• 42 41:21
    1:8
    (Hlaváček)

Hippos Žďár n/S. - Wizards SO Praha 10 1:8
branky: 21. David Polívka - 1. Tadeáš Zeiner, 4. Matyáš Horák, 26. Matyáš Horák, 30. Šimon Hlaváček, 38. Patrik Vachata, 40. Šimon Hlaváček, 41. Matyáš Horák, 42. Patrik Vachata; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Vítek Pospíchal 5, Matěj Bukáček 1 - Adam Bednář 19; po třetinách: 0:2, 1:2, 0:4
45:00 Komentář hostů Voltr Vít (Trenér): Po úvodních dvou šťastných gólech jsme úplně přestali hrát. Od páté minuty až do konce druhé třetiny to vypadalo, jako, že nám je zápas úplně ukradený a tempo bylo ospalé. O druhé přestávce jsme si řekli, že se musíme zlepšit, protože to dlužíme divákům, kteří dorazili. Třetí třetina už od nás byla v dobrém nasazení podobně jako první zápas. V obou zápasech výborně zahrála druhá lajna, dařilo se i té třetí. Věřím, že první si své nejlepší výkony schovala do příštího kola, Celkově s výkony a výsledkem můžeme být spokojeni a věřím, že v příštím kole se důstojně popereme o postup s Black Angels. Žďáru přejeme šťastnou cestu domů a hodně štěstí v budoucích zápasech.
45:00 Komentář domácích Rosecký Vít (Trenér): Jsem sliboval delší koment, tak tady: dnešní představení dost podobné sezóně. Takže: znovu herní black-out (tentokrát ve 2. třetině), důsledkem čehož jsme během tuším 5 minut dostali 4 góly. A dost to ovlivnilo celé dnešní vystoupení. Další paralela: dobré výkony, nasazení od nás, ale nestačilo to... Ale soupeř byl prostě lepší - větší, lepší kondice, přechod do útoku. Další věc: soupeř nastoupil v plné sestavě, zatímco nám nezbývá, než popřát klíčovým hráčům slunečný lyžák. Takže výsledkově to možná vypadá hrozně, ale taková hrůza to úplně nebyla. Wizzards přeji štěstí do dalších kol, díky pořadatelům, rozhodčím, divákům.
45:00 Utkání končí s vítězným konce pro hostující tým. Wizards si tak zajistili postup do dalšího kola play-off. Kouzelníkům přejeme hodně zdaru v další vyřazovací fázi a Žďáru šťastnou cestu domů.
45:00 Střely ve 3. části: 9:5
44:11 Brankář Bednář teď musel podstoupit tvrdý zákrok, je tady faul.
44:00 Poslední minuta utkání.
41:21 GÓL Wizards SO Praha 10! 1:8
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #45 Patrik Vachata, asistoval #17 Šimon Hlaváček (1:8)
41:21 A další branka hostů, frustrovaní hráči Hippos však ještě bojují o lepší výsledek.
40:25 GÓL Wizards SO Praha 10! 1:7
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #25 Matyáš Horák, asistoval #45 Patrik Vachata (1:7)
40:25 Wizards využívají přesilovou hru, po kříži přes polovinu hřiště uklízí míček do branky Horák.
39:48 Vyloučen hráč #3 Matěj Březina družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:04 Timeout Hippos Žďár n/S.
39:04 GÓL Wizards SO Praha 10! 1:6
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #17 Šimon Hlaváček, asistoval #25 Matyáš Horák (1:6)
37:17 GÓL Wizards SO Praha 10! 1:5
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #45 Patrik Vachata, asistoval #19 Tomáš Havelka (1:5)
37:17 Vachatův rychlý zátah končí nad rukou Bukáčka a přidává další branku.
34:52 Střelecké pokusy Žďáru teď nejsou tak časté, to málo do kterých se hráči domácích dostanou však končí bez ohrožení branky.
33:37 Hra se začíná velmi přitvrzovat, zdravotní služba chvilku neposedí.
32:43 Bauer vystihl rozehrávku soupeře, ale zakončení mu bylo odepřeno.
31:49 Horák se snaží dotávat do pozic pro zakončení, jeho počínání s míčkem ale není ideální a lehce jej ztrácí.
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #25 Matěj Bukáček družstva Hippos Žďár n/S.
30:00 Do poslední části zápasu nahlédne i brankář Bukáček.
30:00 Poločasová přestávka nabídne rozchytání rezervního brankáře Hippos.
30:00 Střely ve 2. části: 4:3
29:57 GÓL Wizards SO Praha 10! 1:4
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #17 Šimon Hlaváček, asistoval #7 Marek Sedliský (1:4)
29:57 Sedliský vedle branky zpracoval míček a elegantně nahrál na střed, kde se ocitl osamocený Hlaváček, výsledek jeho zakončení již znáte.
27:38 Vít Voltr svým gestem není spokojen s předváděnou hrou jeho svěřenců. Uvidíme jestli do 3. třetiny domluví svým hráčům a zlepší týmovou hru.
25:56 GÓL Wizards SO Praha 10! 1:3
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #25 Matyáš Horák, asistoval #39 Adam Bednář (1:3)
25:56 Dlouhý výhoz Adama Bednáře dostal na zem Horák a v oslabení upravuje výsledek.
24:47 Sedliský se provinil sekerou na hokejku jeho soka, Hippos tak budou mít 2. početní výhodu. Přichází tak velká šance na dotažení skóre.
24:42 Vyloučen hráč #7 Marek Sedliský družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
23:57 Wizards teď okupují branku domácích, jejich střelecké pokusy jsou ale nepřesné.
20:48 Timeout Wizards SO Praha 10
20:48 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #16 David Polívka, asistoval #11 Jakub Král (1:2)
20:48 V čase branky reaguje na vývoj utkání trenér Voltr a bere si taktický oddechový čas. Je načase promluvit hráčům do duše.
20:48 Hippos i v malém počtu byli schopni přehrát pětici kouzelníků, našli si prostor pro přihrávku a dokázali vsítit branku v oslabení.
20:37 20 vteřin do konce početní výhody.
18:57 Vyloučen hráč #2 Matěj Partl družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za vysoká florbalka
18:57 Wizards dostanou výhodu první početní výhody. Jejich přesilovky v prvním utkání nebyly úspěšné, podaří se smůlu prolomit?
18:05 Vachata doráží odražený míč, jeho střela však míří minimálně metr nad bránu.
17:01 Přízemní ostrou střelu až na druhý pokus zkrotil brankář Bednář.
16:07 Nepřesná rozehrávka Wizards z rohu končí na holích bránícího týmu.
15:39 Druhá třetina zahájena, na obou stranách zatím po jedné střele.
15:00 Střely v 1. části: 7:6
14:00 Poslední minuta prvního dějství.
07:36 Do odvetného utkání vstoupil lépe tým Wizards, šance jsou ale na obou stranách. Wizards pěkně kombinují a snaží se nepouštět soupeře k míčku, Žďár naopak dobře využívá brejkové situace, ze kterých se dostávají do dobrých střel a je jen otázka času, kdy se prosadí i oni.
06:15 Tým hostů již kompletní. První přesilová hra zápasu tedy bez gólu.
05:17 Hráči Hippos už se radovali ze vstřelené branky v přesilové hře, rozhodčí však signalizuje rozpažení a branka nebude platit. Střelec branky se totiž ocitl v prostoru  malého brankoviště a míček tak uvede do hry tým Wizards.
04:16 Hippos budou mít početní výhodu, Havelka si jde posedět na trestnou lavici.
04:15 Vyloučen hráč #19 Tomáš Havelka družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
03:56 GÓL Wizards SO Praha 10! 0:2
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #25 Matyáš Horák bez asistence (0:2)
00:44 GÓL Wizards SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #14 Tadeáš Zeiner, asistoval #17 Šimon Hlaváček (0:1)
00:01 Dobré odpoledno od pořadatelského stolku na SH Kunratice. Dnes proti sobě nastoupí Hippos Žďár nad Sázavou jako domácí tým a Wizards SO Praha 10 jako hosté. Týmy vstupují do dvojzápasové série za stavu 0:1. Výhru z prvního utkání si odnesl tým hostů se skóre 9:3.