• 25 24:33
    5
    David SEMERÁD

FBC Kutná Hora - Černí - Sokol Rudná 1:2
branky: 18. Denis Vaingát - 15. Šimon Šimík, 22. Vojtěch Slepička; rozhodčí: Jakub Novák - Richard Iltis; vyloučení: 2:1 + David Semerád 5; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Řípa ? - Jan Rohla ?; po třetinách: 0:0, 1:2
24:33 Vyloučen hráč #3 David Semerád družstva Sokol Rudná na 5 minuty za vysoká florbalka
23:22 Vyloučen hráč #59 Štěpán Kovács družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:32 Timeout Sokol Rudná
22:32 Vyloučen hráč #33 Jaroslav Paďouk družstva FBC Kutná Hora - Černí na 2 minuty za sekání
21:05 GÓL Sokol Rudná! 1:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #5 Vojtěch Slepička, asistoval #3 David Semerád (1:2)
19:13 Vyloučen hráč #11 Jan Dušek družstva FBC Kutná Hora - Černí na 2 minuty za špatné střídání
17:15 GÓL FBC Kutná Hora - Černí! 1:1
Branku družstva FBC Kutná Hora - Černí vstřelil #8 Denis Vaingát, asistoval #88 Jiří Švejnoha (1:1)
14:58 GÓL Sokol Rudná! 0:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #1 Šimon Šimík bez asistence (0:1)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části