3

2

3.

FA Č. Budějovice - FBC DOŠWICH MILEVSKO bílí 3:2pn
branky: 7. Jan Filsak, 8. Tomáš Hroděj, N Victor Hajer - 1. Matyáš Hrych, 10. Matyáš Hrych; rozhodčí: Jan Korábek - Patrik Reindl; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Daniel Jake McGowan ? - Dominik Barták ?; po třetinách: 2:2, 0:0, 0:0, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO bílí hráč #66 Alexandr Vaniš , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice hráč #7 Victor Hajer a vstřelil rozhodující gól (3:2).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO bílí hráč #23 Aleš Koudelka a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice hráč #11 Tomáš Hroděj a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO bílí hráč #4 Matyáš Hrych a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice hráč #94 Jan Filsak a vstřelil gól.
09:06 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO bílí! 2:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO bílí vstřelil #4 Matyáš Hrych, asistoval #23 Aleš Koudelka (2:2)
08:41 Vyloučen hráč #11 Tomáš Hroděj družstva FA Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
07:52 GÓL FA Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #11 Tomáš Hroděj, asistoval #94 Jan Filsak (2:1)
06:28 GÓL FA Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #94 Jan Filsak z trestného střílení (1:1)
00:49 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO bílí! 0:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO bílí vstřelil #4 Matyáš Hrych, asistoval #53 Jan Řehoř (0:1)