(Lachnit)
  • 39 38:37
    Lipník

FBC TJ TATRAN LITOVEL - FBC Cannibals Lipník 4:4
branky: 3. Karel Mikulka, 22. Karel Mikulka, 36. Daniel Půlpán, 39. Karel Mikulka - 2. Nicolas Tamborský, 21. Petr Novák, 26. David Klinkovský, 33. Jan Mádr; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Skála ? - Martin Mikeška ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:1
39:00 Ukončení 3. části
38:37 Timeout FBC Cannibals Lipník
38:37 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 4:4
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #13 Karel Mikulka, asistoval #44 Lukáš Lachnit (4:4)
38:37 Mikulka hattrikem vyrovnává utkání a rozveseluje hráče Playmakers Prostějov, kteří by se posunuli na třetí místo.
38:20 Vyloučen hráč #44 Lukáš Lachnit družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za blokování florbalky
38:15 Timeout FBC TJ TATRAN LITOVEL
35:14 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 3:4
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #32 Daniel Půlpán, asistoval #44 Lukáš Lachnit (3:4)
32:11 GÓL FBC Cannibals Lipník! 2:4
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #68 Jan Mádr, asistoval #97 Petr Novák (2:4)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:26 GÓL FBC Cannibals Lipník! 2:3
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #12 David Klinkovský, asistoval #66 Marek Houb (2:3)
21:41 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 2:2
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #13 Karel Mikulka, asistoval #96 Jiří Skála (2:2)
20:56 GÓL FBC Cannibals Lipník! 1:2
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #97 Petr Novák z trestného střílení (1:2)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
02:57 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 1:1
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #13 Karel Mikulka bez asistence (1:1)
01:20 GÓL FBC Cannibals Lipník! 0:1
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #88 Nicolas Tamborský, asistoval #18 Jan Šromota (0:1)