• 21 20:59
    2
    David SEMERÁD

FBK Fat Pipe Vosy Praha - Sokol Rudná 1:6
branky: 7. Mikuláš Sládeček - 1. Šimon Šimík, 2. Vít Jireček, 4. Vojtěch Benda, 10. David Jurenka, 18. Šimon Šimík, 18. Jan Rohla; rozhodčí: David Vondra - Václav Hojný; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Maxmilián Hrubý ? - Marek Maňas ?; po třetinách: 1:4, 0:2
26:00 Ukončení 2. části
20:59 Vyloučen hráč #3 David Semerád družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:38 GÓL Sokol Rudná! 1:6
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #20 Jan Rohla bez asistence (1:6)
17:31 GÓL Sokol Rudná! 1:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #10 Šimon Šimík, asistoval #3 David Semerád (1:5)
17:13 Trestné střílení družstva Sokol Rudná neproměnil #10 Šimon Šimík.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
09:50 GÓL Sokol Rudná! 1:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #22 David Jurenka, asistoval #10 Šimon Šimík (1:4)
06:12 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 1:3
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #64 Mikuláš Sládeček, asistoval #38 Tomáš Rychtařík (1:3)
03:06 GÓL Sokol Rudná! 0:3
Vlastní branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #16 Vojtěch Benda (0:3)
01:38 GÓL Sokol Rudná! 0:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #90 Vít Jireček, asistoval #20 Jan Rohla (0:2)
00:50 GÓL Sokol Rudná! 0:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #10 Šimon Šimík, asistoval #1 Marek Maňas (0:1)