• 38 37:39
    6:11
    ()

FBC Playmakers Prostějov - FBC Piranha Přerov B 6:11
branky: 7. Bohuslav Mikulecký, 14. Denis Mikulecký, 19. Denis Mikulecký, 29. Václav Trčka, 36. Zbyněk Mráček, 38. Václav Trčka - 3. Adam Borges, 9. Adam Borges, 10. Adam Borges, 12. Adam Janošek, 21. Jakub Zavadil, 24. Radim Klimecký, 24. Radim Klimecký, 29. Radim Klimecký, 33. Lukáš Kaďorek, 37. Adam Borges, 37. Adam Janošek; rozhodčí: Tomáš Hruška - Daniel Tichý; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Miroslav Klimeš ? - Jiří Vlček ?; po třetinách: 1:4, 2:3, 3:4
39:00 Ukončení 3. části
37:39 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 6:11
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #13 Václav Trčka bez asistence (6:11)
36:28 GÓL FBC Piranha Přerov B! 5:11
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #26 Adam Janošek, asistoval #5 Vladimír Biolek (5:11)
36:05 GÓL FBC Piranha Přerov B! 5:10
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #88 Adam Borges, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (5:10)
35:57 Vyloučen hráč #8 Michal Závodný družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání
35:12 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 5:9
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #10 Zbyněk Mráček, asistoval #79 Bohuslav Mikulecký (5:9)
32:50 GÓL FBC Piranha Přerov B! 4:9
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #8 Lukáš Kaďorek, asistoval #77 Radim Klimecký (4:9)
28:44 GÓL FBC Piranha Přerov B! 4:8
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #77 Radim Klimecký bez asistence (4:8)
28:11 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 4:7
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #13 Václav Trčka, asistoval #30 Denis Mikulecký (4:7)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
24:43 Vyloučen hráč #8 Michal Závodný družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:59 GÓL FBC Piranha Přerov B! 3:7
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #77 Radim Klimecký, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (3:7)
23:22 GÓL FBC Piranha Přerov B! 3:6
20:44 GÓL FBC Piranha Přerov B! 3:5
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #7 Jakub Zavadil, asistoval #77 Radim Klimecký (3:5)
18:17 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 3:4
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #30 Denis Mikulecký, asistoval #16 Martin Bouda (3:4)
13:10 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 2:4
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #30 Denis Mikulecký, asistoval #12 Vítězslav Krajča (2:4)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:11 GÓL FBC Piranha Přerov B! 1:4
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #26 Adam Janošek, asistoval #90 Lukáš Bibr (1:4)
09:04 GÓL FBC Piranha Přerov B! 1:3
08:12 GÓL FBC Piranha Přerov B! 1:2
06:34 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 1:1
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #79 Bohuslav Mikulecký bez asistence (1:1)
02:14 GÓL FBC Piranha Přerov B! 0:1