10:2
    Filip KOHÚT
    ()

FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 11:2
branky: 3. Daniel Vik, 8. Michal Blažek, 9. Jakub Horák, 13. Petr Zeman, 23. Ondřej Cejnar, 29. Ondřej Vyvial, 32. Ondřej Čumpelík, 37. Ondřej Cejnar, 38. Petr Zeman, 40. Ondřej Cejnar, 41. Ondřej Vyvial - 22. Jan Venera, 41. Filip Kohút; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Oliver Sýkora 11 - Michal Kufa 3, Aleš Kopal 14; po třetinách: 4:0, 2:1, 5:1
45:00 Komentář domácích: Od první chvíle zvládnuté utkání. Od první do poslední minuty soustředěný výkon. Soupeřův brankář ještě musel ukázat pár skvělých zákroků, aby skóre nebylo ještě drtivější. Kluky chci moc pochválit.
45:00 Střely ve 3. části: 8:6
40:46 GÓL FBC Liberec! 11:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #70 Ondřej Vyvial, asistoval #59 Ondřej Cejnar (11:2)
40:14 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 10:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #44 Filip Kohút bez asistence (10:2)
39:23 GÓL FBC Liberec! 10:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #70 Ondřej Vyvial (10:1)
37:20 GÓL FBC Liberec! 9:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #41 Michal Blažek (9:1)
36:58 GÓL FBC Liberec! 8:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #57 Daniel Vik (8:1)
31:37 GÓL FBC Liberec! 7:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #58 Petr Zeman (7:1)
30:00 Střely ve 2. části: 10:3
28:26 GÓL FBC Liberec! 6:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #70 Ondřej Vyvial bez asistence (6:1)
22:36 GÓL FBC Liberec! 5:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #34 Petr Kukla (5:1)
21:36 Vyloučen hráč #54 Matěj Výtvar družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání
21:21 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 4:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #66 Jan Venera, asistoval #10 Daniel Bruntz (4:1)
15:00 Střely v 1. části: 10:4
12:11 GÓL FBC Liberec! 4:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (4:0)
12:11 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Aleš Kopal družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black
08:48 GÓL FBC Liberec! 3:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #88 Jakub Horák, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (3:0)
07:11 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #41 Michal Blažek, asistoval #34 Petr Kukla (2:0)
02:35 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #57 Daniel Vik, asistoval #87 Ondřej Vyšohlíd (1:0)