10:2
    Marek PLESKAČ
    ()

ACEMA Sparta Praha UNYP - FBC Kutná Hora  10:2
branky: 2. Marek Cígler, 7. Štěpán Indra, 11. Antonín Pražák, 17. Marek Cígler, 19. František Blecha, 24. Jan Krejča, 28. Matyáš Kopecký, 38. Jan Krejča, 39. Vojtěch Bláha, 45. Marek Pleskač - 15. Matyáš Vašíček, 35. Lukáš Martin; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Vítek Šimáček ? - Matěj Němec ?; po třetinách: 3:1, 4:0, 3:1
45:00 Komentář domácích Thompson Oliver-James (Trenér): V prvním utkání se nám dařilo držet koncentraci a aktivní pojetí hry. Druhá část bude daleko náročnější, nesmíme povolit.
44:18 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 10:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #41 Marek Pleskač bez asistence (10:2)
38:50 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 9:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Vojtěch Bláha, asistoval #20 Antonín Pražák (9:2)
37:49 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 8:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #66 Marek Cígler (8:2)
34:58 GÓL FBC Kutná Hora ! 7:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Lukáš Martin, asistoval #17 David Kobylarz (7:2)
27:36 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #42 Matyáš Kopecký, asistoval #66 Marek Cígler (7:1)
26:10 Vyloučen hráč #24 Filip Vávra družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
23:51 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #20 Antonín Pražák (6:1)
23:00 Vyloučen hráč #61 Kosťantyn Šlosar družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře
18:37 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #32 František Blecha, asistoval #41 Marek Pleskač (5:1)
16:23 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #66 Marek Cígler, asistoval #42 Matyáš Kopecký (4:1)
14:50 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #88 Matyáš Vašíček, asistoval #6 Jakub Martínek (3:1)
10:17 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #20 Antonín Pražák, asistoval #9 Štěpán Indra (3:0)
06:57 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #9 Štěpán Indra, asistoval #37 Štěpán Novák (2:0)
01:30 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #66 Marek Cígler, asistoval #61 Kosťantyn Šlosar (1:0)