• 22 21:59
    1:9
    (Marek)

SK Florbal Benešov B - Florbal Neratovice 1:9
branky: 18. Petr Latka - 4. František Novotný, 8. Štěpán Marek, 9. Matěj Míka, 10. František Novotný, 10. Vojtěch Sviták, 10. Vojtěch Sviták, 19. František Novotný, 22. Vojtěch Sviták, 22. Vojtěch Sviták; rozhodčí: Martin Korunka - Tomáš Macháček; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Štěpán Walter ? - Ondřej Pospíšil ?, Adam Kinda ?; po třetinách: 0:6, 1:3
21:59 GÓL Florbal Neratovice! 1:9
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #55 Vojtěch Sviták, asistoval #82 Štěpán Marek (1:9)
21:04 GÓL Florbal Neratovice! 1:8
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #55 Vojtěch Sviták, asistoval #97 Tomáš Schejbal (1:8)
21:04 Střela se odrazila od horní tyčky do branky
18:55 Krásná akce končí ještě hezčím gólem
18:54 GÓL Florbal Neratovice! 1:7
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #88 František Novotný, asistoval #73 Matěj Míka (1:7)
18:10 Další šance domácích končí na brankáři Neratovic
17:06 GÓL SK Florbal Benešov B! 1:6
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #51 Petr Latka, asistoval #12 Jan Urban (1:6)
14:53 Krásná střela hráče Neratovic č. 20 Václava Holiče skončila na rameni brankáře domácích.
12:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Adam Kinda družstva Florbal Neratovice
09:47 GÓL Florbal Neratovice! 0:6
09:36 GÓL Florbal Neratovice! 0:5
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #55 Vojtěch Sviták, asistoval #29 Matyáš Bilina (0:5)
09:29 GÓL Florbal Neratovice! 0:4
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #88 František Novotný, asistoval #20 Václav Holič (0:4)
08:16 GÓL Florbal Neratovice! 0:3
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #73 Matěj Míka, asistoval #55 Vojtěch Sviták (0:3)
07:19 Vyloučen hráč #51 Petr Latka družstva SK Florbal Benešov B na 2 minuty za sekání
07:03 GÓL Florbal Neratovice! 0:2
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #82 Štěpán Marek bez asistence (0:2)
03:15 GÓL Florbal Neratovice! 0:1
01:30 První zákrok brankáře Benešova