3:6
    Jan MÁDR
    (Šromota)

FBC Droždín - FBC Cannibals Lipník 3:6
branky: 19. Jan Krahulík, 19. Martin Šťastný, 38. Viktor Vinter - 5. Jakub Škorpík, 22. Jan Trlica, 26. Jan Trlica, 27. David Klinkovský, 39. Jan Schneider, 39. Jan Mádr; rozhodčí: Radek Šiška - Zdeněk Cholek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Jakub Rybařík ? - Matěj Urban ?; po třetinách: 0:1, 2:2, 1:3
39:00 Ukončení 3. části
38:80 Droždín odvolává golmana hraje se 6 na 5
38:58 GÓL FBC Cannibals Lipník! 3:6
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #68 Jan Mádr, asistoval #18 Jan Šromota (3:6)
38:26 GÓL FBC Cannibals Lipník! 3:5
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #4 Jan Schneider bez asistence (3:5)
37:08 Timeout FBC Droždín
37:08 GÓL FBC Droždín! 3:4
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #44 Viktor Vinter bez asistence (3:4)
37:08 Hráč Droždína s číslem 44 si obehrál všechny hráče z Lipníka a backhandem stvrzuje zmenšení náskoku Lipníka pouze o jeden gol
36:14 Oba tými padají jak kuželky při soubojích v útočné polovině Lipníka
35:16 Parádní kolotoč Škorpíka s Houbičem, bohužel Houbič trefuje pouze tyčku od odkryté kasy
33:52 Výrůstá nervozita i tempo zápasu, oba celky prahnou po třech bodech
31:30 Zdarsova střela byla tečována Houbičem, však marně
30:46 Trlica ten hattrick chce i když ví že bude platit
30:00 Vyloučen hráč #18 Tomáš Gronych družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání
28:06 Pěcha v hledišti chytnul po zblokované střele svého idola Davida Hřivny míček, avšak musel ho vrátit na hřiště
26:27 GÓL FBC Cannibals Lipník! 2:4
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #12 David Klinkovský, asistoval #68 Jan Mádr (2:4)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 V celé historii Lipníka se ještě nestalo aby nějaký hráč platil za hattrick, Trlica k tomu má nejblíž #nicnenineprekonatelny
26:00 Ukončení 2. části
25:25 GÓL FBC Cannibals Lipník! 2:3
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #8 Jan Trlica, asistoval #6 Martin Němeček (2:3)
24:08 Už od poloviny zápasu je zápas velmi emotivní a tvrdý, fanouškům se zaplacení vstupenky zadarmo velmi vyplatilo
22:38 Houbič dostal tvrdý náraz od soupeře a drží se za rameno, rozhodčí posoudil, že vše je podle předpisů
21:41 GÓL FBC Cannibals Lipník! 2:2
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #8 Jan Trlica, asistoval #18 Jan Šromota (2:2)
21:22 Vyloučen hráč #15 Martin Šťastný družstva FBC Droždín na 2 minuty za hrubost
21:00 Litovel je v hypu Lipník se teď jen z těžka dostává do útoku
18:59 GÓL FBC Droždín! 2:1
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #15 Martin Šťastný, asistoval #19 Marek Švec (2:1)
18:59 Vhledišti můžem vidět známe ženy Lipenských hráčů, je tady žena Mádrova, Novákova, Trlicova, Dokoupilova a Pěcha
18:49 GÓL FBC Droždín! 1:1
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #51 Jan Krahulík, asistoval #18 Tomáš Gronych (1:1)
15:53 Němi zatím minul bránu všemi střely, které zatím v tomto utkání měl, Němi - 0 špatná forma - 1
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:31 Mádřík hledá svou ztracenou formu, která by pohla zlepšit zážitek ze sledování tohohle zápasu
04:41 Pěta poslal za mantinel hráče Droždína, vše proběhlo s pravidlama hry
04:31 GÓL FBC Cannibals Lipník! 0:1
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #23 Jakub Škorpík bez asistence (0:1)
03:18 Droždínu chybí chemie a souhra, když se dva srazili ve své vlastní polovině
02:25 Němeček uklízí před bránou míčky jak u sebe v autě
01:36 Zdarsič si za vlastní bránou děla s protihráčema co chce