• 41 40:48
    4:8
    (Klus)

FBC VÁLEC Český Těšín - FBC Letka B Toman Finance Group 4:8
branky: 24. Jakub Jirgl, 27. Jakub Šuťák, 28. Martin Buják, 41. Martin Buják - 1. Radek Jurák, 6. Jan Mrázek, 8. Martin Krupa, 10. Radek Jurák, 15. Tomáš Lokša, 16. Dalibor Ondruch, 17. Pavel Holuscha, 29. Dalibor Ondruch; rozhodčí: Adam Tietz - Martin Müller; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jakub Jirgl ? - Jakub Tichoň ?; po třetinách: 0:5, 3:3, 1:0
44:00 Matěji a Kristiáne, děkujeme za pořádání!
40:48 GÓL FBC VÁLEC Český Těšín! 4:8
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil #72 Martin Buják, asistoval #17 Jiří Klus (4:8)
39:58 Vyloučen hráč #54 Pavel Holuscha družstva FBC Letka B Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
36:33 Vyloučen hráč #9 Filip Kenický družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za sekání
34:45 Vyloučen hráč #19 Dalibor Ondruch družstva FBC Letka B Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:23 GÓL FBC Letka B Toman Finance Group! 3:8
Branku družstva FBC Letka B Toman Finance Group vstřelil #19 Dalibor Ondruch, asistoval #71 Martin Krupa (3:8)
27:15 GÓL FBC VÁLEC Český Těšín! 3:7
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil #72 Martin Buják, asistoval #23 Tomáš Chmiel (3:7)
26:51 GÓL FBC VÁLEC Český Těšín! 2:7
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil #18 Jakub Šuťák z trestného střílení (2:7)
23:44 Vyloučen hráč #77 Adam Kašpar družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za sekání
23:19 GÓL FBC VÁLEC Český Těšín! 1:7
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil #94 Jakub Jirgl, asistoval #72 Martin Buják (1:7)
19:19 Vyloučen hráč #17 Jiří Klus družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za blokování florbalky
16:07 GÓL FBC Letka B Toman Finance Group! 0:7
Branku družstva FBC Letka B Toman Finance Group vstřelil #54 Pavel Holuscha bez asistence (0:7)
15:42 GÓL FBC Letka B Toman Finance Group! 0:6
15:17 Vyloučen hráč #88 Pavel Karpeta družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za vysoká florbalka
14:32 GÓL FBC Letka B Toman Finance Group! 0:5
Branku družstva FBC Letka B Toman Finance Group vstřelil #8 Tomáš Lokša, asistoval #71 Martin Krupa (0:5)
09:38 GÓL FBC Letka B Toman Finance Group! 0:4
Branku družstva FBC Letka B Toman Finance Group vstřelil #44 Radek Jurák, asistoval #41 Karel Stejskal (0:4)
07:57 GÓL FBC Letka B Toman Finance Group! 0:3
Branku družstva FBC Letka B Toman Finance Group vstřelil #71 Martin Krupa, asistoval #19 Dalibor Ondruch (0:3)
05:21 GÓL FBC Letka B Toman Finance Group! 0:2
Branku družstva FBC Letka B Toman Finance Group vstřelil #99 Jan Mrázek, asistoval #9 Lukáš Kuruc (0:2)
00:24 GÓL FBC Letka B Toman Finance Group! 0:1
Branku družstva FBC Letka B Toman Finance Group vstřelil #44 Radek Jurák, asistoval #71 Martin Krupa (0:1)
00:24 Dělová rána Radka Juráka si našla cestu do soupeřovy brány už během první minuty.
00:00 Z pořadatelského stolku vás dnes zdraví Kristián Křepel a Matěj Kostřica, užijte si toto utkání.