0

0

0.

FbC Písek - FK Slovan J.Hradec 4:5pn
branky: 1. Jindřich Král, 4. Matěj Šerák, 16. Vladimír Hubáček, 17. Vladimír Hubáček - 1. Jakub Heřmánek, 3. Matěj Charvát, 7. Martin Kulovaný, 19. Martin Kulovaný, N Václav Šalek; rozhodčí: Lukáš Teska - Tomáš Čekan; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Josef Tichý ?, Ondřej Kučera ? - Michaela Petra Turečková ?; po třetinách: 2:3, 2:1, -:-
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #21 Matěj Šerák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FK Slovan J.Hradec hráč #17 Václav Šalek a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #98 Vladimír Hubáček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FK Slovan J.Hradec hráč #22 Vojtěch Hembera a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #28 Jindřich Král , ale gól nevstřelil.
31:00 Zahájena trestná střílení
20:00 Ukončení 2. části
18:44 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #29 Martin Kulovaný, asistoval #22 Vojtěch Hembera (4:4)
16:15 GÓL FbC Písek! 4:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #98 Vladimír Hubáček, asistoval #88 Tereza Koutníková (4:3)
15:01 GÓL FbC Písek! 3:3
12:35 Vyloučen hráč #72 Dominik Šlemenda družstva FbC Písek na 2 minuty za špatné střídání
10:00 Střídání brankáře. Nový brankář #96 Ondřej Kučera družstva FbC Písek
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
06:20 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:3
03:08 GÓL FbC Písek! 2:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #21 Matěj Šerák bez asistence (2:2)
02:17 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:2
Vlastní branku družstva FbC Písek vstřelil #26 Matěj Charvát (1:2)
00:34 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #20 Jakub Heřmánek, asistoval #22 Vojtěch Hembera (1:1)
00:15 GÓL FbC Písek! 1:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #28 Jindřich Král, asistoval #25 Štěpán Prčík (1:0)