• 36 35:53
    2
    zdržování hry

1.MVIL Ostrava B - Z.F.K. Petrovice C 3:8
branky: 1. Miroslav Besta, 1. Jaroslav Kaprál, 31. Filip Dvořák - 13. Petr Raček, 17. Martin Pavlovský, 21. Petr Pryszcz, 30. Petr Štemon, 30. Lukáš Říman, 31. Petr Raček, 32. Michal Dimun, 35. Martin Pavlovský; rozhodčí: Andrej Bílek - Martin Siřinek; vyloučení: 5:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Vojtěch Ferenčák ? - Dominik Škuta -3; po třetinách: 2:0, 0:3, 1:5
35:53 Vyloučen hráč #91 Miroslav Besta družstva 1.MVIL Ostrava B na 2 minuty za zdržování hry
34:13 GÓL Z.F.K. Petrovice C! 3:8
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #21 Martin Pavlovský, asistoval #81 Petr Raček (3:8)
31:42 GÓL Z.F.K. Petrovice C! 3:7
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #69 Michal Dimun, asistoval #18 Vojtěch Hrbáček (3:7)
30:48 GÓL Z.F.K. Petrovice C! 3:6
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #81 Petr Raček, asistoval #29 Petr Štemon (3:6)
30:35 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 3:5
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #43 Filip Dvořák, asistoval #28 Velen Hlavatý (3:5)
30:35 Filip Dvořák vstřelil narozeninový gól, přejeme Všechno nejlepší ...
30:16 Slovama hráče MVILu "Spadl jak papír" si šel sednout a Petrovice v přesilovce vstřelily gól
29:49 GÓL Z.F.K. Petrovice C! 2:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #8 Lukáš Říman, asistoval #43 Šimon Krejčí (2:5)
29:18 Vyloučen hráč #9 Jan Zmrzlík družstva 1.MVIL Ostrava B na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:01 GÓL Z.F.K. Petrovice C! 2:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #29 Petr Štemon, asistoval #69 Michal Dimun (2:4)
25:14 MVIL úspěšně zvádl oslabení ve třech
22:59 Vyloučen hráč #9 Jan Zmrzlík družstva 1.MVIL Ostrava B na 2 minuty za držení
22:37 Vyloučen hráč #14 Vojtěch Rajnošek družstva 1.MVIL Ostrava B na 2 minuty za sekání
20:17 GÓL Z.F.K. Petrovice C! 2:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #99 Petr Pryszcz, asistoval #78 Lukáš Rychlý (2:3)
18:29 Vyloučen hráč #43 Filip Dvořák družstva 1.MVIL Ostrava B na 2 minuty za nesportovní chování
16:10 GÓL Z.F.K. Petrovice C! 2:2
16:10 Po nejistotě před brankou MVILu je gól Petrovic nakonec uznán
12:24 GÓL Z.F.K. Petrovice C! 2:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #81 Petr Raček, asistoval #21 Martin Pavlovský (2:1)
12:24 Rychlý gól Petrovic snad nabudí hráče k dalším gólům
06:00 Hrubý faul na Lukáše Uherka,který letěl daleko za mantinel, ovšem nevylučovalo se
05:24 Hráč s číslem 69 z Petrovic po standartce míjí branku
01:33 Ani ne minuta utkání a máme tady 2 ryché góly od MVILu
00:47 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 2:0
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #5 Jaroslav Kaprál, asistoval #28 Velen Hlavatý (2:0)
00:47 Legendární Jaroslav Kaprál vstřelil gól po posilnění v bufetu...
00:36 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 1:0
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #91 Miroslav Besta, asistoval #9 Jan Zmrzlík (1:0)