2:6
    Jan KRAHULÍK
    ()

TJ Postřelmov - FBC Droždín 2:6
branky: 19. Martin Vlk, 31. Ondřej Krobot - 10. Marek Švec, 17. Tomáš Gronych, 18. Viktor Vinter, 28. Tomáš Gronych, 29. Martin Ondra, 34. Jan Krahulík; rozhodčí: Petr Holan - David Eliáš Lipenský; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ladislav Haintl ? - Václav Kašpar ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 1:3
39:00 Ukončení 3. části
33:48 GÓL FBC Droždín! 2:6
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #51 Jan Krahulík bez asistence (2:6)
30:34 GÓL TJ Postřelmov! 2:5
Branku družstva TJ Postřelmov vstřelil #7 Ondřej Krobot, asistoval #13 Matěj Beneš (2:5)
30:17 Vyloučen hráč #89 Vítězslav Jež družstva FBC Droždín na 2 minuty za špatné střídání
28:04 GÓL FBC Droždín! 1:5
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #6 Martin Ondra, asistoval #89 Vítězslav Jež (1:5)
27:52 GÓL FBC Droždín! 1:4
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #18 Tomáš Gronych, asistoval #25 Vlastimil Roletzky (1:4)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
18:05 GÓL TJ Postřelmov! 1:3
Branku družstva TJ Postřelmov vstřelil #5 Martin Vlk, asistoval #12 Martin Mach (1:3)
17:31 GÓL FBC Droždín! 0:3
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #44 Viktor Vinter, asistoval #25 Vlastimil Roletzky (0:3)
16:13 GÓL FBC Droždín! 0:2
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #18 Tomáš Gronych, asistoval #44 Viktor Vinter (0:2)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
09:58 GÓL FBC Droždín! 0:1
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #19 Marek Švec bez asistence (0:1)
06:39 Vyloučen hráč #15 Martin Šťastný družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání