• 39 38:22
    5:5
    (Šťastný)

FBC TJ TATRAN LITOVEL - FBC Droždín 5:5
branky: 4. Karel Mikulka, 7. Karel Mikulka, 9. Karel Mikulka, 29. Daniel Půlpán, 30. Karel Mikulka - 2. Vlastimil Roletzky, 3. Viktor Vinter, 4. Vítězslav Jež, 29. Martin Šťastný, 39. Viktor Vinter; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Jiří Skála ? - Václav Kašpar ?; po třetinách: 3:3, 0:0, 2:2
39:00 Ukončení 3. části
38:22 GÓL FBC Droždín! 5:5
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #13 Viktor Vinter, asistoval #15 Martin Šťastný (5:5)
38:11 Vyloučen hráč #32 Daniel Půlpán družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za sekání
35:26 Timeout FBC Droždín
29:28 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 5:4
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #13 Karel Mikulka, asistoval #77 David Zima (5:4)
28:47 GÓL FBC Droždín! 4:4
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #15 Martin Šťastný, asistoval #6 Martin Ondra (4:4)
28:01 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 4:3
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #32 Daniel Půlpán, asistoval #13 Karel Mikulka (4:3)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
08:14 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 3:3
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #13 Karel Mikulka bez asistence (3:3)
06:06 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 2:3
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #13 Karel Mikulka, asistoval #15 Martin Skoupil (2:3)
03:50 GÓL FBC Droždín! 1:3
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #89 Vítězslav Jež, asistoval #13 Viktor Vinter (1:3)
03:15 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 1:2
02:58 GÓL FBC Droždín! 0:2
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #13 Viktor Vinter, asistoval #25 Vlastimil Roletzky (0:2)
01:11 GÓL FBC Droždín! 0:1
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #25 Vlastimil Roletzky, asistoval #13 Viktor Vinter (0:1)