38
  • 38 37:14
    Libina

FBC Beerboys TJ Libina - FBC Cannibals Lipník 4:8
branky: 5. Michal Kilčický, 15. Michal Kilčický, 23. Jakub Basler, 24. Michal Kilčický - 8. Jan Štěpánek, 16. Dan Štěpánek, 17. David Klinkovský, 22. Adam Zdarsa, 27. Petr Novák, 29. Martin Němeček, 30. Petr Novák, 33. Jan Schneider; rozhodčí: Václav Killar - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Michal Soural 21 - Martin Mikeška 12; po třetinách: 1:1, 3:3, 0:4
39:00 Střely ve 3. části: 3:16
39:00 Ukončení 3. části
37:14 Timeout FBC Beerboys TJ Libina
34:04 Vyloučen hráč #44 Lukáš Vrána družstva FBC Beerboys TJ Libina na 2 minuty za sekání
32:30 Libině už dochází síly a inkasujou jeden gol za druhým
32:19 GÓL FBC Cannibals Lipník! 4:8
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #4 Jan Schneider, asistoval #18 Jan Šromota (4:8)
30:52 Klinkovský netrefil prázdnou bránu a stále zůstává kopitem týmu
30:05 Golman Libiny předvedl parádní zákrok helmou a vysloužil si jedno velké WOW
29:38 GÓL FBC Cannibals Lipník! 4:7
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #97 Petr Novák, asistoval #23 Jakub Škorpík (4:7)
28:56 GÓL FBC Cannibals Lipník! 4:6
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #6 Martin Němeček, asistoval #12 David Klinkovský (4:6)
26:46 Petr Novák se na VAR velmi zlobí
26:45 Mádrův gol nebyl uznán po shlédnutí VARU
26:16 Standartní situace před golmanem Libiny, nebyla využita a Lipník by měl víc tuto aktivitu trénovat
26:07 GÓL FBC Cannibals Lipník! 4:5
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Střely ve 2. části: 8:7
26:00 Ukončení 2. části
23:49 Libina i po velké nevíhodě v počtu hráčů, se drží Lipníka zuby nehty
23:21 GÓL FBC Beerboys TJ Libina! 4:4
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil #9 Michal Kilčický bez asistence (4:4)
22:56 GÓL FBC Beerboys TJ Libina! 3:4
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil #66 Jakub Basler, asistoval #14 Denis Blecha (3:4)
21:45 GÓL FBC Cannibals Lipník! 2:4
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #58 Adam Zdarsa, asistoval #97 Petr Novák (2:4)
18:49 Lipník rozjel kolotoč u libenské brány, vstup na tuto atrakci činí 0kč
16:35 GÓL FBC Cannibals Lipník! 2:3
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #12 David Klinkovský, asistoval #6 Martin Němeček (2:3)
15:38 GÓL FBC Cannibals Lipník! 2:2
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #99 Dan Štěpánek, asistoval #68 Jan Mádr (2:2)
14:04 GÓL FBC Beerboys TJ Libina! 2:1
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil #9 Michal Kilčický, asistoval #14 Denis Blecha (2:1)
13:24 Vyloučen hráč #99 Dan Štěpánek družstva FBC Cannibals Lipník na 2 minuty za sekání
13:24 Vyloučen hráč #66 Marek Houb družstva FBC Cannibals Lipník na 2 minuty za sekání
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Střely v 1. části: 5:6
13:00 Ukončení 1. části
11:21 Libina nalezla novou taktiku, hrát v 5ti, uvidíme jestli se jim to vyplatí
07:49 GÓL FBC Cannibals Lipník! 1:1
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #69 Jan Štěpánek, asistoval #12 David Klinkovský (1:1)
07:05 Vhledišti zatím vidíme převahu lipenských fanoušků, kteří nejdou přeslechnout
05:03 Lipník hledá svoji ztracenou formu, zatím bez úspěchu
04:01 GÓL FBC Beerboys TJ Libina! 1:0
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil #9 Michal Kilčický, asistoval #44 Lukáš Vrána (1:0)
02:53 Mohli jsme vidět první střelu utkání na lipenského golmana, Mikeška neměl se střelou problém