23
  • 23 22:01
    Rtyně v/P

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FbC Hradec Králové C 1:4
branky: 6. Jakub Kaválek - 5. Jakub Vejs, 7. Filip Talavašek, 16. Jiří Krček, 18. Lukáš Markovič; rozhodčí: Michaela Rajmová - Lucie Melicharová; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Kejzlar 20 - Dominik Janeček 14; po třetinách: 1:2, 0:2
28:00 Střely ve 2. části: 4:9
28:00 Ukončení 2. části
22:01 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
19:20 Vyloučen hráč #14 Jan Zaorálek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
17:10 GÓL FbC Hradec Králové C! 1:4
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #78 Lukáš Markovič, asistoval #71 Michal Kaniščev (1:4)
15:02 GÓL FbC Hradec Králové C! 1:3
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #36 Jiří Krček, asistoval #11 Filip Talavašek (1:3)
14:00 Zahájení 2. části
14:00 Střely v 1. části: 11:13
14:00 Ukončení 1. části
06:07 GÓL FbC Hradec Králové C! 1:2
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #11 Filip Talavašek, asistoval #36 Jiří Krček (1:2)
05:35 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #60 Jakub Kaválek bez asistence (1:1)
04:47 GÓL FbC Hradec Králové C! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #22 Jakub Vejs, asistoval #7 Vítězslav Bělina (0:1)