• 33 32:44
    2
    Vladislav STEBEL

FbC Coyotes Jablunkov - S.K. P.E.M.A. OPAVA B 2:6
branky: 10. Jan Szmek, 26. Vojtěch Turoň - 12. Dominik Klimscha, 12. Daniel Šimera, 22. Dominik Klimscha, 23. Šimon Tietz, 26. Lukáš Rychlý, 29. Daniel Šimera; rozhodčí: Roman Sasín - Martin Ručka; vyloučení: 3:1 + Karel Boželník 4 + TDKU; využití: 0:2; zásahy brankářů: Lukáš Cieslar ? - Kryštof Bezděk ?; po třetinách: 1:2, 1:3, 0:1
39:00 Ukončení 3. části
32:44 Vyloučen hráč #99 Vladislav Stebel družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání
28:01 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 2:6
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #90 Daniel Šimera, asistoval #7 Dominik Klimscha (2:6)
27:11 Vyloučen hráč #10 Daniel Pyško družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za blokování florbalky
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:50 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 2:5
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #22 Vojtěch Turoň, asistoval #10 Daniel Pyško (2:5)
25:13 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 1:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #11 Lukáš Rychlý bez asistence (1:5)
23:06 Vyloučen hráč #11 Lukáš Rychlý družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za sekání
22:21 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 1:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #29 Šimon Tietz, asistoval #67 Jiří Herudek (1:4)
21:00 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 1:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #11 Lukáš Rychlý (1:3)
19:48 Vyloučen hráč #15 Antonín Sikora družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:21 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 1:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #90 Daniel Šimera, asistoval #19 Tomáš Repka (1:2)
11:03 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 1:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #7 Dominik Klimscha bez asistence (1:1)
09:59 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 1:0
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #32 Jan Szmek, asistoval #9 Jakub Legierski (1:0)
09:59 Vyloučen hráč #21 Karel Boželník družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B do konce utkání
09:59 Vyloučen hráč #21 Karel Boželník družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2+2 minuty za nesportovní chování