2:6
    Jakub JEŽÍK
    (Kratochvíl)

FBC Hranice B - FBC Letka B Toman Finance Group 2:6
branky: 32. Jaromír Šenkeřík, 45. Jakub Ježík - 3. Jan Mrázek, 24. Dalibor Ondruch, 26. Dalibor Ondruch, 29. Radim Kahánek, 30. Radim Kahánek, 42. Tomáš Mec; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Maródi ? - Martin Hrabáček ?; po třetinách: 0:1, 0:4, 2:1
44:59 GÓL FBC Hranice B! 2:6
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #23 Jakub Ježík, asistoval #28 Lubomír Kratochvíl (2:6)
41:44 GÓL FBC Letka B Toman Finance Group! 1:6
Branku družstva FBC Letka B Toman Finance Group vstřelil #14 Tomáš Mec, asistoval #71 Martin Krupa (1:6)
31:56 GÓL FBC Hranice B! 1:5
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #92 Jaromír Šenkeřík, asistoval #98 Roman Mik (1:5)
29:22 GÓL FBC Letka B Toman Finance Group! 0:5
Branku družstva FBC Letka B Toman Finance Group vstřelil #21 Radim Kahánek, asistoval #54 Pavel Holuscha (0:5)
28:00 GÓL FBC Letka B Toman Finance Group! 0:4
Branku družstva FBC Letka B Toman Finance Group vstřelil #21 Radim Kahánek, asistoval #14 Tomáš Mec (0:4)
25:26 GÓL FBC Letka B Toman Finance Group! 0:3
Branku družstva FBC Letka B Toman Finance Group vstřelil #19 Dalibor Ondruch, asistoval #71 Martin Krupa (0:3)
23:37 GÓL FBC Letka B Toman Finance Group! 0:2
13:14 Maroďák vychytal práznou bránu.
07:15 Jaroz Král přecukroval v rohu protihráče a šel sedět na 2 min za sekání, ale hosté nevyužili.
05:16 Vyloučen hráč #93 Jaroslav Král družstva FBC Hranice B na 2 minuty za sekání
03:01 Mik Roman stratil míček v předbrankovém prostoru a hosté to okamžitě potrestali.
02:54 GÓL FBC Letka B Toman Finance Group! 0:1
Branku družstva FBC Letka B Toman Finance Group vstřelil #99 Jan Mrázek, asistoval #90 Petr Pavlík (0:1)