4:3
    Adam BUREŠ
    (Vidaillac)

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Florbal Primátor Náchod 4:3
branky: 10. Matěj Hlaváč, 36. Jakub Hart, 40. Lukáš Mühlfait, 45. Adam Bureš - 3. David Špaček, 15. Jakub Langpaul, 37. Adam Jakubský; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Matěj Fridrich 10 - David Fröde 6; po třetinách: 1:2, 0:0, 3:1
45:00 Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér): Opět vyrovnaný zápas, kde jsme bohužel byli horší v přesilových hrách. Měli jsme na to jít výše, bohužel jsme v posledních dvou minutách udělali moc špatných rozhodnutí na tak malý časový úsek. Teď jsme smutní, ale to přejde. Náchodští hráči se nemají za co stydět, odehráli skvělou sezónu. Náchodští mají před sebou velkou florbalovou budoucnost, bude záviset pouze na nich, jak s tím naloží. Soupeři děkuji za zápas a gratuluji k postupu.
45:00 Komentář domácích Kučera Patrik (Vedoucí): Naprostá paráda!! Klukům děkujeme za výkon a jdeme slavit!! Zítra si jdeme pro medaile! Děkujeme naprosto nejlepším fanouškům na hale. Zdravím J+L+N a všechny do HB
45:00 Střely ve 3. části: 3:3
44:35 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #99 Matyáš Bohuslav Vidaillac (4:3)
43:48 Timeout Florbal Primátor Náchod
41:21 Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
39:29 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #16 Lukáš Mühlfait, asistoval #99 Matyáš Bohuslav Vidaillac (3:3)
39:09 Vyloučen hráč #99 Jan Majer družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra na zemi
36:32 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #99 Jan Majer (2:3)
35:13 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:2
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #76 Jakub Hart, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (2:2)
34:58 Vyloučen hráč #13 David Špaček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
32:20 Vyloučen hráč #16 Lukáš Mühlfait družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za zvedání florbalky
30:00 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 2:4
26:34 Vyloučen hráč #20 Jan Holas družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání
17:21 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 5:6
14:42 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #13 David Špaček (1:2)
09:29 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #88 Matěj Hlaváč, asistoval #8 Adam Bureš (1:1)
04:24 Vyloučen hráč #99 Matyáš Bohuslav Vidaillac družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání
02:22 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #6 Jakub Vysoký (0:1)