1:18
    Maxim GREGA
    (Trnka)

Prague Tigers - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 1:18
branky: 26. Slavomír Trepera - 2. Dominik Bláha, 3. Antonín Janoušek, 3. Tomáš Fryš, 6. Adam Václav Kyselka, 10. Tomáš Holomeček, 13. Tomáš Fryš, 16. Tomáš Fryš, 18. Jakub César, 18. Maxim Grega, 22. Šimon Mazánek, 24. Jakub César, 27. Maxim Grega, 32. Dominik Bláha, 35. Tomáš Holomeček, 35. Maxim Grega, 38. Kryštof Hozman, 41. Dominik Bürger, 44. Maxim Grega; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Filip Češner 2, Šimon Hladký 35 - František Stárek 17; po třetinách: 0:6, 1:6, 0:6
45:00 Komentář domácích Gattnar Vít (Asistent trenéra): Tak jsme se projeli na kolotoči. Slušná jízda. Gratulace soupeři.
45:00 Komentář hostů Palatínus Antonín (Trenér): Dneska to byla od začátku jednoznačná jízda. Narozdíl od včerejška jsme od první minuty plnili pokyny, což nám přineslo brzké vedení a uklidnění v hlavách i na hokejkách. Díky soupeři za sérii, divákům za podporu a těšíme se na MČR!
45:00 Počet střel celkově: 18:55
45:00 Střely ve 3. části: 3:18
44:00 Právě začala poslední minuta třetí třetiny.
43:19 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #64 Tomáš Trnka (1:18)
40:08 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Dominik Bürger, asistoval #28 Antonín Janoušek (1:17)
39:35 Brankář Tigers se znovu vytáhl dobrým zákrokem.
37:40 Za mantinelem zůstal ležet hráč Tigers, po chvíli se zvedl a za potlesku diváků odkulhal na střídačku.
37:26 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:16
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #33 Kryštof Hozman, asistoval #99 Tomáš Holomeček (1:16)
34:48 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #13 Jakub César (1:15)
34:48 Další milník pokořen, Tigers dostali 15. gól.
34:14 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #99 Tomáš Holomeček, asistoval #18 Lukáš Kubánek (1:14)
32:05 Brankář Bohemky teď chytil tutovku hostů.
31:22 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha, asistoval #19 Šimon Mazánek (1:13)
30:00 Tigers se přeci jen podařilo skórovat, ale i tak je průbězný výsledek jasně nakloněný Bohemce.
30:00 Střely ve 2. části: 5:21
28:20 I brankář Bohemky se teď pořádně protáhl.
26:14 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega bez asistence (1:12)
25:50 GÓL Prague Tigers! 1:11
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Slavomír Trepera bez asistence (1:11)
25:24 Brankář Tigers pohotovým skokem zachránil tým od dalšího inkasování.
23:27 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #13 Jakub César, asistoval #11 Adam Václav Kyselka (0:11)
22:30 Toto utkání sleduje 45 diváků, děkujeme za podporu Českého florbalu.
21:58 A je to desítka, co si Tigers povezou domů. Jsme ale teprve ve druhé třetině a stát se může ještě hodně.
21:57 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #19 Šimon Mazánek, asistoval #86 Dominik Bláha (0:10)
17:25 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:9
17:25 Grega si položil brankáře a jednoduše ho obstřelil.
17:12 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #13 Jakub César, asistoval #99 Tomáš Holomeček (0:8)
17:12 Dalekonosná střela od Césara končí v síti.
15:50 Brankář Tigers dál kryje svou branku a likviduje další velkou šanci.
15:28 Odražený balonek přelétl brankáře a končí v síti.
15:27 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš bez asistence (0:7)
15:00 Bohemka v první třetině jasně ukázala, že si dnes přišla potvrdit účast na MČR, soupeři dala jen málo přiležitostí a sama vstřelila šest branek.
15:00 Střely v 1. části: 10:16
14:50 Poslední střela šla na branku Tigers.
13:29 Brankář Bohemky teď zachránil svůj tým po zbytečné ztrátě před vlastní brankou.
12:35 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #13 Jakub César (0:6)
12:25 I brankář Tigers se blýskl svělým zákrokem.
10:42 Bohemka teď zahodila velkou příležitost.
09:46 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #99 Tomáš Holomeček bez asistence (0:5)
08:07 Brankář Bohemky čelil podruhé v zápase několika dorážkám a znovu uspěl.
05:06 Timeout Prague Tigers
05:06 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Adam Václav Kyselka, asistoval #16 Tomáš Fryš (0:4)
05:06 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Šimon Hladký družstva Prague Tigers
03:45 Vyloučen hráč #91 Slavomír Trepera družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:39 Bohemka vede jednoznačně a míří na MČR.
02:38 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:3
02:17 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #28 Antonín Janoušek, asistoval #96 Daniel Grézl (0:2)
01:12 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
01:10 Bohemka je zatím lepší a hru má pod kontrolou.