Filip ŽIŽKA
  • 45 44:52
    Tigers

Florbal Chomutov - Prague Tigers 3:4
branky: 20. Vít Kraj, 33. Václav Kordulík, 35. Václav Kordulík - 24. Tomáš Jiřička, 36. Adam Jánský, 38. Adam Jánský, 42. Filip Snížek; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 193; zásahy brankářů: Adam Bolha 18 - Filip Češner 32; po třetinách: 0:0, 1:1, 2:3
45:00 Komentář hostů Janeba Roman (Trenér): První poločas jsme zvládli slušně. Solidní obrana, dvě využité přesilovky. Na druhou stranu, není nic horšího než vyhrát 1. zápas. Terve teď se ukáže... Jdeme se chystat.
45:00 Komentář domácích Linc Petr (Trenér): Komentář trenéra domácích: "V prvních třech třetinách jsme nedokázali dostatečně včas posouvat a zrychlovat hru, když jsme hru dokázali zrychlit, tvořili jsme si přečíslovací situace, věřím, že dokážeme v dalších třetinách na tuto činnost navázat a výsledek dostaneme na naší stranu.
45:00 Střely ve 3. části: 13:8
44:52 Timeout Prague Tigers
44:52 Vyloučen hráč #72 Filip Žižka družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
44:00 Přesná minuta do konce zápasu a domácí se stále ještě snaží vyrovnat.
42:28 Na středu probíhá souboj o míček, který vyhrává tým domácích.
41:11 GÓL Prague Tigers! 3:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #87 Filip Snížek, asistoval #8 Radek Šach (3:4)
41:11 I přes silnou snahu domácího týmu se hosté dostávají ke střele a dávají gól.
40:44 Vyloučen hráč #21 Martin Šulaj družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:21 Chválu získává Martin Šulaj, který skvěle zaútočil, získal míček a dostal se až ke střele, ale střelil břevno.
39:12 Dolejší skvěle attackoval a získal míček.
37:42 GÓL Prague Tigers! 3:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #43 Adam Jánský, asistoval #8 Radek Šach (3:3)
37:42 Hosté vyrovnávají na stavu hry a domácí tým má stále ještě něco přes 7 minut, aby dokázal stav změnit.
36:03 Byla to temná chvilka pro domácí tým, který dostal góla v oslabení.
35:50 GÓL Prague Tigers! 3:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #43 Adam Jánský, asistoval #91 Slavomír Trepera (3:2)
35:24 Vyloučen hráč #72 Filip Žižka družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:24 V tomto zápase se k přesilové hře dostává také tým hostů.
34:56 GÓL Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Václav Kordulík, asistoval #34 Jan Ibl (3:1)
34:24 Opět to byl Adam Bolha, který byl ve správný čas na správném místě a zabránil gólu.
32:39 GÓL Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Václav Kordulík, asistoval #91 Matěj Dolejší (2:1)
32:39 Skvělý přístup ke hře předvedl i Dolejší, který využil možnosti a poslal to na Kordulíka, který už tam čekal a zakončoval.
31:38 Domácí tým používá novou taktiku, která je má posunout do vedení.
30:01 Úvodní buly vyhrál dnes po třetí tým domácích.
30:00 Střely ve 2. části: 13:9
29:39 Sice domácí tým nedokázal využít své přesilové hry, ale skvěle dokázal zblokovat střelu ze strany hostů.
28:17 Blíží se konec druhé třetiny a zatím to vypadá slibně spíše pro domácí tým.
26:44 Vyloučen hráč #43 Adam Jánský družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
26:44 Domácí tým vstupuje do přesilové hry a má šanci navýšit na svém brankovém účtě.
24:32 Kalijanko se posouvá dopředu a vytváří útok.
23:12 GÓL Prague Tigers! 1:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #36 Tomáš Jiřička, asistoval #21 Matyáš Kallup (1:1)
23:12 Domácím se tentokrát nepovedlo včas zasáhnout a hosté vyrovnávají.
21:17 Ve sportovní hale probíhá skvělá atmosféra s úžasnými 193 diváky.
20:11 Hosté si nedokázali dát přihrávku po mantinelu a tak míček získává Podubecký.
19:03 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #75 Vít Kraj, asistoval #25 Adam Fišer (1:0)
19:03 Fišer na Víta Kraje a ten to jedovatou střelou posílá přímo do brány!
18:20 Hosté dokázali ubránit rychlý útok domácího týmu a získávají míček.
17:29 Domácí se do druhé třetiny pouští s neuvěřitelným výkonem.
15:45 Adam Bolha v úžasu vychytal neuvěřitelné 4 střely.
15:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.
15:00 Střely v 1. části: 9:5
14:23 Penk na Sobka, který to dává na Holoveje a společně jdou do nekompromisního útoku.
12:37 Ondřej Penk a Vít Sobek předvádí skvělou obranu, ze které si dokázali vybojovat míček.
11:22 Podubecký zakládá útok a nakonec se domácí dostávají až ke střele na brankáře.
09:23 Adam Bolha úžasným zákrokem chytil střelu ze středu hřiště.
08:07 Nadstandartní obrana ze strany domácího týmu, kterým se povedlo zblokovat útok ze strany hostů.
06:58 Šulaj pokoušel střelu, ale nevyšla mu.
05:51 Martin Pretl díky svému skvělému zákroku v rohu u své střídačky získává míček, s kterým se dál posouvá do útoku.
04:15 Z obrany do útoku to posílá Žižka, který tímto gestem dává jasnou šanci útočníkům.
02:45 Hosté se bez jediného zastavení dostávají přes celé hřiště, ale ke střele nedošlo.
01:03 Domácí ztrácí míček, ale rychlým tempem si ho běží vybojovat nazpět.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.