• 36 35:51
    3:6
    (Šenk)

FBC Beerboys TJ Libina - FBC Playmakers Prostějov 3:6
branky: 9. Jan Hedrich, 10. Denis Blecha, 36. Denis Blecha - 11. Václav Trčka, 13. Marek Bouda, 14. Václav Trčka, 27. Václav Trčka, 32. Denis Mikulecký, 34. Václav Trčka; rozhodčí: Vladislav Tuček - Jaromír Kubáč; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michal Soural ? - Miroslav Klimeš ?; po třetinách: 2:2, 0:1, 1:3
39:00 Ukončení 3. části
35:51 GÓL FBC Beerboys TJ Libina! 3:6
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil #14 Denis Blecha, asistoval #11 Zdeněk Šenk (3:6)
33:17 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 2:6
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #13 Václav Trčka, asistoval #30 Denis Mikulecký (2:6)
31:37 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 2:5
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #30 Denis Mikulecký, asistoval #13 Václav Trčka (2:5)
26:22 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 2:4
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #13 Václav Trčka, asistoval #12 Vítězslav Krajča (2:4)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
13:32 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 2:3
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:37 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 2:2
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #69 Marek Bouda, asistoval #13 Václav Trčka (2:2)
10:49 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 2:1
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #13 Václav Trčka, asistoval #69 Marek Bouda (2:1)
09:59 GÓL FBC Beerboys TJ Libina! 2:0
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil #14 Denis Blecha, asistoval #46 Jan Hedrich (2:0)
08:27 GÓL FBC Beerboys TJ Libina! 1:0
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil #46 Jan Hedrich, asistoval #11 Zdeněk Šenk (1:0)
08:11 Vyloučen hráč #12 Vítězslav Krajča družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání