44
  • 44 43:16
    Hattrick

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Torpedo Havířov 5:5
branky: 9. Michal Horák, 23. Michal Horák, 33. Michal Horák, 34. Vojtěch Novák, 40. Michal Horák - 14. Jan Warcholek, 17. Matěj Pezda, 19. Jan Warcholek, 26. Jan Warcholek, 27. Matěj Pezda; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 5:0; využití: 0:3; diváků: 50; zásahy brankářů: Tomáš Musil 16 - Kryštof Rusz 16; po třetinách: 1:1, 1:4, 3:0
45:00 Komentář domácích Paták Lukáš (Trenér): Když to zhodnotím po zápasech, tak v první třetině prvního zápasu jsme tu ještě nebyli a 2:1 pro soupeře bylo ještě mírné, v druhé jsme dominovali až do obdržených gólů na konci ve vlastní přesilovce, od té doby jsme se nedostali do zápasu a bohužel jsme si vytvořili velkou ztrátu do druhého zápasu. nV druhém zápase jsme byli Havířovu minimálně vyrovnaným soupeřem a dokázali jsme předvádět více z toho co umíme. Celkově se nám nepovedlo zastoupit první lajnu, která bojuje za juniorku, zejména v klíčových momentech zápasu jsme hledali, kdo to "vezme na sebe". Přeste dobré zkušenosti pro náš mladý tým a věřím, že se i díky tomu zlepšíme a bude nás to motivovat do další práce. Díky soupeři za zápasy a super pořádání, přejeme hodně štěstí do dalšího kola.
45:00 Komentář hostů Mattivi David (Asistent trenéra): Věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduchého a jsem rád, že jsme zápasy zvládli odehrát víceméně pod kontrolou. Mrzí nás výpadek v druhém utkání a v těhle momentech je určitě prostor ke zlepšení, tak ať dokážeme hrát konstantně celý zápas. Děkuji soupeři za fér utkání a přeji šťastnou cestu domů. Děkuji i fanouškům za podporu a za vytvoření domácí atmosféry.
45:00 Po výsledcích 7:2 a 5:5 postupuje Torpedo do osmifinále!
45:00 Střely ve 3. části: 10:6
43:20 Hattrick to zkouší v šesti.
43:16 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
39:14 Timeout Torpedo Havířov
39:14 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #82 Vojtěch Novák (5:5)
39:14 Co se zdálo jako nereálné se stalo skutečností, Hattrick našel zbytky sil a vyrovnává.
37:45 Parádní zákrok Rusze.
35:47 Dvě spálené tutovky Torpeda, nejprve Kenický a po něm Řezáč.
33:48 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #82 Vojtěch Novák, asistoval #71 Matyáš Gryc (4:5)
33:48 Okénko v obraně a je tu kontaktní branka Hattricku.
32:14 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #19 Matěj Novotný (3:5)
32:14 Krásná akce až do prázdné brány a Brno snižuje.
31:45 Rusz si po volném úderu připisuje zákrok.
31:30 Hattrick drží míček a ještě se snaží zdramarizovat zápas.
30:01 Třetí buly pro Torpedo.
30:00 Střely ve 2. části: 6:8
26:26 GÓL Torpedo Havířov! 2:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #32 Václav Mervart (2:5)
26:26 Pezda navyšuje a zdá se že o postupujícím do osmifinále je již rozhodnuto.
25:00 GÓL Torpedo Havířov! 2:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Warcholek, asistoval #52 Tomasz Grycz (2:4)
25:00 Skvělá úspěšnost pokračuje, Warcholek si zapisuje hattrick a Torpedo využívá i tuto přesilovku!
23:59 Vyloučen hráč #61 Štěpán Ludmila družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
22:01 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #1 Tomáš Musil (2:3)
22:01 První střela v této třetině Ruszovi propadla za záda a Brno snižuje, brankář Hattricku si zapisuje druhou asistenci.
20:44 Hattricku se nedaří ohrozit Rusze, častěji bránu míjí než trefují.
18:13 GÓL Torpedo Havířov! 1:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Warcholek bez asistence (1:3)
18:13 Stoprocentní úspěšnost, třetí přesilovka a třetí gól pro Torpedo.
17:51 Vyloučen hráč #7 Jan Urban družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za zdržování hry
17:51 Zbytečný přestupek nabízí další přesilovou hru.
16:26 GÓL Torpedo Havířov! 1:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #25 Patrik Tichý (1:2)
16:26 Bleskově využitá přesilovka a Torpedo se ujímá vedení.
16:17 Vyloučen hráč #19 Matěj Novotný družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:17 Další přesilovka pro Torpedo.
15:01 Druhé buly tentokrát pro Hattrick.
15:00 Střely v 1. části: 5:7
13:53 Warcholek proměňuje přesilovku a srovnává.
13:51 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
13:22 Warcholek do boční sítě.
12:48 Vyloučen hráč #83 Vojtěch Spousta družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
12:48 Druhá přesilovka pro Torpedo.
12:32 Torpedu se zatím nedaří překonat obranu Hattricku.
11:22 Tichý do břevna!
11:01 V tutovce se ocitl Warcholek, který tváří v tvář proti Musilovi neuspěl.
10:30 Warcholek těsně mimo.
09:43 Musil vychytal Mrowiece.
08:21 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:0
08:21 Hattrick se stejně jako v prvním vzájemném zápase ujímá vedení.
07:47 Rusz si připsal první dva zákroky.
05:58 Hattrick se bez potíží ubránil.
05:15 Torpedu se přesilovka zatím moc nedaří.
03:58 Vyloučen hráč #19 Matěj Novotný družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
03:58 Po faulu za bránou si Torpedo zahraje první přesilovku.
03:00 Hraje se zatím nahoru dolů.
00:01 Úvodní buly druhého zápasu 2. kola play-off vyhrálo Torpedo.