(Tomášek)
  • 60 59:21
    2

FbC Plzeň - Z.F.K. Petrovice 4:8
branky: 15. Vojtěch Kuneš, 57. Jaromír Täuber, 60. Matěj Šebek, 60. Jan Faitenhanzl - 34. Petr Horák, 35. Ondřej Firda, 36. Daniel Flašar, 38. Petr Horák, 44. Petr Horák, 46. Petr Kašpar, 46. Petr Kašpar, 59. Jakub Češek; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 165; zásahy brankářů: Martin Bezděk 20 - Maciej Bogdański 28; po třetinách: 1:0, 0:4, 3:4
60:00 Střely ve 3. části: 20:7
59:59 To je pro tuto sezónu z Plzně všechno, domácí ve třetím zápase série prohrávají a za týden se tak bude rozhodovat v Petrovicích. Děkujeme vám za pozornost a budeme se na vás těšit v příští sezóně
59:45 GÓL FbC Plzeň! 4:8
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #13 Jan Faitenhanzl, asistoval #73 Josef Tomášek (4:8)
59:21 Vyloučen hráč #70 Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:21 Vyloučen hráč #68 Daniel Flašar družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:13 GÓL FbC Plzeň! 3:8
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #23 Matěj Šebek bez asistence (3:8)
59:13 Šebek získal balonek, prohodil oponenta, navedl balonek na střed a vystřelil na vzdálenější.
58:03 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:8
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #9 Jakub Češek, asistoval #7 Petr Horák (2:8)
58:03 Bezděk po skvělém zákroku nedosáhl na následnou střelu Jakuba Češka a Petrovice vedou 8:2.
56:49 GÓL FbC Plzeň! 2:7
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 Jaromír Täuber, asistoval #81 Vít Malý (2:7)
56:49 Tauber střílí druhý velbloudí gol dnešního utkání.
55:59 Zábran minul prázdnou branku.
54:51 Trestné střílení družstva Z.F.K. Petrovice neproměnil #71 Petr Kašpar.
54:51 Kašpar se nám proměnil v Galanteho, ale nejsme ve Falunu, a tak ho zřejmě zklamal zdejší lepivý házenkářský povrch.
54:51 Brabec baseballově odpálil balonek z brankoviště a uvidíme trestné střílení.
53:33 Do hry se dostává i Buchta.
53:10 FBC to zkouší, jak to jen jde.
50:02 Vyloučen hráč #71 Petr Kašpar družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:02 Domácí zkusí své štěstí v šesti.
50:02 Přesilovka pro domácí.
48:14 Zábran už drží jen tak tak nervy na uzdě.
45:55 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:7
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar, asistoval #68 Daniel Flašar (1:7)
45:55 Petrovice proměňují i další přesilovku a vedou již 7:1.
45:30 Vyloučen hráč #75 Jaromír Täuber družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
45:05 Timeout FbC Plzeň
45:05 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:6
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar bez asistence (1:6)
45:05 Domácí si berou time a pokusí se zvrátit nepříznivý vývoj. Naděje umírá poslední, viď Pavle.
45:05 Komplikace pro FBC a Petrovice mají už náskok pěti branek.
43:47 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #17 Jan Daubner (1:5)
43:47 Vysoký repress se ale domácím nevyplatil a dostávají pátý gol. Petrovice už drží čtyřbrankový náskok.
43:32 Domácí vysouvají pressing a vysoko napadají.
40:41 Domácí trenér Michálek zřejmě nesouhlasí s verdiktem.
40:01 Úvodní buly závěrečné části pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 6:14
39:57 Petrovice zatím oslabení kvalitně zvládají.
39:04 Vyloučen hráč #10 Marcel Lázók družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání
39:04 Petrovický hráč s číslem 10 si posedí a domácí si vyzkouší přesilovku.
37:03 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #5 Ondřej Firda (1:4)
37:03 Horák získal balonek na mantinelu, narazil si s Firdou, pokračoval v pohybu do branky a jeho kapitán mu namazal do prázdné brány.
35:01 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #68 Daniel Flašar, asistoval #71 Petr Kašpar (1:3)
35:01 Krizová dvouminutovka Plzně. Petrovice se ujímají tříbrankového vedení.
34:26 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #7 Petr Horák (1:2)
34:26 Horák pobídl crossovkou kapitána Firdu a ten do poloodkryté branky posílá krokodýly do vedení.
33:35 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #68 Daniel Flašar (1:1)
33:35 Petr Horák znovu jako včera ukázal svou šikovnost a ve správný čas na správném místě vyrovnal na 1:1.
33:02 Vyloučen hráč #30 Michael Brabec družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
33:02 Ajajaj. Michal Brabec fauluje u mantinelu a hosté si zahrají první přesilovou hru.
31:40 Úspěšný blok Horažďovského proti jedovce vyslané z čepele hostujícího spielera.
31:37 Nebezpečná střela hostí.
27:32 Malý obehrál soupeře v obranném rohu.
25:21 Firda vyzkoušel Bezděka pěknou střelou tahem.
22:54 Standartku hostí zachytil domácí kapitán s číslem 75 a už to valí do brejku.
21:48 Šebek se dobře uvolnil do backhandu, ale poté netrefil balonek.
20:44 Fantastický zákrok Bezděka po zaváhání domácích na středu.
20:01 Buly vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 6:7
19:30 Půl minutka do konce třetiny, tak uvidíme, co nám hosté ještě stihnou ukázat do první sirény.
18:05 Hostující kapitán Firda uklidňuje rozehrávku.
17:55 Úspěšný blok Michala Brabce.
17:10 Faitenhanzl dobře zachytil crossovku Petrovic.
16:18 Standartka domácích v útočném pásmu, tak uvidíme, co za kulišárnu nám první lajna vymyslí.
15:27 Hostující golman perfektně zastavil střelu Brabce.
14:03 GÓL FbC Plzeň! 1:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #81 Vít Malý (1:0)
14:03 A máme tu první golovou radost. Kuneš proměňuje samostatný únik.
08:01 Máme tu první o brovskou chybu, po které zachránil domácí golman Bezděk.
07:35 Petrovice získaly útočné pásmo dlouhým pasem po mantinelu.
06:35 Bezděk ramenem vyráží první nebezpečnou střelu hostí.
05:32 Domácí zatím mají převahu v držení balonku.
04:34 Tomášek dobře zastavil akci hostí.
02:34 Faitenhanzl zlomil další Unihočku a běží na střídačku.
02:14 Kuneš přestřelil odkrytou branku hostí.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Krásný nedělní podvečer dámy a pánové. V letošní sezóně se vám naposledy hlásíme z MSH Plzeň, kde se dnes v rámci 3. barážového utkání o postup do 1. ligy mužů utkají domácí FbC Plzeň a hostující Z.F.K. Petrovice. Domácí ve včerejším napínavém utkání zvítězili až po gólu v prodloužení 7:6 a pokud dnes zvítězí zajistí si postup v nejkratším možném termínu.