5:1
    Radek MATOUŠ
    (Motejzík)

Předvýběr.CZ Florbal MB Black - FBC Česká Lípa 5:1
branky: 2. Filip Kohút, 24. Tomáš Volovik, 29. Petr Špaček, 39. Aleš Chmelař, 45. Aleš Chmelař - 45. Radek Matouš; rozhodčí: Dominik Dolejš - Filip Novák; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Aleš Kopal 8 - Vojtěch Beránek 19; po třetinách: 1:0, 2:0, 2:1
45:00 Komentář hostů Pekárek Ladislav (Trenér): Dnes byl soupeř lepší, od druhé třetiny byl hodně na míčku. Od nás jsme očekávali větší důraz a lepší útočnou hru. Každopádně zítra je další zápas a chceme postoupit. Díky soupeři za zápas.
45:00 Komentář domácích Feigl Tomáš (Trenér): Po vlažnější první třetině jsme zlepšili pohyb a utkání jsme měli ve svých rukou. Měli jsme dobrý pohyb, vytvářeli jsme si brankové příležitosti, jen nás trápilo jejich proměňování. Jsme v poločase, zítra potřebujeme na dnešní výkon navázat. Děkuje soupeři za utkání a těšíme se na zítřejší konfrontaci.
45:00 Střely ve 3. části: 8:3
44:26 GÓL FBC Česká Lípa! 5:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Radek Matouš, asistoval #11 Mikeš Motejzík (5:1)
44:04 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 5:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #59 Petr Špaček (5:0)
38:03 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 4:0
30:00 Střely ve 2. části: 10:3
28:03 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 3:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #59 Petr Špaček, asistoval #82 Martin Feigl (3:0)
27:01 Vyloučen hráč #78 Jiří Moravík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hra na zemi
23:11 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 2:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #32 Tomáš Volovik, asistoval #65 Tomáš Vorel (2:0)
16:13 Vyloučen hráč #3 Jonáš Kudrna družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 6:3
01:38 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 1:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #44 Filip Kohút, asistoval #62 Aleš Chmelař (1:0)