Vítkovice
  • 39 38:56
    2

1. SC TEMPISH Vítkovice B - FbC Coyotes Jablunkov  4:6
branky: 11. Zdeněk Pavlištík, 23. Eduard Csőlle, 26. Jakub Litschmann, 32. Ondřej Pastorek - 10. Jiří Raszka, 12. Jiří Raszka, 24. Jan Szmek, 28. Antonín Sikora, 29. Jakub Legierski, 33. Michal Bártek; rozhodčí: Jan Gawryš Piško - Lukáš Křivánek; vyloučení: 2 + Richard Květák 4:2; využití: 1:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Milan Briš ? - Lukáš Cieslar ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:3
65:00 Děkujeme všem fanouškům, kteří přihlíželi dnešnímu zápasu.
39:00 Ukončení 3. části
38:56 Vyloučen hráč #3 Eduard Csőlle družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za hrubost
38:41 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice B
37:27 Schyluje se nám ke konci utkání a vypadá to, že si to Jablunkov pohlídá.
36:38 Časoměřič Filip Heczko je dnes ve své životní formě.
34:15 Vyloučen hráč #44 Richard Květák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2+2 minuty za hrubost
34:15 Hráč číslo 44 hraje velmi ostře, tohle zavánělo červenou kartou, sudí je však mírný.
32:29 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 4:6
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #27 Michal Bártek, asistoval #32 Jan Szmek (4:6)
32:16 Jorgos Jataganzidis koučuje svůj tým.
31:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 4:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #64 Ondřej Pastorek, asistoval #3 Eduard Csőlle (4:5)
31:05 Jakub Rusz je skvělý opravář mantinelů.
30:41 Cieslar si připisuje další skvělý zákrok.
29:26 Vyloučen hráč #44 Richard Květák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za hrubost
29:26 Vyloučen hráč #32 Jan Szmek družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za hrubost
29:26 Trestné lavice se postupně zaplňují a napětí stoupá.
28:34 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 3:5
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #9 Jakub Legierski, asistoval #11 Martin Lasota (3:5)
28:34 Jakub Kuba Kubikula Legierski vsítil gól.
28:30 Na střídačku Jablunkova dorazil už skvělý kouč Jorgos Jataganzidis, který bude týmu skělou morální podporou.
27:27 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 3:4
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #15 Antonín Sikora, asistoval #21 Jiří Sikora (3:4)
26:30 Atmosféra v hale by se dala krájet.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #43 Jakub Litschmann bez asistence (3:3)
25:57 Smolný gól pro v síti Jablunkova.
24:13 Jiří Sikora předvádí obětavý blok.
23:34 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 2:3
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #32 Jan Szmek, asistoval #27 Michal Bártek (2:3)
22:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #3 Eduard Csőlle, asistoval #12 Vilém Planka (2:2)
21:26 Vyloučen hráč #26 Jiří Raszka družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:26 Velmi přísné vyloučení pro Jiřího Raszku.
20:53 Turoň zabránil gólu.
18:51 Raszka trefuje tyč.
18:40 Nádherný blok Vojty Turoně.
16:48 Brankář Cieslar předvádí úžasný zákrok.
15:55 Rozhodčí Piško zatím nepůsobí jistě.
14:28 Kocián v obrovské šanci netrefuje bránu.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Na hráčích Jablunkova jde vidět velká motivace urvat první vítězství v nové hale.
13:00 Ukončení 1. části
11:35 Tomuto zápasu přihlíží narvaná hala.
11:17 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 1:2
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #26 Jiří Raszka, asistoval #27 Michal Bártek (1:2)
10:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #14 Zdeněk Pavlištík, asistoval #78 Vojtěch Gruszka (1:1)
09:44 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 0:1
09:04 Legierski  v obrovské šanci neproměňuje.
08:00 DJ je dnes slavný hráč FBC Ostrava David Heczko.
07:28 Gólman Vítkovic výborně vychytal Michala Bártka.
06:41 Po krásném krosu Sikory, Legierski těsně netrefuje bránu.
06:01 Stebel po krásné střele bohužel těsně netrefuje bránu.
05:02 Jakub Legierski hecuje svůj tým.
03:59 Gruszka míjí prázdnou bránu.
03:40 Výbornou akci založil Bártek, Raszka však míjí.
01:20 Výborný zákrok gólmana Jablunkova.