marek Urban (5:9)
41:11 Vejlupek uzavírá hattrick!
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #4 Julius Šabler družstva Panthers Praha
40:00 Střely ve 2. části: 4:14
39:59 GÓL FBC Liberec! 4:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #42 Adam Zoubek (4:9)
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé části.
38:23 GÓL FBC Liberec! 4:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #22 Filip Smutný (4:8)
36:41 GÓL FBC Liberec! 4:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský bez asistence (4:7)
33:10 Petráňovi sjel balónek při střele.
26:59 GÓL FBC Liberec! 4:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #23 Adam Stýblo bez asistence (4:6)
26:00 GÓL Panthers Praha! 4:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #67 David Zelinka (4:5)
25:10 GÓL FBC Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #23 Adam Stýblo (3:5)
20:00 Střely v 1. části: 9:9
18:52 Liberec více na balónku.
17:49 GÓL FBC Liberec! 3:4
15:13 Kačerova střela zblokována.
14:30 Ďurina pálí mimo.
14:09 GÓL FBC Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #32 Jakub Stejskal, asistoval #73 Vojtěch Wiener (3:3)
14:09 Liberec po rychlé tukačce vyrovnává stav utkání.
13:09 Petráň střílí z otočky, Futschikův zákrok.
11:59 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #95 Petr Havel, asistoval #12 Martin Brauner (3:2)
11:42 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #80 Daniel Sedláček, asistoval #71 Lukáš Dolejš (2:2)
11:15 Smutný pálí mimo.
10:45 Hrubý trefuje pouze Futschika.
10:30 Petráňovi se nepodařilo projít podél mantinelu.
09:49 Ulrychův zákrok.
09:23 Hrubý trefuje pouze Futschika.
09:23 Vejlupek přestřeluje prázdnou bránu.
08:34 Nový pupkem parádně blokuje střelu.
06:26 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #28 Šimon Stránský (2:1)
06:26 Smolka snižuje náskok domácích.
05:10 GÓL Panthers Praha! 2:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #91 Matouš Hrubý (2:0)
05:10 Po druhé v zápase se prosazuje Vejlupek.
04:56 Zelinka blokuje Smutného střelu.
03:20 Zápas se nám začíná vyostřovat.
03:05 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #67 David Zelinka (1:0)
03:05 A dokázali ji využít.
01:51 Vyloučen hráč #22 Filip Smutný družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra bez florbalky
01:51 Panthers čeká přesilová hra.
01:10 Domácí zatím více na balónku.
00:01 Úvodní buly druhé části vyhrávají hosté.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.