59
  • 59 58:37
    Aligators

FAT PIPE Aligators Klobouky - Hornets Brno ZŠ Horní  5:6
branky: 6. Matyáš Zouhar, 9. Lukáš Gregr, 39. Tomáš Líznar, 43. Matyáš Zouhar, 48. Pavel Zbořil - 1. Filip Barus, 24. Kryštof Kopečný, 49. Robin Růžička, 50. Michal Stráský, 52. Jan David Šamánek, 58. Jiří Žák; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 27 - Michal Prokeš 24; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:4
60:00 Komentář domácích Procházka Patrik (Vedoucí): Důležitá motivační prohra, ikdyž jsme měli zápas vyhrát.Obávali jsme se, že nezachytíme po dlouhé pauze začátek zápasu, záčátek byl dobrý, naopak hřiště jsme vyklidili s pocitem vítězství v 50. minutě. Jdeme makat!! HOUHOU ALI
60:00 Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér): Po náročné sérii se Šumperkem nás čeká ještě těžší. A bude určitě atraktivní, čímž zveme všechny naše fanoušky znovu na Tatran už příští víkend! K zápasu, to jsme se v první třetině hledali, po pauze jsme postupně přidali na aktivitě, což hru vyrovnalo. V závěru jsme víc chtěli a štěstí se přiklonilo k nám. Díky soupeři, rozhodčím a našim skvělým divákům, kteří nám vytvořili zde domácí prostředí!
60:00 Střely ve 3. části: 12:14
58:38 Aligators zkouší hru v 6.
58:37 Timeout FAT PIPE Aligators Klobouky
58:29 Aligators vysílají jednu střelu za druhou. Bezvýsledně.
57:27 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #48 Adam Obertan (5:6)
57:05 Kontroverzní zákrok Chmely. Rozhodčími však neodpískán.
55:30 Po dlouhé době docela klidných pár vteřin, kdy Aligators kontrolují míček na své polovině.
54:03 Z křenovických tribun se ozývají fanoušci Hornets.
52:27 Další střelecký pokus Zbořila. Prokeš si připisuje další zákrok.
51:48 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #61 Vincent Drápal (5:5)
51:48 Šamánek se po krásné nahrávce Drápala prosadil a hru nám to vyrovnává. Nezávidím tuto situaci pánům rozhodčím, bude se to teď pěkně hrotit.
51:05 Utkání začíná být pořádně vyhrocené.
49:29 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #15 Michal Stráský, asistoval #89 Patrik Fabián (5:4)
49:29 Tentokrát už regulérní branka Hornets. Prosazuje se Stráský.
49:05 Hornets vstřelili branku, bohužel pro ně však nesprávným způsobem vysokou holí a branka tak není uznána.
48:46 Další tyčku si připisuje Zbořil.
48:02 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #19 Robin Růžička, asistoval #48 Adam Obertan (5:3)
48:02 Růžička snižuje po skvělé standartní situaci Hornets.
47:51 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 5:2
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #87 Lukáš Gregr (5:2)
47:51 Zbořil a Gregr vyřešili 2 na 1 skvěle.
47:42 Střelu Drápala zlikvidoval Rychlý.
46:39 Krásný zákrok Rychlého. Následně si tam ještě Svoboda se Žákem něco vysvětlovali.
45:42 Lorenc na před brankou číhajícího Zbořila, ten se mezi holemi Hornets k balonku nedostal.
44:13 Zbořil se o nešťastném úderu do hlavy zhroutil na zem. Zdravotník mu bebí pofoukal a snad bude v pohodě.
42:52 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 4:2
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #21 Tomáš Hos (4:2)
42:52 Zouhar se po přihrávce Hose prosazuje v tomto zápase už podruhé.
42:27 Střela Němce končí po teči některého z Aligátorů vedle.
42:00 Na hřišti se objevuje i Urbánek a hned si připisuje blok.
41:19 Rychlík likviduje další pokus hostů.
40:57 Úvodní minuta až na faul Jedličky nic nepřinesla.
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:38 Fábián se prokličkoval až do předbrankového prostoru odkud zakončoval, bohužel pro Hornets však nepřesně.
38:41 Hornets v plném počtu.
38:07 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #87 Lukáš Gregr (3:2)
37:42 Zbořil trefuje v tomto zápase už třetí tyč.
37:20 Svoboda střílí mimo.
36:41 Vyloučen hráč #88 Jan David Šamánek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
36:41 Vyloučen hráč #6 Matěj Lang družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
35:50 Domácí hráli v 6 a přichází dvojté vyloučení hostí.
35:12 Na hřišti se objevil už i Šmerák.
34:20 Růžičkovi se nelíbí, že si nemůže podržet místního kanonýra Zbořila, sudí naopak nesouhlasí s jeho nesouhlasem.
32:59 Pěkná standartka Hornets, balónek však letěl mimo branku.
32:05 Hos si připisuje další blok.
30:47 Konstant si teď krásně navedl balónek na střed, ale zakončoval nepřesně.
29:55 Šamánek se teď krásně vytočil u pravého mantinelu, jeho střela šla těsně vedle.
28:28 Hornets teď kontrolují balónek.
27:05 Gregr se vrací a Aligators tak opět ukazují, že oslabení hrát umí.
26:52 Hos si zapisuje několik důležitých bloků.
26:21 Nadějná střela Drápala končí mimo zařízení.
25:05 Vyloučen hráč #87 Lukáš Gregr družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
25:05 Gregr si jde sednout za jasnou sekeru a Hornets dostanou příležitost ukázat svou přesilovku.
24:50 Jedlička zaváhal před prázdou brankou a skóre se tak nemění.
24:17 Klimeě vysílá střelu z půlky, Prokeš s klidem likviduje.
23:35 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #88 Jan David Šamánek (2:2)
23:35 Krásná souhra Šamánka a Kopečného vyrovnáva skóre.
22:53 Lorenc našel před bránou volného Gregra, ten jen promáchl.
22:26 Obertan se snažil najít před bránou číhajícího Žáka, přihrávka se k němu však nedostala.
21:31 Klimmeš hledal před brankou Konstanta, míček se ale zastavil na jednom z bránících hráčů Hornets.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny patří Hornets.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
18:59 Domácí teď dvakrát za sebou označkovali tyčku.
17:58 Paták vyslal nebezpečno střelu z půlky, za záda Rychlého se však nedostala.
16:24 Krásná střela Fabiána, Rychlík ale podržel svůj tým.
14:58 Únik Konstanta a Líznara gólem neskončil, na Líznara byla Konstantova přihrávka moc prudká.
13:45 Barus teď backhandovou střelou minul prázdou Rychíkovu branku.
11:42 Prokeš teď vykradl Lorence, který běžel sám na jeho branku.
11:30 Hra se hraje ve vysokém tempu.
08:12 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #87 Lukáš Gregr, asistoval #69 Roman Svoboda (2:1)
08:12 Ukázkový příklep Gregra a domácí tak využívají přesilovku.
07:23 Vyloučen hráč #88 Jan David Šamánek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře
05:40 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #87 Lukáš Gregr (1:1)
05:40 Po křižné nahrávce Gregra posílá Zouhar raketu zápěstím do branky hostů.
04:26 Po své chybě na útočné půli se teď Lorenc stihl vrátit a překazit gólovou šanci hostů.
02:26 Po střele Gregra doráže Lorenc, ale minul.
01:36 Úvodní minuty zápasu Hornets dobře napadají.
00:56 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #13 Tibor Kučera (0:1)
00:39 První střelu zápasu vypustil ze své čepele Zbořil.
00:01 Úvodní vhazování patří domácím.