• 62 61:14
    4:5
    ()

FBC DDM Kati Kadaň - TJ Turnov 4:5p
branky: 10. Ondřej Kopp, 17. Jaroslav Michálek, 51. Mikuláš Kulík, 56. Ondřej Kalach - 7. Lukáš Švitorka, 30. Jiří Ptáčník, 51. Štěpán Matěcha, 56. Šimon Janoušek, 62. Šimon Janoušek; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 230; zásahy brankářů: Vojtěch Jiráček 39 - Petr Suchomel 41; po třetinách: 2:1, 0:1, 2:2, 0:1
70:00 Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér): Podobné utkání jako včera. Z naší strany to možná bylo i herně o kapku lepší než včera, ale ta produktivita. Hodně nám s končící sezonou odchází, lehce nás dohání i únava a věci, které nám šli šmahem, nám najednou tolik nefungujou. Mrzí mě, že se s našimi skvělými diváky neloučíme v posledním domácím zápase vítězně. Nezbývá nám teď než zabalit si spacáček a vykrást Turnov na jejich půdě. Díky soupeři za fair utkání, rozhodčím a pořadatelům za celý rok.
70:00 Komentář hostů Záleský František (Trenér): Dnes jsme si vítězství narozdíl od včerejška zasloužili. Bojovali jsme, žili jsme, hráli jsme jako tým a přidali i některé dobré florbalové momenty. Druhý krok ze tří máme za sebou, ten poslední nás čeká příští týden.
70:00 Střely v prodloužení: 0:1
70:00 Ukončení prodloužení
61:14 GÓL TJ Turnov! 4:5
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek bez asistence (4:5)
60:00 A zase prodloužení... Pouze jedno jediné domácí utkání Katů v play-up/baráži neskončilo prodloužením.
60:00 Střely ve 3. části: 22:17
59:43 Vypadá to, že to Kadaň už podrží do konce třetiny.
59:00 Suchomel se vytáhl proti Kalachovi.
58:37 Začínáme hrát na dlouhé nahazované.
57:17 Švitorka se po chybě Michálka hnal dopředu, ale cestou to položil.
56:50 Začíná období vyčkávání.
55:41 Jiráček drží nerozhodný stav.
55:30 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #27 Ondřej Kalach, asistoval #71 Erik Štěrba (4:4)
55:30 Celý tento gól zařídil Žemlička. Štěrba s Kalachem už měli práci lehkou.
55:09 Timeout TJ Turnov
55:09 GÓL TJ Turnov! 3:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #16 Jan Havlín (3:4)
55:09 Šebek chytal Matěchu, aby si cestou za mantinel nenamlel a ještě od něj dostal seřváno. Na dobortu, pro žebrotu.
54:53 Kdyby se Matěcha méně vztekal a více hrál, možná by to bylo všechno lepší.
53:43 Ptáčník bude mít Koppův projektil vytetovaný na noze.
53:09 Kopp o fous míjí.
52:52 Maršík netrefuje bránu.
51:46 Výborný blok Chodury proti Šmídovi.
51:13 Chodura si počkal na Matěchu.
50:57 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #13 Patrick Lenke (3:3)
50:57 Zamotali nejen obranu, ale i mě. Kulík to tam prostě pleskl.
50:25 GÓL TJ Turnov! 2:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #97 Šimon Janoušek (2:3)
50:25 Nechávat Matěchu na středu není dobrý nápad.
49:48 Kolitsch na veverky.
49:42 Pokorný na chvilku uklidnil hru.
47:59 Mellan dost agresivně loktem dotíral na Kalacha.
47:27 Je to nahoru dolů.
46:54 Celkem lituji turnovské obránce, kteří se snažili obrat Šebka o balonek. Šebek má s hokejkou rozpětí tak tři metry.
46:27 Jiránek také vedle.
46:12 A opět neskutečný Jiráček.
45:48 Janoušek z voleje míjí.
45:25 Chodura čistě sestřelil tak o půlku těžšího Švitorku.
44:47 Kadani se daří dostávat míček před turnovskou branku, ale tím to končí.
44:00 Matěcha trefuje pouze a jen svého spoluhráče před bránou.
43:30 Pokorný se pokoušel vytočit zpoza branky, Suchomel pozorný.
42:25 Jiráček skvěle!
41:31 Kalach nám cestou do rohu vytřel podlahu.
40:47 Pardubský hledal Kulíka na zadní tyčce, on tam dokonce i byl, leč branku netrefil.
40:22 Matěcha naštěstí přestřeluje.
40:01 Úvodní buly poslední třetiny na kadaňské půdě v této sezóně vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 13:14
39:58 Já to říkam pořád, Pokorný je prostě místy marný.
39:12 Buď domácím chybí clona nebo dorážka.
38:01 Štěrba se Žemličkou si vodí Janouška za bránou.
37:15 Primásek se Šebkem si sedí na trestné lavici jako na gauči. Jedna noha hore a rozvalit se.
36:35 Vyloučen hráč #33 Dominik Šebek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za zdržování hry
36:33 Střílet Kulík z první, tak je to v bráně.
36:10 Vyloučen hráč #39 Radek Primásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:10 Dnes jsme opravdu hodně oblíbení.
35:34 Kopp po rozehrávce s Pokorným trefuje prvního hráče před sebou.
34:03 Domácí si vytvářejí dobrý tlak, ale nic z toho.
32:03 Šebek složil Matěchu jako leporelo.
30:02 Dnes v obraně nejstarší s nejmladším (Žemlička s Chodurou), ještě pamatuji na obranné duo nejmenší s největším (Hanuš se Šebkem).
29:38 GÓL TJ Turnov! 2:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #66 Jiří Ptáčník, asistoval #98 Lukáš Hlavnička (2:2)
29:38 Jak tohle se ocitlo v bráně?
29:27 Kalach doběhl a zabrzdil Hejduka.
28:05 Míček skotačil po Suchomelovu brankovišti, ale v brance neskončil.
27:44 Matěcha bránu minul o dobrých pár metrů.
27:27 Tento Maršíkův projektil by se dal klasifikovat jako atentát na rozhodčího.
26:28 Suchomel zatím skvělý.
24:50 Souboj muších vah skončil vynuceným přerušením hry po zalehnutí Primáska Pokorným. Primásek se těžce zvedal.
24:03 Pokorný si položil Suchomela, ale pak netrefil bránu.
23:27 Kolitschovi rána vůbec nesedla, tak vyslal na bránu jen oblouček.
22:47 Žemlička opět hasil přečíslení Turnova.
22:16 Standartka z velkého brankoviště, ale Kalach napálil jen blok.
21:25 Turnovu se očividně lépe hraje v oslabení než v 5.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají pro změnu domácí.
20:00 Střely v 1. části: 10:12
19:49 Vyloučen hráč #22 Emil Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
19:49 Hejduk hasil šanci faulem a spořádaně odhází k nám.
18:52 Volný balonek na středu hřiště těsně před Jiráčkem, kolem něj tři turnovští hráči, ale nikdo z nich nedokázal pořádně zakončit.
18:06 Jiránek si balonek málem odkopl do vlastní brány.
17:09 Chládkovi sjela přihrávka přesně na čepel Hlavničkovi, tomu naštěstí střela sjela také.
16:24 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #7 Lukáš Pardubský (2:1)
16:24 V první přesilovce to nevyšlo, teď již ano. Kros na zadní tyč a snadná práce pro Michálka.
16:02 Jiránkův dalekonosný odpal se doploužil sotva na půlku.
15:24 A další samostatný útěk Matěchy, který musel řešit až Jiráček.
15:08 Jiráček vyčapal Matěchu.
14:38 Turnovským se u nás dneska nějak líbí.
14:34 Vyloučen hráč #65 Lukáš Švitorka družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
14:22 Kalach po fotbalovém odkopu Suchomela trefuje pouze blok.
13:43 Buď to byl blok, nebo skvělý zákrok Suchomela. Nic to nemění na tom, že míček místo v bráně skončil v rohu hřiště.
12:44 Kolitsch se skvěle vrátil.
11:51 Chodura asi nečekal přihrávku, tak netrefil poloprázdnou bránu.
10:22 Michálek nedokázal Matěchu zabrzdit úplně, ale alespoň ho rozhodil natolik, že nedokázal zakončit.
09:54 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Ondřej Kopp, asistoval #75 Michal Šnábl (1:1)
09:54 Vytočení se na střed a nekompromisní průstřel.
09:34 Co Suchomel vidí, to chytí. Chtělo by to clonu.
08:50 Hejdukovi střela vůbec nesedla.
07:58 Pardubský pouze do před brankou stojícího Dědka.
07:31 Jiráček si počkal na Havlína.
06:55 GÓL TJ Turnov! 0:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #2 Tomáš Jiránek (0:1)
06:55 Gól jsem, jak je zvykem, neviděla, slyšela jsem pak až jěčícího Švitorku.
06:13 Kolitschova dělovka přeplachtila Suchomelovu bránu.
05:07 Turnov slaví každý úspěšný blok.
04:20 Kulík ve velké šanci minul bránu.
03:46 Pardubský zkoušel nahodit balonek na Michálka u zadní tyče, ten ale balonek netrefuje.
03:13 Vyloučen hráč #22 Emil Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost
03:13 Kadaň si ataku Hejduka na Pokorného zahraje přesilovku.
03:02 Kolitsch u středu hřiště ztrojen.
01:58 Kalach pouze do náruče Suchomela.
00:46 Švitorka ukořistil balonek u Pokorného, ale záhy o něj opět přišel.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají hosté.
00:00 Vítám vás u třetího, dle mého klíčového zápasu baráže Národní ligy. Včerejší zápas se lépe vyvinul pro domácí Katy, tak uvidíme, jak to dopadne dnes.