0

0

0.

FK Slovan J.Hradec - FBC Štíři Č. Budějovice zelení 4:5pn
branky: 1. Jakub Heřmánek, 18. Martin Kulovaný, 19. Martin Kulovaný, 28. Martin Kulovaný - 3. Šimon Josef Švéda, 6. Jan Kouba, 9. Daniel Nosek, 21. Adam Buzek, N Adam Buzek; rozhodčí: Filip Trkovský - Tomáš Prokopius; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 79; zásahy brankářů: Michaela Petra Turečková ? - Vojtěch Novotný ?; po třetinách: 1:3, 2:0, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení hráč #93 Jan Kouba a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FK Slovan J.Hradec hráč #18 Michaela Ištvániková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení hráč #20 Adam Buzek a vstřelil rozhodující gól (4:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FK Slovan J.Hradec hráč #22 Vojtěch Hembera , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení hráč #73 Jan Hejda , ale gól nevstřelil.
31:00 Zahájena trestná střílení
30:00 Ukončení 3. části
29:09 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice zelení
29:09 Vyloučen hráč #17 Václav Šalek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za blokování florbalky
27:29 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #29 Martin Kulovaný, asistoval #20 Jakub Heřmánek (4:4)
20:18 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 3:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #20 Adam Buzek bez asistence (3:4)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
18:15 Utkání se dramatizuje.
18:00 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #29 Martin Kulovaný bez asistence (3:3)
17:03 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #29 Martin Kulovaný z trestného střílení (2:3)
10:56 Vyloučen hráč #22 Vojtěch Hembera družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za vražení zády
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
08:16 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 1:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #9 Daniel Nosek, asistoval #31 Šimon Josef Švéda (1:3)
05:47 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #93 Jan Kouba, asistoval #80 Jan Kožnar (1:2)
02:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #31 Šimon Josef Švéda, asistoval #20 Adam Buzek (1:1)
00:08 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:0
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #20 Jakub Heřmánek, asistoval #22 Vojtěch Hembera (1:0)