• 43 42:40
    5:4
    (Hrdlička)

Tatran Střešovice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:4
branky: 4. Michal Antonín Malhocký, 8. Matěj Čelakovský, 9. Tobiáš Petržilka, 41. Tobiáš Petržilka, 43. Tobiáš Petržilka - 17. Lukáš Boček, 34. Jakub Drga, 36. Jakub Drga, 37. Jakub Drga; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 87; zásahy brankářů: Adam Draslar 9 - Radim Tomšík 15; po třetinách: 3:0, 0:1, 2:3
45:00 Komentář hostů Bouška Adam (Asistent trenéra): Od druhé třetiny vyrovnané a tvrdé utkání, ve kterém jsme si vyzkoušeli jak prohrávat, tak védst o gol. Těšíme se na odvetu a minimálně stejně předvedenou hru z naší strany.
45:00 Komentář domácích Janda Roman (Trenér): Vlastní netrpělivostí a nedisciplinovastí jsme pustili soupeře do utkání, který tvrdě trestal. Do druhého utkání zlepšíme. Děkuji soupeř a rozhodčím.
45:00 Střely ve 3. části: 7:6
42:40 GÓL Tatran Střešovice! 5:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #78 Tobiáš Petržilka, asistoval #21 Matyáš Hrdlička (5:4)
40:43 GÓL Tatran Střešovice! 4:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #78 Tobiáš Petržilka, asistoval #9 Adam Carvan (4:4)
36:15 Timeout Tatran Střešovice
36:15 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #41 Jakub Drga, asistoval #34 Šimon Ruber (3:4)
36:02 Vyloučen hráč #69 Lukáš Procházka družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:40 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #41 Jakub Drga, asistoval #29 Ondřej Soják (3:3)
33:00 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:2
31:49 Vyloučen hráč #6 Michal Antonín Malhocký družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
31:08 Vyloučen hráč #88 Kryštof Pitoňák družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
30:00 Střely ve 2. části: 6:5
18:31 Vyloučen hráč #38 Lukáš Boček družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
16:38 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček, asistoval #24 Marek Mitáš (3:1)
15:00 Střely v 1. části: 7:2
14:49 Vyloučen hráč #34 Šimon Ruber družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:40 Vyloučen hráč #72 Šimon Vavroušek družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
08:22 GÓL Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #78 Tobiáš Petržilka, asistoval #77 Jan Karel Matějka (3:0)
07:52 GÓL Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský bez asistence (2:0)
03:59 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Michal Antonín Malhocký, asistoval #72 Šimon Vavroušek (1:0)