• 45 44:20
    7:5
    (Lípový)

Z.F.K. Petrovice B - Warriors Nový Jičín FBK Sršni B 7:5
branky: 5. Roman Ochodek, 9. Marcel Lázók, 14. Martin Schulhauser, 19. Vítězslav Růžička, 41. Dominik Chvastek, 42. Karel Šamonil, 44. Ondřej Firda - 4. Dominik Eichner, 14. Milan Koloničný, 21. Martin Najvar, 22. Petr Kittel, 45. Martin Najvar; rozhodčí: Dominik Pustówka - Dalibor Jekielek; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Janík -5 - Michal Szczurek ?; po třetinách: 3:2, 1:2, 3:1
44:20 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 7:5
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #97 Martin Najvar, asistoval #71 Marek Lípový (7:5)
43:51 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 7:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #15 Ondřej Firda bez asistence (7:4)
41:46 Timeout Warriors Nový Jičín FBK Sršni B
41:46 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 6:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #71 Karel Šamonil, asistoval #16 Dominik Chvastek (6:4)
40:32 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 5:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #16 Dominik Chvastek bez asistence (5:4)
31:33 Vyloučen hráč #88 Daniel Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
29:39 Vyloučen hráč #77 Marcel Lázók družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za hrubost
29:39 Vyloučen hráč #28 Vladislav Kittel družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za hrubost
21:06 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 4:4
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #69 Petr Kittel, asistoval #23 Daniel Prašivka (4:4)
20:18 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 4:3
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #97 Martin Najvar, asistoval #27 Dominik Eichner (4:3)
18:50 Vyloučen hráč #77 Marcel Lázók družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za blokování florbalky
18:31 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 4:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #71 Karel Šamonil (4:2)
13:22 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #15 Ondřej Firda (3:2)
13:09 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 2:2
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #18 Milan Koloničný, asistoval #71 Marek Lípový (2:2)
08:31 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 2:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #77 Marcel Lázók, asistoval #11 Jakub Kloza (2:1)
07:45 Vyloučen hráč #71 Marek Lípový družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za blokování florbalky
07:03 Vyloučen hráč #15 Ondřej Firda družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
04:10 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #32 Roman Ochodek, asistoval #15 Ondřej Firda (1:1)
03:50 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 0:1
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #27 Dominik Eichner, asistoval #77 Petr Burýšek (0:1)