60
  • 60 59:50
    Kadaň

Prague Tigers - FBC DDM Kati Kadaň 4:7
branky: 27. Zbyšek Piták, 29. Thomas Heřmanský, 36. Jan Wojnar, 39. Šimon Masár - 7. Patrick Lenke, 23. Marek Pokorný, 24. Ondřej Kalach, 32. Lukáš Pardubský, 44. Petr Chládek, 53. Petr Chládek, 57. Lukáš Pardubský; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Pavel Dundr 14 - Milan Stránský 28; po třetinách: 0:1, 4:3, 0:3
60:00 Komentář domácích Večeřa Tomáš (Trenér): No, co k tomu říct. Kluci si na rozcvičce skvěle podrbali rozkrok, vyřešili hodně věcí, které nesouvisí s florbalem. Od začátku jsme si neplnili, to jsme měli a mysleli si, že to půjde samo. Během zápasu jsme řešili věci, které neovlivníme. Kluci si po včerejšku mysleli, že jsou mistři světa a budou každý zápas dávat 10 branek, Čakovice i Kadaň jim bude ležet u nohou. Série je vyrovnaná a jedeme do pekla získat další body.
60:00 Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér): Tak jsme se na to dneska hezky vyspali, dobre zregenerovali a řekl byh že dobrý. Splnili jsme cíl, odvést odsud z víkendu alespoň jeden match. To se povedlo, takže spokojenost a teď můžeme pozvat tygry k nám do kaťáckého pekla a máme možnost už se se sem nevracet. Díky pořadatelům, rozhodčím a soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:59 Série se srovnává na 1:1. Příští utkání se bude konat v Kadani. Děkujeme za pozornost a hezký zbytek nedělního večera.
59:50 Timeout FBC DDM Kati Kadaň
59:50 Domácí útočí v šesti. Hostí si ale berou oddechový čas a tlak domácích tak přerušují.
59:20 Kadaňská tribuna podporuje své hráče, kteří jsou teď zavření na své polovině domácími.
57:00 Poslední 3 minuty do konce utkání, Tigers budou muset teď zapnout na plné obrátky, aby výsledek otočili.
56:33 Timeout Prague Tigers
56:33 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:7
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #33 Dominik Šebek (4:7)
56:33 Hostí se dokázali vymanit z tygřích drápů a odskakují na třígólový rozdíl.
54:51 Vyloučen hráč #10 Zbyšek Piták družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost
54:51 Vyloučen hráč #30 Marcel Kalfiřt družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost
54:51 Nepleteme se, máme tu dokonce 2 vyloučení. Domácí Piták a hostí Kalfiřt.
54:45 Atmosféra velmi houstne, vidíme opravdu nepříjemné souboje. Začínáme se bát o zdraví hráčů.
52:47 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Petr Chládek, asistoval #90 Martin Žemlička (4:6)
52:47 Chládek P. se ale rychle oklepal a v přesilové hře skóruje. Zákrok Vojty bude domácí mrzet.
51:39 Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
51:39 Hodně drsný zákrok na hostujícího Petra Chádka od domácího Vojty Řádka, rozhodčí ale byli mírní a pískají 2 minuty.
50:12 Vyloučen hráč #11 Ondřej Kopp družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
50:12 Po vyloučení Ondry Koppa mají domácí Tigers opět šanci na vyrovnání, využijí této příležitosti? Doufáme, že ano.
49:33 Honza Nachtmann trefuje hráče před sebou, to budou ale pěkné berušky :).
48:00 Domácí si vypracovali velké šance, ale nedaří se jim skórovat. Z tribuny se ozývají zvuky chvály, ale chce to přidat na přesnosti v zakončení.
46:44 Domácí trefují tyčku, zkouší to znovu, ale hráč hostí vypíchl balónek a běží dopředu. Na poslední chvíli domácí hráč tuto akci zastavil.
44:25 Vyloučen hráč #29 Jaroslav Michálek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
44:25 Michálek vyloučen za sekání. Domácí dostávají šanci k vyrovnání.
43:22 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Petr Chládek, asistoval #96 Lukáš Fiala (4:5)
43:22 O první gól 3. třetiny se postaral hostí Petr Chládek po asistenci Lukáše Fialy. Hostí vedou 5:4.
43:06 Hostí pálí, Dundr na místě!
42:29 Proběhl ping pong mezi domácími útočníky a obránci :). Balónek je již pod kontrolou domácích.
41:18 Zajímavá střela z půlky od Navrátila. V zápětí Piták málem zasunul balónek zpoza brány do branky soupeře.
40:53 Kavan utpěl nehezký pád po souboji. Je na zemi, ale v pořádku. Vyloučení se nepíská
40:00 Střely ve 2. části: 16:7
39:59 Stav je vyrovnaný, padlo již 8 gólů. 3. třetina bude určitě pěkná podívaná. Tigers se chce přiblížit svému cíli, Kadaň chce vyrovnat sérii.
38:56 GÓL Prague Tigers! 4:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #46 Vilém Kavan (4:4)
38:56 Minutu před koncem domácí vyrovnávají na 4:4. O branku se postral Šimon Masár, který se ve včerejším zápasem prosadil čtyřmi góly.
38:20 V čase 18.20 se na hřišti objevuje nový hráč Martin Hort. A v pár vteřinách se objevuje ve velké šanci, gól ale nepadl.
38:03 Piták drží balónek za brankou soupeře, cenné vteřiny pro Tigers.
35:48 GÓL Prague Tigers! 3:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #89 Jan Wojnar, asistoval #91 Šimon Masár (3:4)
35:48 Vyloučen hráč #91 Šimon Masár družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování
35:48 Ve stejném čase vyloučen Šimon Masár za nesportovní chování. Hostí v přesilovce.
35:48 Wojnar trefuje tyčku...v zápětí ale má balónek na čepeli a trefuje se. Stav utkání 3:4.
34:34 Vyloučen hráč #21 Petr Chládek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost
34:34 Vyloučen Petr Chládek za hrubost, Tigers hrají přesilovou hru.
33:02 Nyní slyšíme skandovat tribunu domácích. TIGERS DO TOHO!!!
31:52 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #26 Marek Pokorný (2:4)
31:52 Pokorný Marek v šanci, netrefuje. Míček se ale odráží od domácích k Lukášovi Pardubskému, který balónek uklidil do branky Dundra.
30:33 Chyba domácích na velkém brankovišti, naštěstí Kopp netrefuje domácí branku. Obrovská šance pro hostí!
30:00 Ozývají se fanoušci Kadaně, kteří ženou svůj tým za vítězstvím.
28:05 GÓL Prague Tigers! 2:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #77 Thomas Heřmanský, asistoval #89 Jan Wojnar (2:3)
28:05 A za minutu a půl tu máme snižující gól od Heřmanského, který se natahoval po míčku po přihrávce Wojnara. Stihl to náramně a tak přibližuje Tigers k vyrovnání.
26:52 GÓL Prague Tigers! 1:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #10 Zbyšek Piták, asistoval #89 Jan Wojnar (1:3)
26:52 Konečně vidíme první branku domácích a snižují tak brankový rozdíl na 2 góly. Prosazuje se Piták po asistenci Wojnara.
26:22 Kurell teď výborně přečetl přihrávku od hostí a zachytává ji před Dundrou.
25:42 Nachtamann běží dopředu, hledá Kavana, ale přihrávka neprošla přes hráče hostí.
23:33 Kadaň odskakuje už o tři góly. Prosazuje se Kalach Ondra.
23:30 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #27 Ondřej Kalach, asistoval #30 Marcel Kalfiřt (0:3)
22:08 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #7 Lukáš Pardubský (0:2)
22:08 A máme tu druhou branku utkání. Kadaň odskakuje na rozdíl dvou gólů po střele Pokorného.
21:50 Dnes se hraje dosti rozdílné utkání oproti včerejšku. Obraz hry je úplně jiný.
20:30 Tigers s větším nasazením oproti první třetině nastupují do druhé, pozorujeme nyní aktivní napadání.
20:01 Máme tu úsměvnou situaci zápasu. Domácí tým Tigers zamknul svého golmana Pafku v šatně. Přeberte si to každý po svém, co tím Tigers zamýšleli :)
20:00 Střely v 1. části: 6:7
19:59 V první třetině zaznamenán pouze 1 gól v podaní hostí. Je to dosti překvapivé v poměru střel na bránu z obou stran.
19:57 Mochan se pokouší v posledních vteřinách dostat balónek do branky...napoprvé zblokována střela a napodruhé také. To muselo obránce Kadaně hodně bolet, zejména jeho kotník hoří, jelikož Mochan ho trefil dvakrát do stejného místa. Au Au...
19:19 V poslední minutě Žemlička míří do branky domácích, střela zblokována.
18:30 Řádek napadá soupeře za jejich brankou, píská se faul.
16:53 Kadaň ve standartní situaci míří střelu na branku, ta ale minula o kousek branku. Za pár vteřin Kopp vystřelil po krosové přihrávce, ale Dundr připraven.
15:12 Skákavý balónek před brankou domácích. Naštěstí ho čapnul do svých rukou Dundra.
14:14 Pitákovy nohy byly rychlejší než bolónek a tak se mu nepodařilo vystřelit.
13:09 Teď Tigers pěkně kombinují na půlce soupeře, ale ne a ne dostat balónek za brankovou čáru.
10:24 Masár nahazuje přesný balón na Nachtmanna, jeho střela ale opět zblokována. Na potřetí to už vyjde, Honzo!
08:25 Kadaň aktivnější.....teď ale míří Tigers na branku soupeře.
06:45 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #26 Marek Pokorný (0:1)
06:45 První branka zápasu v podání Patricka Lenkeho po asistenci Pokorného Marka posílá Kadaň do vedení.
06:01 Nachtmann z obrany vysílá prudkou střelu nad nohu Stránského, Kadaň ale stihla střelu zblokovat.
05:45 Koudelka posílá Mochana do útoku, balónek mu bohužel na poslední chvíli sjel z čepele.
04:56 Chodurova střela 2 metry nad brankouvou konstrukci nebyla pro domácí hrozbou.
03:18 Koudelka ve velké šanci, avšak jeho střela byla zblokována.
02:00 Domácí napadají za brankou soupeře, ale Kadaň má balonék pod kontrolou.
01:11 Opět jsme mohli vidět druhou nebezpečnou střelu Kadaně.
00:16 První střela v podání Kadaně minula těsně branku Dundra.
00:00 Dámy a pánové, vítáme Vás na druhém zápase mezi Prague Tigers a FBC DDM Kati Kadaň. Ve včerejším zápase se radovali domácí poměrem 10:3. Dnes nás jistě čeká velice zajímavé utkání.